Jak to działa
Forum

Reklamy

Login
Wiadomość
Lori08 Newby
Posty: 8
Dołączył: 24.07.2016
Status: Offline

Reklamy Offer BOX, bananki, numer telefonu. Proszę o Pomoc!

26.07.2016, 15:24
Cześć!
Mam takie pytanie czemu jak wejdę w nie ważne jaką reklamę to muszę podać numer telefonu?
Po podaniu prawdziwego numeru telefonu zostaną naliczone koszty.
Jak dostawać bananki za reklamy?
Rzetelny Społecznik1 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Reklamy Offer BOX, bananki, numer telefonu. Proszę o Pomoc! - 29.07.2016, 20:11
bomber Newby
Posty: 3
Dołączył: 29.07.2016
Status: Offline
hyba sie nieda
Rzetelny Społecznik2 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Reklamy Offer BOX, bananki, numer telefonu. Proszę o Pomoc! - 29.07.2016, 21:52
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
Cóż - ankiety są oferowane przez naszych sponsorów. Dlatego należy uważnie czytać, co się wypełnia, co jest wymagane, by otrzymać nagrodę itp. Dopiero, gdy poprawnie wykonasz wszystko, czego oczekuje sponsor przy danej ankiecie dostaniesz Bananki. Trzeba po prostu próbować i uważać. :)
Rzetelny1 Społecznik3 Pomocny Wulgarny Troll
RE: Reklamy Offer BOX, bananki, numer telefonu. Proszę o Pomoc! - 01.08.2016, 22:11
Zapowiec Newby
Posty: 12
Dołączył: 31.07.2016
Status: Offline
Kewo (admin) napisał:Cóż - ankiety są oferowane przez naszych sponsorów. Dlatego należy uważnie czytać, co się wypełnia, co jest wymagane, by otrzymać nagrodę itp. Dopiero, gdy poprawnie wykonasz wszystko, czego oczekuje sponsor przy danej ankiecie dostaniesz Bananki. Trzeba po prostu próbować i uważać. :)
zrobiłem wszystko jak należy do ankiety kiedy już wyskoczyło, że nie ma dostępnych ankiet to nic nie dostałem. Przy okazji w pewnej grze mam już ok.30 poziomu a nadal nie dostałem nagrody za zadanie 1 które brzmi : Zdobądź poziom 10.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: Reklamy Offer BOX, bananki, numer telefonu. Proszę o Pomoc! - 03.08.2016, 16:33
Kewo Master
Posty: 1130
Dołączył: 03.04.2016
Status: Offline
Zapowiec napisał:Kewo (admin) napisał:Cóż - ankiety są oferowane przez naszych sponsorów. Dlatego należy uważnie czytać, co się wypełnia, co jest wymagane, by otrzymać nagrodę itp. Dopiero, gdy poprawnie wykonasz wszystko, czego oczekuje sponsor przy danej ankiecie dostaniesz Bananki. Trzeba po prostu próbować i uważać. :)
zrobiłem wszystko jak należy do ankiety kiedy już wyskoczyło, że nie ma dostępnych ankiet to nic nie dostałem. Przy okazji w pewnej grze mam już ok.30 poziomu a nadal nie dostałem nagrody za zadanie 1 które brzmi : Zdobądź poziom 10.
A jest to zadanie podstawowe (rejestracja) czy już kolejne?
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat