Jak to działa

War Robots

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis War Robots

War Robots to trójwymiarowa strzelanka, przeznaczona do zabawy w trybie multiplayer. W meczu mogą wziąć udział dwie drużyny, które składają się z sześciu osób. Celem Twojej rozgrywki będzie przejęcie specjalnych sygnalizatorów oraz oczywiście… walka z przeciwnikami! Możesz sterować swoimi robotami (zwanymi też mechami), których w grze jest aż… 24! Korzystają one z rozmaitych broni – od działek plazmowych, przez karabiny energetyczne, aż po niesamowite wyrzutnie rakiet! Każdy jeden robot ma rzecz jasna swoje plusy i minusy – zupełnie tak samo, jak i udostępnione do rozgrywki bronie. Tych z kolei przygotowano przeszło dwadzieścia modeli! Łącznie pozwala Ci to wiele kombinacji, z których możesz do woli korzystać w trakcie walki!

War Robots to przede wszystkim liczne pojedynki między graczami w trybie 6v6 na wielu zróżnicowanych mapach. Jak na urządzenia dostępne również mobilnie, gra jest naprawdę dobrze rozbudowana i dopracowana! W Twoje ręce trafi wiele rodzajów robotów, jak i masa różnej maści broni do modyfikacji. Sterowanie jest stosunkowo proste i w gruncie rzeczy wygrana zależeć będzie od Twoich umiejętności manualnych oraz… samej drużyny. Miłym aspektem jest możliwość obrania taktyki, która najbardziej będzie Tobie odpowiadać. Możesz zatem wyposażyć się w olbrzymie działo i strzelać w przeciwnika z bardzo daleka, bądź walczyć na bliski dystans.

Już dziś weź udział w klanowej bitwie i niszcz wrogie mechy, które staną na Twojej drodze. Jesteś gotowy na kilka godzin wciągającej zabawy?

pełny opis gry
Screeny
War Robots screenshot1 War Robots screenshot2 War Robots screenshot3 War Robots screenshot4 War Robots screenshot5 War Robots screenshot6 War Robots screenshot7 War Robots screenshot8 War Robots screenshot9 War Robots screenshot10
Video

War Robots wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Quad Core / AMD Phenom X4
 • 8 GB
 • Geforce GTX 450
 • 4.5 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat