Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 4 381 0
15.12.2017

Margonem Najlepsza Gra

Margonem to jedna z najlepszych jak nie najlepsza gra w jaką grałem :)
W grze wybierasz klasy, a jest ich sześć takie jak Mag, Paladyn, Wojownik, Tancerz Ostrzy, Tropiciel oraz Łowca. Margonem wciągnie cię na wiele wspaniałych godzin to na pewno nie będą zmarnowane godziny.
Będą pełne zabawy oraz długich rozmyśleń nad bardzo ale bardzo ciężkimi Questami. jest dziewięć miast lecz miasta są co jakiś czas zmieniane. jednak to jest gra stworzona i dalej ulepszana przez Polaków. są w tej grze zwykle potwory, elity, elity I I, Herosi oraz Tytani. Potwory to nie wszystko możesz rozmawiać z N PC każdy ma wam coś ma do powiedzenia czasami przydatne rzecz czasem nie potrzebne lecz niektóre N PC mogą was okraść.
Bardzo przydają się zadania aby dostawać pieniądze. Lecz lepiej zdobywać doświadczenie przez niszczenie potworów.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze można rywalizować z przyjaciółmi o ile ich się ma :D oczywiście jest w tej grze ogrom Questów tak więc ciężko się nudzić można kupować walutę a są nią Smocze Łuski oczywiście jest sporo wydarzeń. Jest aukcjoner u którego da się sprzedawać oraz kupować przedmioty. W grze są potwory zaczynając od demonów kończąc na mrówkach oraz pszczołach. Jest wielu kupców którzy mają prze różne rzeczy do sprzedaży można kupować bronie, zbroje, hełmy, rękawice, tarcze, pierścienie, naszyjniki, mikstury oraz inne rzeczy cenniejsze oraz te mniej wartościowe. Są klany możesz grać z innymi graczami w wojny klanowe oraz kupować stroje klanowe . Jest też aplikacja na telefon w której można grać i jeszcze szybciej wbijać poziomy jeśli jesteś na przykład u kolegi albo w innym miejscu w którym jest internet i masz przy sobie telefon włącz tą aplikacje i baw się w najlepsze poza domem :)
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gra dla mnie jest bardo dobra i bardzo ale to bardzo polecam innym graczom którzy szukają fajnej gry. Pod względem animacji i tekstur stworów czasami kiedy są długie questy muszę wyjść i za godzinę a nawet mniej wejść i dalej cieszę się z gry dobrze jest też rywalizować z kolegami lub koleżankami. W grze ma się większą motywację go gry a jeżeli szukacie przedmiotu, potwora, jak wykonać Questa, miejsca na mapie. grałem w tą grę długo znam się mniej więcej na niej lecz zawsze zapominałem hasła albo loginu tak więc lepiej podać prawidłowy e-mail zablokować go podać datę urodzenia, telefon a najważniejsze aby nie podawać e maila, loginu oraz hasła ja tego prawie nigdy nie robiłem i tak traciłem konta najbardziej bolało gdy straciłem pięćdziesiąty ósmy poziom ale nie straciłem wiary i dalej gram w tą Świetną grę.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez ibeb

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Unturned Recenzja Gry Unturned

Recenzja Kamil135
2

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
3

Najciekawsze premiery marca 2019!

Video Namirt
4

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
5

OGame OGame - Plemiona w skali galaktyki

Recenzja toya_xd
6

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
7

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
8

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
9

Roblox Gra w której jeżeli możesz sobie to wyobrazić, możesz to wybudować.

Recenzja ketty
10

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
Discord