Jak to działa
Forum

Waluta do gier

Login
Wiadomość
Candis Newby
Posty: 4
Dołączył: 19.05.2018
Status: Offline

Nagroda Paysafecard 20 zl

03.12.2018, 14:09
no to teraz chwila prawdy wlasnie zamowilem PSC 20 zl jesli dostane to jeszcze dzisiaj to smialo stwierdzam ze bananki sa bezkonkurencyjne poniewaz na stronie z czarownica w tle czekam juz ponad tydzien zalosne .Jesli sie bananki postaraja to od teraz spedzam czas tylko tutaj .Takze zespole bananki licze na was mam nadzieje ze sie nie zawiode . Choc juz raz zamowilem i naprawde ekspresowo jesli tak bedzie i tym razem to szacun i oceniam ta strone 10/10 bo czarownica juz wlasnie wyczerpala limit tolerancji i cierpliwosci . Nie polecam stron z czarownicami . Bananki pokazcie sie z dobrej strony !!!!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nagroda Paysafecard 20 zl - 03.12.2018, 14:41
Candis Newby
Posty: 4
Dołączył: 19.05.2018
Status: Offline
no wielki szacunek dokladnie 57 minut czas oczekiwania na psc 20 zl . pozdrawiam was jestescie bez konkurencujni 10/10 zadna inna strona sie nie umywa do bananki.pl wszystko ekspresowo .jeszcze raz powtarzam nie polecam stron z czarownicami strasznie leniwe i niekompetentne te stworzenia a banan to banan tylko sie cieszyc :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nagroda Paysafecard 20 zl - 05.12.2018, 16:51
SiskaGames Newby
Posty: 1
Dołączył: 28.04.2018
Status: Offline
Candisno to teraz chwila prawdy wlasnie zamowilem PSC 20 zl jesli dostane to jeszcze dzisiaj to smialo stwierdzam ze bananki sa bezkonkurencyjne poniewaz na stronie z czarownica w tle czekam juz ponad tydzien zalosne .Jesli sie bananki postaraja to od teraz spedzam czas tylko tutaj .Takze zespole bananki licze na was mam nadzieje ze sie nie zawiode . Choc juz raz zamowilem i naprawde ekspresowo jesli tak bedzie i tym razem to szacun i oceniam ta strone 10/10 bo czarownica juz wlasnie wyczerpala limit tolerancji i cierpliwosci . Nie polecam stron z czarownicami . Bananki pokazcie sie z dobrej strony !!!!
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nagroda Paysafecard 20 zl - 31.05.2019, 11:38
Tadz Newby
Posty: 1
Dołączył: 24.05.2019
Status: Offline
Candisno to teraz chwila prawdy wlasnie zamowilem PSC 20 zl jesli dostane to jeszcze dzisiaj to smialo stwierdzam ze bananki sa bezkonkurencyjne poniewaz na stronie z czarownica w tle czekam juz ponad tydzien zalosne .Jesli sie bananki postaraja to od teraz spedzam czas tylko tutaj .Takze zespole bananki licze na was mam nadzieje ze sie nie zawiode . Choc juz raz zamowilem i naprawde ekspresowo jesli tak bedzie i tym razem to szacun i oceniam ta strone 10/10 bo czarownica juz wlasnie wyczerpala limit tolerancji i cierpliwosci . Nie polecam stron z czarownicami . Bananki pokazcie sie z dobrej strony !!!!
Potwierdze słowa Pana UP gameh... dno ciągły problem z przyjmowaniem "potwierdzeń" (screenów najczęściej) wykonanych zadań problem z uzyskaniem jakichkolwiek info od adminów a o odbiorze nagród już nie wspomnę tutaj dużoooo większy wybór gier itp a zadania prostrze i krótsze w czasie wykonywania
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nagroda Paysafecard 20 zl - 31.05.2019, 21:13
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
@Tadz, wiadomo król może być tylko jeden :)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nagroda Paysafecard 20 zl - 21.12.2019, 02:15
koiskl Newby
Posty: 1
Dołączył: 19.09.2018
Status: Offline
Zastanawiam się kiedy ja otrzymam namówiona PAYSAFECARD 20 :-(
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nagroda Paysafecard 20 zl - 21.12.2019, 09:57
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
koisklZastanawiam się kiedy ja otrzymam namówiona PAYSAFECARD 20 :-(
Czas oczekiwania do 48h, czasem może się przedłużyć, długi weekend, święta.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Nagroda Paysafecard 20 zl - 27.01.2020, 15:30
Jokereqq Newby
Posty: 94
Dołączył: 15.01.2020
Status: Offline
Również czekam, gdyż mam jakąś weryfikację aktywności.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat