Jak to działa
Forum

Klucze cyfrowe

Login
Wiadomość
Jackit09 Newby
Posty: 2
Dołączył: 09.01.2024
Status: Offline

Problem z suport proszę o pomoc

18.03.2024, 23:59
Mam pytanie ile czeka się żeby dostać z nagród kartę Visę virtual 5$ bo z suportu nikt się nie odzywa
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z suport proszę o pomoc - 18.06.2024, 17:00
Kevinsp Newby
Posty: 2
Dołączył: 01.06.2022
Status: Offline
Mam ten sam problem. Czekam juz 4 dzien na PSC za 20zl, a support nie odpowiada
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z suport proszę o pomoc - 20.06.2024, 19:39
MikeDC Newby
Posty: 3
Dołączył: 11.03.2022
Status: Offline
Nic nowego, brak zakupionych PSC, kontakt z supportem to cud, także ... ja czekam od 6 czerwca.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z suport proszę o pomoc - 27.06.2024, 09:31
Slawomirrr Newby
Posty: 2
Dołączył: 26.06.2024
Status: Offline
Jakie to sa skurwiele........taka nagla sytuacja wynikla w nocy ze wydalem 250zl placac sms za psc o nominale 20zl.....Ale to wszystko to nic biarac pod uwage ze kodu jak nie bylo tak nie ma......takze nie ublizajac nikomu z osobna,powiem ze nie Cierpie takiego skurwysynstwa normalna jawna kradziez.a czemu to kurwa niedziala w druga strone?jak byscie sie czuli wydajac za freee kody tak na prawde nie wiedzac czy wogole dana osoba za niego zaplaci i kiedy!!!!!! Nawet Mi juz nie wysylajcie tego kodu bo dopiero mnie podkurwicie.Udlawcie sie nim!!!!!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z suport proszę o pomoc - 27.06.2024, 09:31
Slawomirrr Newby
Posty: 2
Dołączył: 26.06.2024
Status: Offline
SlawomirrrJakie to sa skurwiele........taka nagla sytuacja wynikla w nocy ze wydalem 250zl placac sms za psc o nominale 20zl.....Ale to wszystko to nic biarac pod uwage ze kodu jak nie bylo tak nie ma......takze nie ublizajac nikomu z osobna,powiem ze nie Cierpie takiego skurwysynstwa normalna jawna kradziez.a czemu to kurwa niedziala w druga strone?jak byscie sie czuli wydajac za freee kody tak na prawde nie wiedzac czy wogole dana osoba za niego zaplaci i kiedy!!!!!! Nawet Mi juz nie wysylajcie tego kodu bo dopiero mnie podkurwicie.Udlawcie sie nim!!!!!
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat