Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 60 0
03.12.2022

star stble- gra o koniach

STAR STABLE ONLINE: to gra która powstała w czerwcu 2012 roku. na świecie zaś pierwszy serwer otwarto 26 września 2011 roku. Rozgrywka opiera się na rozwiązywaniu zadań, dbaniu o naszego wierzchowca i eksploracji przedstawionego w grze świata. Star Stable Online jest grą rozwijającą się. W każdą środę gra jest wzbogacana o nowe zadania lub funkcje. W grze celebrowane są wydarzenia, które są zaczerpnięte ze świata realnego lub wymyślone przez twórców, gracze mogą kontaktować się ze sobą, tworzyć grupy, rozmawiać na czacie, dołączać do klubów jeździeckich, zdobywać osiągnięcia, spotykać się w kawiarniach i innych miejscach.24 września 2020 w filmiku "Breaking News" oficjalnie zapowiedziano, że Star Stable Online stanie się grą także na urządzenia mobilne, a dokładniej telefony IPhone. W społeczności znajdują się też ambasadorzy, którzy są łącznikiem między graczami i twórcami.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

FABUŁA: Młoda dziewczyna przybywa do stadniny w Moorland na wakacje, mając nadzieję dostać się do Instytutu Hipologii na wyspie Jorvik. Stopniowo poznaje mieszkańców, zaczyna pomagać im w codziennych zajęciach, a wkrótce kupuje swojego pierwszego konia i postanawia się tu osiedlić. Podczas pobytu na wyspie zaczynają dziać się dziwne, magiczne i tajemnicze rzeczy. Lider Strażników Aideen, Fripp i nowe koleżanki {Alex, Linda, Lisa i Anna} proszą dziewczynę o dołączenie do Jeźdźców Dusz, aby pomogła im pokonać organizację Dark Core, która chce uwolnić potwora, Garnoka z pandorii. Teraz to od niej zależą losy całej wyspy Jorvik. Musi poznać swoje magiczne zdolności i perfekcyjnie opanować jazdę konną, by pokonać zło, które kryje się w największych czeluściach wszechświata. Czy uda ci się pokonać strach przed nowymi wyzwaniami, i dołączyć do społeczności star stable online? ( aktualnie 03.12.2022r fabuła kończy się na odkryciu jaskini w bibliotece Fortu Maria)

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

CIEKAWOSTKI: Ile osób gra w Star Stable Online?
Ogólnoświatowa pandemia bardzo dobrze zrobiła Star Stable Online, jak również producentom tejże gry. Dzienna liczba aktywnych graczy zwiększyła się o 39% (do 152 tys.), miesięczna liczba aktywnych graczy zwiększyła się o 26% (do 663 tys.), z kolei przychody gry zwiększyły się o 50% (do 44 milionów euro). Czy da się grać w SSO za darmo? Star Stable Online to gra darmowa do poziomu 5. By korzystać z jej wszystkich funkcji, przeżyć każdą przygodę i zobaczyć cały Jorvik, możesz zakupić konto Star Rider za pomocą płatności jednorazowej. Kiedy star stable ma urodziny? Urodziny star stable przypadają pierwszego tygodnia października.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez chasinka<3

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
7

CSGO Prime (B2P) Dreamhack Valencia 2017 Europe Qual - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
8

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
9

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
10

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - bramkarze.

Poradnik lynnSSky
Chat