Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 2 2123 0
19.08.2017

E 25 - Niemiecki Ninja

E 25 to niemiecki niszczyciel premium ulokowany na siódmym poziomie. Obecnie nie jest możliwy do kupienia w grze. Jest to tak bardzo niestandardowy pojazd, że jedni go pokochali, a drudzy znienawidzili. Znienawidzili go gracze, którzy stali się celem tego cudeńka. Kto nie zdenerwowałby się obrywając nie wiadomo skąd, w dodatku otrzymując obrażenia średnio co 3 sekundy? Zapewne wszyscy. Tym właśnie charakteryzuje się E 25. Ogromną szybkostrzelnością i doskonałym kamuflażem. Wyposażony jest w działo 7,5 cm Pak 42 L/70 o parametrach: 135 / 135 / 175 uszkodzeń i penetracji 150 / 194 / 38 mm. Średnio na minutę jest wstanie zrobić 2 700 DMG. Jest to naprawdę imponujący wynik. Nasz ninja jest również bardzo dobrym snajperem. Bardzo szybko skupia celownik. Co ułatwia strzelanie w ruchomych przeciwników.
Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj
Jak już wcześniej wspomniałem jest to pojazd o bardzo dużym współczynniku kamuflażu. Możemy to poprawić kupując siatkę kamuflażową, wyszkolić załogę w kamuflaż, oraz zakupić racje bojowe w tym wypadku czekoladę. Lorneta polowa zwiększy zasięg widzenia naszego pojazdu. Stosując się do powyższych rad jedyne co zobaczy przeciwnik to pociski lecące w jego stronę ze strzelających krzaków. Krzaki są kolejny czynnikiem, który polepszy współczynnik kamuflażu. Niski profil pojazdu zapewnia też swego rodzaju ochronę. Po prostu w niższy czołg o małych rozmiarach trudniej trafiać. E 25 posiada 830 HP jest to przeciętna liczba. Matchmaking losuje nasz pojazd od siódmego do dziewiątego poziomu. Na wyższych poziomach musimy się posiłkować niestety złotą amunicją, lub po prostu zajeżdżać przeciwników od flanki. Pancerz tego pojazdu wynosi 50 / 30 / 30 mm co nie czyni go raczej pancernikiem.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj
Na deser postanowiłem zostawić maksymalną prędkość tego pojazdu. Uwaga wynosi ona 65 km/h. Jest to kosmiczny wynik. Pozwalający na szybkie i błyskawiczne akcje. Bez żadnych problemów możemy dotrzeć w miejsca, w których będziemy mieć przeciwnika na tak zwanym widelcu. Możemy szybko uciec w bezpieczne miejsce i schronić się przed przeciwnikiem. Wszystkie te parametry czynią ten pojazd wyjątkowym. Każdy, kto jest jego posiadaczem jest na pewno zadowolony. Co innego można powiedzieć o jego rywalach. Przez różnorakie akcje w jego wykonaniu, gdzie potrafi zmienić losy bitwy został pełnoprawnie ochrzczony przez graczem mianem pojazdu Ninja. Tworząc plutony ze znajomymi, w których skład będą wchodziły E 25 możemy naprawdę wnerwić i utrudnić życie drużyny przeciwnej. Szybkostrzelność ma również atut w postaci dużej szansy np. na podpalenie, kiedy będziemy ostrzeliwać zbiorniki paliwa. A jak wiadomo co trzy lufy to nie jedna. Zatem kompletujcie plutony i róbcie miazgę. Na koniec ciekawostka. Niektóre źródła mówią, że w Katowicach zostały wyprodukowane próbne kadłuby dla tego groźnego malucha.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez HansOmen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
3

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
4

Overwatch - D.Va czyli z czym to sie je [WERSJA PS4]

Poradnik Szogunio
5

Tanki Online Recenzja gry Tanki Online CHCESZ ZAGRAĆ? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Recenzja MIKInar
6

Margonem Powrót do dzieciństwa

Recenzja JendraPC
7

Wole kontrrewolucje ! Homefront: The Revolution

Recenzja Tybero
8

Lista ciekawych gier przeglądarkowych

Poradnik KingaTiger
9

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
10

Gry o policji

Recenzja Cesere
Chat