Jak to działa
Forum

Inne

Login
Wiadomość
KiszloP9L8 Newby
Posty: 1
Dołączył: 22.02.2022
Status: Offline

Bananki za free?

22.02.2022, 18:53
Szykam prostego sposobu na Free bananki :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki za free? - 05.03.2022, 16:34
xdbsbsbs Newby
Posty: 5
Dołączył: 04.03.2022
Status: Offline
ja też szukam sposub na darmowe bananki jusz mam ten sposup w granie mini gry
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki za free? - 18.06.2023, 14:11
arosz Newby
Posty: 1
Dołączył: 18.06.2023
Status: Offline
ja tez
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki za free? - 03.07.2023, 15:11
xArianax26 Newby
Posty: 42
Dołączył: 14.06.2023
Status: Offline
Granie w mini gry przeglądarkowe to dobry sposób ale czasochłonny i mało płatny. Są inne sposoby dość proste na zdobywanie bananków np.
1. Wypełnianie ankiet- do dość szybki i dobry sposób na zdobywanie bananków. Chociaż czasem różnie bywa, ponieważ możemy nie spełniać wymagań ankiety i wtedy nie dostaniemy bananków.
2. Oglądanie reklam- to jeden ze sposobów zdobywania bananków na stronie. Jednak nie polecam używać go na dłuższą metę, ponieważ to czasochłonny i mało płatny sposób.
3. Zadania w grach- to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na zdobywanie bananków. Zwłaszcza jak lubimy grać w gry a nawet czasem zdarzają się gry przeglądarkowe, które nie musimy pobierać. Wystarczy rejestracja w grze i potem już robimy zadania :)
4. Pisanie artykułów- to też bardzo opłacalny sposób, za jeden artykuł możemy zebrać 100, 250 lub 500 bananków. i tyle exp`a


Są też inne sposoby, które znajdziecie w zakładce "Zdobywaj bananki"

Myślę, że pomogłam miłego dnia, nocy :)



Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Bananki za free? - 27.08.2023, 10:24
Marcin111998 Newby
Posty: 1
Dołączył: 03.08.2023
Status: Offline
xArianax26Granie w mini gry przeglądarkowe to dobry sposób ale czasochłonny i mało płatny. Są inne sposoby dość proste na zdobywanie bananków np.
1. Wypełnianie ankiet- do dość szybki i dobry sposób na zdobywanie bananków. Chociaż czasem różnie bywa, ponieważ możemy nie spełniać wymagań ankiety i wtedy nie dostaniemy bananków.
2. Oglądanie reklam- to jeden ze sposobów zdobywania bananków na stronie. Jednak nie polecam używać go na dłuższą metę, ponieważ to czasochłonny i mało płatny sposób.
3. Zadania w grach- to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na zdobywanie bananków. Zwłaszcza jak lubimy grać w gry a nawet czasem zdarzają się gry przeglądarkowe, które nie musimy pobierać. Wystarczy rejestracja w grze i potem już robimy zadania :)
4. Pisanie artykułów- to też bardzo opłacalny sposób, za jeden artykuł możemy zebrać 100, 250 lub 500 bananków. i tyle exp`a


Są też inne sposoby, które znajdziecie w zakładce "Zdobywaj bananki"

Myślę, że pomogłam miłego dnia, nocy :)



Nooo
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat