Jak to działa
Przejdź do gry Rail Nation
Rail Nation
5.0 2 1405 0
31.10.2018

Recenzja gry Rail Nation

Rail Nation to gra przeglądarkowa i online multiplayer, w której zadaniem graczy jest stworzenie kolejowego imperium. Gra jest opracowana przez studio Bright Future i obsługiwana przez Travian Games . Gra została wypuszczona w roku 2013 więc od roku 2013 możemy się cieszyć tą fajną gierką ,natomiast od lata 2017 roku jest oferowana darmowa aplikacja na systemy Android i iOS. Cała gra oparta jest na modelu darmowym z mikropłatnościami.
Mikropłatności to coś takiego jak w Fortnite gra jest bezpłatna ale możesz kupić skina za prawdziwe pieniądze to jest tak zwana mikropłatność. Gra jest czymś takim jak klocki Lego musimy zbudować wszystko od zera. Ok koniec tej Historii gry bo pewnie już zasypiacie teraz wam pokaże co my w ogóle w tej grze robić możemy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Grę zaczynamy jako prezes niewielkiej firmy ,naszym zadaniem jest ją powiększać lecz nie jest to takie łatwe bo na mapie działa wiele innych konkurencyjnych przedsiębiorstw.Zazwyczaj są one naszymi rywalami ale czasem możemy z nimi nawiązać współpracę korzystną dla obu stron.Ale jak chcemy dużo zarabiać to musimy tak ukształtować linie kolejową aby jechała po te rzeczy które w tym czasie najlepiej się sprzedają bo rodzaj transportowanych dóbr wpływa nie tylko na nasze zyski ,ale również kształtuje rozwój samych metropolii.
Kluczowe jest też to aby rozwijać własne stacje kolejowe i tworzyć wokół nich infrastruktury ,które zwiększą nam zysk i skuteczność przedsiębiorstwa. Istotną rolę odgrywa tez konstruowanie nowych cudnych maszynpociągów.Prędkość naszych cudeniek możemy sprawdzić poprzez branie udziału w wyścigach lokomotyw.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Więc osobiście polecam tą gierkę jak i dla fanów kolei oraz innych użytkowników.
Moim zdaniem gra uczy wydawania środków oraz planowania.
Więc oceniam ją na mocne 910 gierka jest po prostu super nie jest trudna ani łatwa a i oczywiście jest bardzo wciągająca na początku myślałem że to gra dla małych dzieci i wy pewnie też tak myślicie. O tuż nie ona nie jest dla dzieci w grze trzeba umieć zarządzać naszymi środkami i trzeba szukać takiego sposobu aby jak najlepiej zarabiać.Najbardziej mi się spodobało to że poprzez ulepszanie naszych maszynpociągów i robienie zadań zbieramy punkty prestiżu.
Więc tak zapraszam was do zagrania w tą gierkę bo warto tym bardziej że można wykonywać zadania za które dostajemy bananki a jak każdy wie bananki możemy wymieniać na fajne nagrody.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez erokity56

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Momio Najsłodsza gra w internecie!

Poradnik Sanderka23
2

Metin2 Metin 2. Klasyk. Czy nadal jest godny uwagi?

Poradnik PolPos13Studio
3

World of Tanks Gra o czołgach czy coś więcej ?

Recenzja Kapcio
4

World of Tanks E50M - Nie kompletny ideał

Poradnik ChUcKxPoMpA
5

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
6

Paladins Paladins - kompendium początkującego

Poradnik Ara
7

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody kradzieży w CS:GO, czyli nie daj się oszukać!

Poradnik JestemKacper
8

Sleeping Dogs - krótka recenzja

Recenzja wzarek
9

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
10

Minecraft Czemu Minecraft to gra w pewien sposób nieśmiertelna i czemu moim zdaniem jest tak popularny

Recenzja CRIPI2
Chat