Jak to działa
Przejdź do gry Team Fortress 2
Team Fortress 2
5.0 1 605 0
29.08.2022

Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Team Fortresz 2 jest grą wydaną przez Valve Corporation w 2007r. W samych początkach gra miała ogrom aktualizacji...ale w tym czasie nie była ona popularną grą. Popularność gry wzrosła w aktualnych latach 220/21/22 i nadal nabywa do gry sporo graczy, ale co gorsza aktualizacje nie są już tak często spotykane - wspominam tu o aktualizacach typu: dodawanie nowych zawartości - map, broni , statystyk broni. Oczywiście ta gra wymaga jeszcze wiele pracy, ale jest naprawde dobrym projektem, którr jakby tylko otrzymało ogromne rozwoje - mogło by być dziś popularne tak samo, jak Cs:Go, czy DOTA 2. TF2 jest grą multiplayer PvP lub PvE, ale co prawda za en drugi tryb (PvE) musimy niestety zapłacić. Możemy grać w niego za darmo, ale tylko wersje treningowe, z których gracz nie otrzymuje nic. Lecz możemy również zapłacić i cieszyć się szansą na zysk...ale również i stratę - więcej o trybie PvE opowiem w dalszej części artykułu :)

Gra posiada także lubianą przez nas graczy mechanike - swobody. Co mam dokładnie na myśli ? Otóż to, że gracz może dowolnke ubierać swoją postać w grze - może tworzyć swoje ulubione style/loadouty, ale co również jest przydatną rzeczą możemy zmieniać kolor w większości stroji, co moim zdaniem pozwala na naprawde kreatywną zabawę.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W tej części omówimy sobie kolejny smaczek gry, a mianowicie - co nieco o kosmetykach. Jak dobrze wiemy w grze występuje ogromna ilość kosmetyków, które gracz może zakładać na swoje klasy. Są stroje przeznaczane dla dokładnej klasy, np. snajper, szpieg, ale są również i stroje, które można założyć na wszystkie klasy.

Klas w grze mamy 9

są to m.in:

KLASY ATAKU:

-Scout

-Żołnierz

-Pyro

KLASY OBRONY:

-Inżynier,

-Gruby

-Demoman

KLASY WSPARCIA:

-szpieg,

-snajper,

-medyk

Ale wracając do tematy kosmetyków - mogą być one w kilku okazałościach: zwykła, kuriozum oraz nietypowy okaz. Zwykłe jak sama nazwa wznosi nke są jakjeś...specjalistyczne, zaś kuriozum nalicza punkty (kle/asysty) zdobyte w grze w trybie Casual, a nietypowe okazy są to czapki z efektami - np. konfetti, plazma itp. Oczywiście nietypowymi okazami mogą być również i drwiny w grze, a njektóre efekty są naprawde śliczne...i cenowo też dobre, ale mniejsza o to :D

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ostatnim tematem w owym artykule porusze kwestie rozwoju gry, ale także opowiem trochę więcej o trybie MANN UP (Mann vs Machine), czyli jedynym płatnym trybie w TF 2 - PvE

Na początku gra otrzymywała multum aktualizacji - to od deweloperów gry, ale również były dodawane smaczki zrobione przez społeczność graczy - rzecz jasna dzięki temu do gry zostało dodane wiele broni...ale niektóre są...mało zbanalsowane (to moja osobista opinia - masz inne zdanie ? Daj mi znać w komentarzu ! :D)

Ostatnim sporym updatem był JUNGLE INFERNO, który wyszedł w 2017r. od tego czasu do gry nie wpłynęła żadna większa aktualizacja


MANN VS MACHINE zwany również jako MANN UP (MVM - w skrócie) jest jedynym płatnym trybem gry w grze Team Fortress, ale hej...zawsze mozna coś z niego trafić cirkawego, o ile szczęście dopisze. :)

W owym trybie mamy kilka misji , np. wyciek ropy, stalowa płapka, 2miasta, mechasilnim oraz pozyskiwanie sprzętu - najbardziej opłaca się grać 2 mksta, ponieważ tam:

- po wbiciu tury (zagraniu 4 meczy):

-co mecz otrzymuje party, dzięki którym możemy kompletować zestawy broni,

-zawsze losowy wytwarzacz wyspecjalizowanej serii zabójstw

- NKE zawsze losowy profesjonalny wytwarzacz

- losowy killstrack do broni,

- mała (ale jest) szansa na złktą broń - australium. Najtańsza to koszt około 60 zł, a najdroższa (patelnia) nawet ponad 20000 zł

Jedyne co gracz musi pamiętać - najbaddziej opłaca się grać 2miasta, ponkeważ on daje 2 podejścia do złotej broni. Grając inne misje mozemy otrzymać 1 lub 2 skdzynie: 1 oznacza botkillera ( z którym zawsze jest sie na minus), a 2 100% szans na australium (na australium jest jakidś 4,25% szans - pamiętajmy).

A na 2miastach są najmniej 2 skrzynie, co nigdy nie dają złotej broni, 3 skrzynka może dać albo profesjonalny wytwarza ALBO australium, a 4 skrzynia daje cały zestaw - czyli kjllstrach, wyspecjalizowany wytwarzacz, profesjonalny wytwarzacz oraz AUSTRALIUM.

Dajcie znać co sądziecie o tym artykule - myślę, że udało mi się Wam co nieco przybliżyć płatny tryb w DARMKWEJ grze. :)

Pozdrawiam Antonio

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Antonio Pustkowi

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

MovieStarPlanet MSP Jak się nie dać oszukać na MovieStarPlanet !

Poradnik DomiDomi123
3

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
4

SAO's Legend Czym tak naprawdę jest SAO's Legend?

Recenzja MrOrochimaru
5

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
6

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
7

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
8

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
9

Wolni farmerzy Szybkim czy Wolnym farmerem jesteś >?

Poradnik krywlo123
10

Minecraft Jak Szybko Zdobyć Diamenty? PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Poradnik Burixton
Chat