Jak to działa

My Free Zoo

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis My Free Zoo

W My Free Zoo wcielisz się w szefa Zoo sprawującego funkcję zarządzcy ogrodu zoologicznego online. Wcielaj swoje pomysły w życie, dbaj o zwierzaki i zbuduj wspaniałe Zoo, jakiego jeszcze nikt nie widział.

W tej niezwykle zabawnej grze na przeglądarkę dostaniesz do dyspozycji różne możliwości operowania swoim wirtualnym Zoo, począwszy od opieki nad zwierzętami (karmieniem, zabawianiem), aż po współpracę ze znajomymi poprzez ciekawe mechanizmy organizacji. Możliwe jest również sadzenie drzew, kwiatów, ich pielęgnacja, a także urozmaicanie wyglądu swojego zoo poprzez różne dekoracje i barwne dodatki.

Rola dyrektora zoo w My Free Zoo pozwoli Ci na kompleksowe zarządzanie tą placówką pełną egzotycznych zwierząt i roślinności. W dowolnej chwili możesz przebudować swój ogród, dopasować go do potrzeb gości lub totalnie odmienić jego oblicze. Zmodyfikujesz wybieg dla zwierząt, zdecydujesz z jakich elementów ma on zostać wybudowany, a poza tym będziesz mieć wpływ na to, jakie zwierzęta tam zamieszkają.

Z momentem osiągnięcia 15 poziomu, możesz dołączyć do istniejącej już organizacji lub założyć własną – decyzja należy do Ciebie. Pamiętaj, że koszt założenia własnej organizacji to 250 000 ZD (waluta obowiązująca w My Free Zoo). Organizacje łączą graczy My Free Zoo i pozwalają na gromadzenie wspólnej i usprawnioną kooperację pomiędzy dyrektorami ogrodów zoologicznych.

My Free Zoo to gra przeglądarkowa dostępna zupełnie za darmo, a istnieje już od 2006 roku, dzięki czemu udało jej się zgromadzić miliony graczy z całego świata. Dołącz do nich i zatrać się we wciągającej symulacji Zoo online.

pełny opis gry
Screeny
My Free Zoo screenshot1 My Free Zoo screenshot2 My Free Zoo screenshot3 My Free Zoo screenshot4 My Free Zoo screenshot5 My Free Zoo screenshot6 My Free Zoo screenshot7 My Free Zoo screenshot8 My Free Zoo screenshot9 My Free Zoo screenshot10
Video

My Free Zoo wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat