Jak to działa
5.0 1 54 0
18.10.2018

3 fajne gierki na twój telefon

Witam! Dzisiaj postanowiłem zrobić sobie przerwę z poradnikami i pokazać wam kilka moich ulubionych gierek na telefon, w które lubię sobie czasem popykać. Niektóre gry naprawdę mają już swoje lata, ale i tak warto w nie zagrać. Zaczynamy!

1. HAPPY GLASS

Gra logiczna z prostymi zasadami. Musimy sprawić, by szklanka wypełniła się wodą do pewnego poziomu. Aby to zrobić, musimy palcem rysować linie, które nie zatrzymują tę ciecz. Gra posiada ponad 500 poziomów i często jest aktualizowana, więc przybywa ich coraz więcej. Ma także 2 specjalne minigierki - jedna polega na usuwaniu klocków tak, aby stojący na nich kubek się nie przewrócił, druga natomiast to bottle flip, tyle że ze szklanką. W grze mamy dostępne po kilkanaście skinów dla wody, szklanek i ołówków, które kupuje się za monety. Monety niestety trudno tutaj zdobyć. Możemy to robić przez granie w minigierki, i oglądanie reklam (druga opcja jest zdecydowanie bardziej efektywna). Jeśli lubisz czasem pomyśleć, to jest to gra dla ciebie.
2. DON'T TOUCH THE SPIKES

Gra stara, ale jara. Mimo że już mało kto pamięta o tej grze, to ja nadal w nią pogrywam i prawie ją wymaksowałem. Gra jest bardzo podobna do robiącego niegdyś furorę Flappy Birda. Mechanika jest prosta - odbijasz się ptaszkiem od ścian i starasz się robić to co jest zapisane w tytule: nie dotykać kolców. W grze mamy około 100 ptaków do odblokowania za misje i 3 różne waluty: cukierki, diamenty i inne diamenty. Cukierki zdobywamy w tradycyjnym trybie, diamenty w jaskini, a inne diamenty w parku. Jaskinia różni się tym że kolce nieustannie przesuwają się do góry, a jedynym źródłem światła jest hełm z latarką. W parku naszym zadaniem jest zbijanie przelatujących ptaków palcem i zbieranie z nich lootu. Gra posiada też tryp PvP i PvE, za który zdobywamy cukierki. Mimo upływu lat warto dać temu tytułowi szansę.
3. COLOR SWITCH

Obecnie moja ulubiona gierka mobilna. Posiada aż 16 różnych trybów, ale każdy ma 1 podstawową zasadę -możemy dotykać tylko tego samego koloru, w którym jesteśmy, nasza barwa zmienia się on po zebraniu czterokolorowego kółka (poza Tower i Black & White). Jako że trybów jest masa opiszę tylko ten podstawowy. Klikając ekran wprawiamy w podskoki kółko, które musi dostać się jak najwyżej przelatując przez kolorowe struktury. Tak jak wcześniej wspomniałem, można przelatywać tylko przez struktury, które są w kolorze kulki, a każde wejście na inny kolor kończy naszą zabawę. Tak jak w przypadku dwóch poprzednich gier i tu znajdziemy sklep z dużym asortymentem skinów, możliwych do zakupu za gwiazdki zdobywane w trakcie gry. Jeśli szukacie gry na długie godziny, to Color Switch jest dla was - ma ponad 1000 poziomów o różnym poziomie trudności i cały czas dochodzą kolejne. Kocham te gierkę <3

I to na tyle. To wszystkie gierki jakie chciałem dzisiaj pokazać. Do zobaczenia następnym razem!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Garry's Mod (B2P) Czym Jest Garry's Mod ?

Tutorial Freakshot
8

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
9

CSGO (B2P) WLASNE USTAWIENIA CELOWNIKA ORAZ VIEWMODELU W CSGO!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
10

Darkorbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
Discord