Jak to działa
Forum

Zadania w grach

Login
Wiadomość
Tybero Newby
Posty: 4
Dołączył: 07.11.2019
Status: Offline

Problem z zadaniami

13.05.2020, 10:42
Witam. Mam spory problem z zadaniami i zdobywaniem bananków w nich. Chodzi konkretnie o to że mimo iż rejestruje się do gry z linku na naszej stronie, mam potwierdzenie emalia to cały czas administracja twierdzi że do gry się nie zajestrowałem i nie mogę rozpocząć nowego zadania. W taki sposób niepotrzebnie sciągnołem i zarejestrowałem się do dwóch gier War Thunder i World of Warships. Że nie wspomnę że z jakiegoś dziwnego powodu nie mogę zagrać w gry ponownie, jak np World of Tanks czy Star Conflict. Nie mam pojęcia dla czego tak się dzieje, i dlaczego akurat tylko z tymi grami. Jak ktoś ma jakąś radę to chętnie wysłucham.
Pozdrawian.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z zadaniami - 13.05.2020, 11:16
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
  • Jaka przeglądarka ?
  • masz adblocka lub jakiś inny dodatek do blokowania treści ?


W przeglądarce są też opcje prywatności - filtrowania ciastek i treści oraz "do not track".
Przy rejestrowaniu się w grze często zadanie zero ma dodatkowe rzeczy do wykonania np. rozegrać kilka bitew.
Może być też tak że wcześniej instalowałeś tą grę i w systemie zostało to zapamiętane.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z zadaniami - 13.05.2020, 11:31
Tybero Newby
Posty: 4
Dołączył: 07.11.2019
Status: Offline
Mam przeglądarkę Google Chrom, żaden program mi nie blokuje treści. Miałem już kilka zarazy taką sytłację że skoro mi nie potwierdziło wysyłałem zdjęcie z gry oraz z potwierdzenie emalia, no i nic to nie pomogło bo i tak zadań nie mogłem zacząć. To jak zagrać w gry ponownie w takim razie np Star Conflict czy World of Tanks ?
założenie nowego konta niewiele pomoże, usunęcie gry i jej ponowna instalacja (bardzo żmudna bo to się sporo pobiera) też nie zadziałała.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Problem z zadaniami - 13.05.2020, 12:21
DuchPustkowi Master
Posty: 1178
Dołączył: 20.01.2018
Status: Offline
TyberoMam przeglądarkę Google Chrom, żaden program mi nie blokuje treści. Miałem już kilka zarazy taką sytłację że skoro mi nie potwierdziło wysyłałem zdjęcie z gry oraz z potwierdzenie emalia, no i nic to nie pomogło bo i tak zadań nie mogłem zacząć. To jak zagrać w gry ponownie w takim razie np Star Conflict czy World of Tanks ?
założenie nowego konta niewiele pomoże, usunęcie gry i jej ponowna instalacja (bardzo żmudna bo to się sporo pobiera) też nie zadziałała.
Możesz spróbować z innej przeglądarki założyć konto
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat