Jak to działa
Przejdź do gry Rocket League (B2P)
Rocket League (B2P)
5.0 1 702 0
02.05.2020

Rocket League - absolutny hit wszech czasów

Rocket League to nic innego jak połączenie samochodów i piłki nożnej. Zasady są proste - musisz strzelić jednego gola więcej niż przeciwnik. W grze mam dostępne kilka trybów. Możemy grać solo 1v1 lub drużynowe 2v2 i 3v3. Jeśli lubimy wyższą rywalizację to gramy tryb rankingowy, w którym mamy aż 19 rang do zdobycia. Zdobywając punkty matchmakingu (MMR) wspinamy się na sam szczyt. Dodatkowo mamy także specjalne tryby, które różnią się od tych "zwykłych". Do wyboru mamy wiele różnych aut, które możemy customizować w dowolny sposób. Biliony różnych kombinacji wyglądu aut. Ogranicza nas jedynie nasza własna kreatywność. Karoserie, koła, malowania, czapki, antenki, odgłosy silnika, eksplozje po golu to niektóre możliwości zastosowań dla naszego auta. Mecze trwają 5 minut, a w przypadku remisu mamy dogrywkę do tzw. "złotego gola". Gra oferuje wiele różnych stadionów w innych lokacjach. Jeśli chcemy możemy trenować sobie sami, lub używać do tego specjalnych map treningowych stworzonych przez społeczność.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Grałem w ogromnie ilości różnych kategorii gier i muszę powiedzieć, że Rocket League to absolutnie najlepsza gra wszech czasów. Nigdy mi się nie nudzi. Ciągła rywalizacja sprawia ogromną przyjemność. Każdy mecz wygląda inaczej. Liczą się umiejętności, szybkie i stanowcze podejmowanie dobrych decyzji, współpraca z członkami naszej drużyny. Grę świetnie opisuje cytat: "Easy to learn, hard to master". Profesjonalna scena Rocketa jest także niesamowita. Grając mecze i trenując swoje umiejętności, coraz to lepiej grasz, zdobywasz lepsze rangi i potrafisz wykonywać bardziej zaawansowane mechaniki, które są niezbędne podczas grania na najwyższym poziomie. Mecze są bardzo dynamiczne i pełne zwrotów akcji. To właśnie jest jeden z głównych czynników, które sprawiają, że nawet jak zdarzają się przegrane, to wciąż chce się dalej grać i rywalizować. Najlepsze uczucie jest wtedy, kiedy strzelamy niesamowite bramki, wykonujemy nieprawdopodobne obrony lub wykonujemy wspaniałe akcje z drużyną.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podsumowując, bez dwóch zdań to jest najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Uwielbiam w nią grać godzinami, jest bardzo emocjonująca. Mimo, że jest płatna to naprawdę polecam ją kupić. Zapewniam, że nie będziecie żałować. To jest unikatowy i oryginalny typ gry i ta właśnie odmienność od innych gier jest tutaj najlepsza. Ciężko tutaj mówić o wadach. No może jedynie trzeba uważać, bo można bardzo łatwo się uzależnić :D. Jeśli masz znajomych/przyjaciół/rodzeństwo, z kórym mógłbyś grać to nie znajdziesz lepszej okazji. Można się tutaj świetnie bawić, szczególnie grając mecze przeciwko sobie. Ja od samego początku widziałem w Rocket League "to coś", którego żadna inna gra nie posiada. Mogę powiedzieć, że gram Rocketa od kilku lat i to nie koniec, bo gra wciąż fascynuje. Dobrze jest mieć wielu znajomych, których możesz poznać nawet w grze. Grajcie turnieje, ćwiczcie i co najważniejsze, dobrze się bawcie!


Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za przeczytanie do końca! :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Janux

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Top 5 zwierząt w minecraft

Recenzja Gergul
2

Retro Sektor VII. Recenzja Star Wars: Knights of the Old Republic

Recenzja Tybero
3

Paladins Paladins - podróbka Overwatch'a czy świetna gra? - RECENZJA

Recenzja MarbleXeno
4

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
5

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
6

RETRO: Castlevania II: Simon's Quest (1988)

Recenzja LiquidSnake
7

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1
8

Unturned Czy warto grać w Unturned?

Recenzja BLURI_17
9

Paladins Paladins to Overwatch za darmo?

Recenzja BLAZEJ1
10

Mała, tania, dobra gra - BROKE PROTOCOL: Online City RPG

Recenzja Kubsoon243
Chat