Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 2 5272 0
18.07.2017

Recenzja Gry: Minecraft

Minecraft to gra w której możemy tworzyć własną fabułę. Możemy budować, niszczyć, zabijać, grać z przyjaciółmi w trybie multiplayer lub zagrać samemu w świecie singleplayer. Podczas gry w ogóle nie widywałem żadnych błędów które utrudniały mi rozgrywkę. Grafika jest przyjazna dla dzieci i nie ma krwi dzięki czemu dzieci nie będą miały koszmarów lub inne dziwne wyobrażenia. Dźwięk w samej grze jest bardzo miły w słuchu a dźwięki podczas gry są łagodne i ciche. W grze występują również narzędzia którym możemy łatwo: ścinać drzewa, wydobywać piasek lub ziemie, walczyć z potworami, uprawiać pola i wydobywać kamienie. Czyli: Siekiera, Łopata, Miecz, Motyka i Kilof które bardzo nam pomagają w grze i nie trzeba się męczyć z wydobywaniem drewna gołą ręką. Następną rzeczą co mi się podoba w grze to modyfikacje które ludzie robią to tej gry które dostarczają dużo frajdy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jedynym naszym przeciwnikiem w grze to są potwory które żerują nocą lub siedzą w jaskiniach. Każdy początkujący gracz w Minecraft miał dużo problemów z potworami nie znając ich zastosowań i co one potrafią. Jednak w grze możemy spotkać również miłe stworzenia np: świnia, krowa, owca, kurczak, kałamarnice. Dzięki którym możemy zdobywać pożywienie do przetrwania. W jaskiniach mamy również różne rudy które możemy wydobyć kilofem: Węgiel, żelazo, złoto, czerwony proszek, lapis lazuli, diamenty i szmaragdy. W grze są 3 tryby: Surwiwal, Hardkor i Kreatywny. załączając tryb Kreatywny, w ten tytuł mogą zagrać najmłodsi, ponieważ od samego początku dostajemy wszystkie potrzebne składniki do zabawy, a na drodze do świetnej zabawy nie przydarzą nam się niespodzianki. W trybie surwiwal lądujemy na mapie wylosowanej przez komputer. Całymi dniami i nocami musimy się zmagać z różnymi trudnościami. Z bloków które wydobylismy możemy zbudować dom który nas obroni przed potworami. A jak czas pokaże trzeba będzie również udać się do jaskini w której znajdziemy oto owe surowce.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na koniec chcę napisać ocenę końcową gry. Wydaje mi się że w czasach kiedy ta dopiero co wyszła była wprost niesamowita kiedy ludzie jeszcze nie wiedzieli co i jak i każdy musiał sobie jakoś radzić. Grafika jest dobra a niektóre dźwięki mogły by być nieco lepsze. Kolejnym minusem według mnie jest wytrzymałość złotych narzędzi które niszczą się błyskawicznie szybko. Kolejnym minusem jest to że w tych czasach ludzie odchodzą z Minecraft ponieważ jak twierdzą jest w niej dużo dzieci i błędów. Co by się nie zgadzało ponieważ ta gra nie ma błędów z mojego punktu widzenia. Kolejnym minusem jest to że gra powolnymi krokami zaczyna się nudzić ponieważ nie można sobie znaleźć ciekawego zajęcia ponieważ bardzo rzadko są dodawane kolejne rzeczy dzięki którymi gracze wrócili by do tego kwadratowego świata i bawili się z nami dalej. Tak czyś jak, mimo że ta gra ma parę lat to pomimo tego lubię wejść w tą grę i powspominać stare, dobre czasy spędzone parę lat temu.

Moja ocena gry: Bardzo Dobre 8,5/10
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez GreenChica67

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Travian Travian to ciekawa gra

Tutorial PanPillager
2

MovieStarPlanet MSP Jak grać na MSP? Opcje tej gry.

Poradnik Noname133
3

Conqueror's Blade- gra w czasach średniowiecza

Recenzja Antonios007
4

Roblox Roblox Top 6 fajnych gier

Recenzja Rixiasty
5

World Of Warcraft- Genialny MMO-RPG

Recenzja Trykpiarz
6

League of Legends Blitzcrank - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Margonem Margonem -> Wszystko o Głowach Zbira!

Poradnik Quaresma
8

Zajechana i niedoceniona perełka z świetną historią. Recenzja Dragon Age II

Recenzja Tybero
9

CSGO Prime (B2P) Jak stać się lepszym w CS:GO ? 5 Rad dla początkujących !

Poradnik adzian
10

Witaj w kosmosie, zabijaj... Recenzja Alien Rage

Recenzja Tybero
Chat