Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 1035 0
26.12.2021

Star Stable? Oto prosta recenzja

1. Co to jest Star Stable? To gra, która przypadnie do gustu każdej osobie która fascynuje się koniami, jazdą konną, oraz rozwijającą się fabułą wraz z cotygodniowymi aktuzalizacjami. Są one co środę, i mogą wprowadzać różnego rodzaju nowości. Jakie? Np. nowy sprzęt, nowe konie, nowe lokacje, nowe opcje w grze, lub najważniejszą główną fabułę. Wiele graczy oczekuje wielu zmian np. graficznych czy opcjonalnych, lub zmianą terenu, takie zmiany zostały wprowadzone bodajże trzy lata temu. Niestety wielu graczom się ona nie spodobała, dlatego została wycofana. Cała akcja gry, dzieje się na wyspie Jorvik, do której strafiliśmy na letnie wakacje, by dorobić na studia. Tak by się wydawało, lecz całą akcję prowadzimy dosłownie latami, a jak łatwo się domyślić, gra bardzo wciąga, niezależnie od wieku. Teoretycznie jest ona przeznaczona dla płci damskiej, lecz są także wyjątki, którym ta gra także wpadła do gustu. Oznacza to, że każdy może w nią zagrać.Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

2. Na czym ta gra polega? W tej grze, możemy poznawać innych użytkowników gry, jak i trenować konie,kupować je, budować reputacje, odblokowywać nowe lokacje i wiele innych. Większość tych opcji jest dostępna dla osób które zakupiły sobie Star Rider czyli coś w rodzaju VIP-a. Osoba która to zrobiła, odblokuje wiele zadań, ale również co sobotę otrzyma 100SC czyli gamingową walutę, którą można także zakupić na stronie internetowej. Mogą być one przeznaczone np. nowe rasy koni, sprzęt, strój dla postaci, jedzenie dla konia, odblokowywać obiekty, a nawet za małą opłatą przeskoczyć poziom konia, który najwyższy wynosi 15, a postaci 25. Zdobywamy XP za pomocą wykonywanych misji pobocznych jak i fabularnych, lub zadań codziennych. Potrójnym zyskiem, mogą pochwalić się wyścigi. Trenujemy konia zdobywając poziomy, niektóre wyścigi robimy na reputację, i pobijemy własne rekordy, lub rywalizujemy ze znajomymi ciekawie spędzając czas.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

3. Co daje nam ta gra? Napewno uczy nas zdobywania nowych znajomości, podejmowania trudnych decyzji, refleksu, oraz cierpliwości do różnego rodzaju zadań. Uczciwość też wchodzi w grę. Osobiście gorąco polecam tę grę, ponieważ przy niej można się wiele nauczyć, lecz także miło i przyjemnie spędzić czas, jeśli przy okazji stworzymy klub, lub zagramy ze znajomymi. Gra ta, wnosi wiele pozytywnych emocji, zwłaszcza u młodszej grupy graczy. Animowana grafika, jak i różne charaktery postaci umili nasze oczy, przez co uczymy się także orientacji w terenie, poszukiwania obiektów, co przydaje nam się w życiu codziennym. Codzienna zabawa, dostarcza nam ciekawej rozrywki która nas nie zamuli po kilku minutach grania, a wręcz przeciwnie. Pozwoli n am się wczuć w naszą postać przeżywając wiele ekscytujących przygód, w których poznajemy dobre, oraz te złe postacie, i tylko my mamy na nie jakikolwiek wpływ, lecz także na fabułę tej przecudownej gry.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kasia678

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Jak zbierać oponki w Hero Zero?

Poradnik MaxxY
2

NEED FOR SPEED HEAT Recenzja

Recenzja oraclegameyoutube
3

Najlepsze modyfikacje do ETS 2 [ Euro Truck Simulator 2 ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
4

Rail Nation Recenzja gry Rail Nation

Recenzja erokity56
5

Royal Quest Swietne Hack'n'Slash/MMORPG

Recenzja Questionmark.
6

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
7

XCOM: Enemy Unknown – czyli gra o tym jak poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi.

Recenzja Banankowiec2453
8

Wartune Jak szybko zdobyć duży poziom?

Poradnik ketty
9

Roblox Home Tycoon Co to ? i na czym polega ?

Poradnik Mimimen
10

Roblox Praca Marzeń Amerykanów

Poradnik Fragorski
Chat