Jak to działa
Przejdź do gry War Robots
War Robots
5.0 1 1646 0
04.07.2018

War Robots - bronie waga średnia

Witam w moim następnym poradniku dotyczącym broni średnich w War Robots. Pamiętajmy jednak, aby bronie dostosowywać zawsze do odpowiednich robotów, co zwiększa możliwość zwycięstwa w konfrontacji z wrogiem. Są bronie, które równocześnie zasługują na pierwsze bądź drugie miejsce, dlatego nie będą ustawiała ich w numerkach.
Shocktrain - broń zasługująca na uwagę. Jest ona po prostu wyśmienita na krótki dystans - im bliżej przeciwnika, tym większe obrażenia jest w stanie zadać, dodatkowo obrażenia w połowie odbijają się na pobliskich przeciwników. Sprawa jest prosta. Decydujesz wziąć na siebie odpowiedzialność i zniszczyć wszystkie roboty, uzbrajasz się w Shocktraina.
Ballista - średni odpowiednik Trebucheta. Pełne załadowanie trwa 12 sekund, po czym wystrzela pocisk zadając maksymalne obrażenia.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Orkan - jest w stanie wystrzelić aż 32 rakiet! Od razu po strzale następuje automatyczne przeładowywanie. Gdy Orkan jest pełny i posiadamy go 2 razy w robocie, przeciwnik wyjdzie z tej potyczki z niewielką ilością życia, lub zostanie przez nas zniszczony.
Storm - odpowiednik Thundera na średnim miejscu. Podobnie jak tam, jest w stanie zadać olbrzymie obrażenia jak na broń średnią. Im bardziej się zbliżymy celu, tym większe obrażenia mu zadamy.
Tulumbas - Wyśmienita broń rakietowa dla początkujących graczy. Rakiety można wystrzelać od razu, gdy zbliżymy się na 500 metrów do wroga. Nie są automatycznie namierzane - lecą po lini prostej. Polecam każdemu kto lubi atakować z odległości i z zaskoczenia. Najlepszym robotem z wyposażeniem w te rakiety sprawdzą się roboty z umiejętnością skakania.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Taran - jak sama nazwa wskazuje, z tą bronią nie ma żartów. w ciągu sekundy wystrzela serię energetycznych pocisków, a jego przeładowanie trwa jedynie 5 sekund. Broń bardzo potężna, pozwalająca zniszczyć ciężkie roboty z tarczą energetyczną. Bez problemu poradzimy sobie z robotem Carnage lub Fujin, z którymi inni mieliby spory problem.
Scourge - jedna z najlepszych broni na ruchliwe cele. Jej minusem jest to, że zadawane obrażenia rosną wraz z przybliżaniem się do celu, czego nie polecam robić z odpowiednią osłoną, ponieważ zadaje zbyt niskie obrażenia.
Hydra - ta wyjątkowa broń może zaszczycić się złą sławą. Jej rakiety namierzające są niemal nie do uniknięcia. Z jednej Hydry wydostaje się 6 rakiet - jest to spory problem dla przeciwnika, ponieważ możemy je wystrzelić już z 600 metrów. Najskuteczniejsza osłona przed nią to tarcza energetyczna, można również próbować schować się za budynkami.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BananekEw

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze servery treningowe w CS GO.

Poradnik TurboBagiety
2

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
3

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
4

Hero Zero Poradnik Oponkowicza, czyli jak zdobyć trochę oponek za darmo

Poradnik Zbyszko z Bogdańc
5

Cuphead - Gra wzorowana na kreskówkach?

Recenzja TurboBagiety
6

League of Legends Ezreal poradnik postaci

Poradnik Kub77a
7

World of Tanks World of Tanks Jak zacząć-czego nie robić

Poradnik xd man
8

Deus Ex Human Revolution - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
9

Cuphead - Recenzja + Moja Ocena

Recenzja Kacper12361838
10

Minecraft JAK ZBUDWAĆ PIERWSZĄ BAZĘ W MINECRAFT?

Poradnik Lesbiss
Chat