Jak to działa
Forum

Doładuj bananki

Login
Wiadomość
Maro. Newby
Posty: 6
Dołączył: 08.03.2016
Status: Offline

nudy !!! {Temat Na Bananki}

09.03.2016, 18:51
Witam Panie I Panowie w tym temacie. Pytacie się czemu nudy? A no dlatego bo po:
1. Moglibyście (wg. mnie oczywiście) dodać większą nagrodę za gry internetowe i dodać tych gier więcej a nie mmo albo rpg :<.
2. Czy za odznaki będą też bananki? Jest to bardzo ciekawe pytanie,gdyż za odznaki dostajemy expa,tak? Było by fajnie gdyby też mała ilość bananków poszła na nasze konto.
3. Dajcie więcej do tych [url="gier akcji! Chodzi mi o to że dobry pomysł jest na minigry na tej stronce. Np.musisz zaprowadzić przeprowadzić swojego bananka przez niebezpieczną drogę. Zbierasz upgrade'y,mogły by być wyniki,a pod koniec poziomu dostaje się OGRANICZONĄ liczbę bananków.(gdyby ten pomysł był zrobiony,proszę nie dawajcie za dużo tych bananków jako nagrodę bo jak tak to by byłoby normalnie farmienie dzień noc) Oczywiście,żeby tak nie farmić,jeśli się przegra trzeba odczekać kilka minut i dopiero można zagrać ponownie aby tak nie spamić :/.
4. Więcej trybów zdobywania bananków. O co mi chodzi? A o to żeby było więcej sposobów na zarobienie bananków. Wiecie... coś tam wymyślicie w komentarzach :P.
5. Grupa Steamowa oraz giveaway'e. Grupa Steamowa w sensie że na Steamie jest grupa z banankami i można być na bieżąco z tą fajną stroną. Giveaway'e można byłoby dodać i na stronę i na Grupę. Byłby to fajny pomysł według mnie na to.
6. Ostatnie to... dom. Tak,dom dla naszego bananka. Fajny pomysł,co nie? Jest to spoko pomysł,bo można byłoby tam przetrzymywać swoje rzeczy,dekorować przez co idzie nam exp w górę (ale wymiana dekoracji na bananki ;) ,odwiedzanie innych domów,zgrupowanie (jak na ESL ;P) w domu administratora np. giveaway lub wiadomości.


No i to tyle na ten temat,dzięki za przeczytanie i mam nadzieję że te zdania na górze staną się prawdziwe.
Powodzenia w zbieraniu bananków!
Rzetelny Społecznik5 Pomocny Wulgarny Troll
RE: nudy !!! {Temat Na Bananki} - 12.03.2016, 14:16
Khaar Newby
Posty: 20
Dołączył: 18.12.2015
Status: Offline
Cześć, dzięki za dzielenie się z nami Twoją opinią. Feedback jest zawsze mile widziany. Od siebie mogę powiedzieć tyle, że praca wre, a oferta stale się powiększa. Będą eventy, będą konkursy, będą nowe możliwości customizacji swojego konta. Wszystko będzie w swoim czasie, bo nie chcemy Wam oferować niedokończonych lub źle działających rozwiązań.
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: nudy !!! {Temat Na Bananki} - 13.03.2016, 10:22
bolo7531 Newby
Posty: 3
Dołączył: 28.02.2016
Status: Offline
Cytuję ~ Administrator Khaar ~ "Cześć, dzięki za dzielenie się z nami Twoją opinią. Feedback jest zawsze mile widziany. Od siebie mogę powiedzieć tyle, że praca wre, a oferta stale się powiększa. Będą eventy, będą konkursy, będą nowe możliwości customizacji swojego konta. Wszystko będzie w swoim czasie, bo nie chcemy Wam oferować niedokończonych lub źle działających rozwiązań."

Czy to znaczy że dodacie większe nagrody za zadania wykonywane w grach ?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: nudy !!! {Temat Na Bananki} - 15.03.2016, 09:55
Khaar Newby
Posty: 20
Dołączył: 18.12.2015
Status: Offline
Pula nagród jest uzależniona od producenta. W związku z tym, że jesteśmy nowym portalem tego typu, chcemy zwiększyć swoją pozycję, by móc z producentami ustalać coraz lepsze warunki dla graczy.
Rzetelny Społecznik Pomocny3 Wulgarny Troll
RE: nudy !!! {Temat Na Bananki} - 21.06.2016, 11:29
ankaszwamka Newby
Posty: 7
Dołączył: 16.06.2016
Status: Offline
przyłączam się do pomysłu nr.2 :) oraz mam pytanie nr.7 Czy w przyszłości może powstać coś takiego jak np. koło fortuny ? chodzi mi o to żeby codziennie (raz dziennie) można było zgarnąć w nim np z 5 bananków a największą nagrodą byłoby np 30-40 bananów. Myślę że byłby to dosyć fajny i miły sposób zarobienia chociaż trochę więcej bananków ;)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat