Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 58 718 0
29.04.2021

Nautilus - uniwersalny build

Nautilus to tank, który najlepiej spisuje się w roli supporta. Jest to jedna z postaci, na której trzeba uważać podczas wchodzenia w przeciwnika, ponieważ nasza niewłaściwa inicjacja w większości przypadków zakończy się naszą śmiercią. Omawianie zaczniemy od umiejętności pasywnej, która powoduje zadanie dodatkowych obrażeń fizycznych i chwilowe unieruchomienie przeciwnika, którego atakujemy pierwszy raz. Następna umiejętność Q to ciśnięcie przed siebie kotwicy, która prze trafieniu w przeciwnika przeciąga Nautilusa i cel do siebie zadając obrażenia magiczne. Jeżeli trafimy w teren przeciągamy się do niego (pozwala to na szybsze dotarcie w pożądane miejsce). Kolejna umiejętność W nakłada na nas tymczasową tarczę, która gdy jest aktywna powoduje, że nasze ataki zadają obrażenia rozłożone w czasie celowi i pobliskim wrogom. Ostatnia umiejętność E tworzy trzy eksplodujące wokół siebie fale. Każda eksplozja zadaje obrażenia i spowalnia wrogów. Na samym końcu znajduje się superumiejętność R. Jest to Bomba Głębinowa, która jest nakładana na cel i powoduje falę uderzeniową goniącą przeciwnika i podrzucającą w powietrze przeciwników po drodze. Po uderzeniu w cel wybucha, wyrzucając go w powietrze i ogłusza.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Ze względu na małą różnorodność grywalnych run kolejność rozwijania umiejętności przedstawię tutaj: Q,W,E,Q,Q,R,Q,W,Q,W,R,W,W,E,E,R,E,E.

Przy wyborze run zaczynamy od zielonej determinacji z runą kluczową "reperkusje". Pierwsza linia to wybór "przypływu życia" lub "grzmotnięcie tarczą". Druga linia to zdecydowanie wybór "kościanej zbroi". Natomiast w trzeciej linii wybieramy pomiędzy "przerostem", a "niezachwianym". Jako drugie drzewko najlepiej sprawdzi się niebieska inspiracja z runami: "hextechowy błyskalazek", "dostawą ciastek" lub "kosmiczną przenikliwością". Natomiast wybór dodatkowych statystyk zależy od naszych sojuszników oraz postaci przeciwnika. W pierwszej linii możemy wybrać wszystko, ale najbardziej przydadzą się dodatkowa siła adaptacyjna lub dodatkowa prędkość ataku (Nautilus jest bardzo silną postacią na pierwszych poziomach i warto wtedy szukać zagrań). Z kolei w dwóch kolejnych liniach wybieramy dodatkowy pancerz lub/i dodatkową odporność na magię zależnie od przeciwników w meczu jak i na linii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Przejdźmy do omówienia przedmiotów, które najbardziej przydadzą nam się podczas rozgrywki. Zacznijmy od butów gdzie zależnie od przeciwników powinniśmy wybrać Pancerniaki, Buty Mobilności, Buty Prędkości lub Ioniańskie Buty Jasności Umysłu. Z kolei najlepszym przedmiotem mitycznym będzie Naszyjnik Żelaznych Solari. Innymi przedmiotami, które przydają się na tej postaci to: Przysięga Rycerska, Konwergencja Zeke'a, Kolczasta Kolczuga, Kamienna Płyta Gargulca, Maska Otchłani i Pasjonujący Kamienny Totem. To już wszystko co należy wiedzieć na początek przygody z postacią o nazwie Nautilus. Warto pamiętać, że postać nie jest aż tak prosta jak się wydaje na pierwszy rzut oka i lepiej trochę nią pograć, aby nie psuć gry naszym towarzyszom. Jak zawsze zachęcam do gry i testowania postaci oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

Do zobaczenia w grze lub na streamie :)

5.0 (głosów: 58)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Recenzja gry BLOXBURG - Roblox

Recenzja LooLxD
2

Minecraft Minecraft poradnik część 1

Poradnik PanPillager
3

World of Tanks Kopalnie - Miejscówki

Poradnik kuba1224
4

Momio Jak zacząć grać w Momio ?

Tutorial LooLxD
5

War Thunder Jakim krajem zacząć?-samoloty i statki

Poradnik Dercik90
6

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
7

World of Tanks Jak skutecznie zarabiać w World of Tanks

Poradnik BananF
8

Roblox Roblox - Event Imagination

Poradnik Fragorski
9

Roblox Roblox - Najlepsze gry RolePlay!

Recenzja opsiar12
10

Jak zalogować się do Pokemon GO.

Poradnik TurboBagiety
Chat