Jak to działa
Forum

Doładuj bananki

Login
Wiadomość
Dominik Newby
Posty: 5
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline

Skiny do CS:GO

07.02.2016, 20:12
Witam,
ostatnio wpadłem na pewien pomysł i uznałem, że się nim z Wami podzielę (głównievz administracją).
W serwisie bananki.pl można wymieniać bananki na skiny do CS:GO. A może, mogłoby działać to też w drugą stronę ?
Oddawalibyśmy skiny a w zamian za to dostawalibyśmy określoną ilość bananków. W ten sposób my moglibyśmy, w pewien sposób "wypłacać" pieniądze ze steama, a serwis miałby skiny, które mógłby dać potem do sklepu i nie byłoby potrzeby kupowania skinów na zaś. Serwis nie tracił by na tym ani grosza, a nawet można by sprawić, aby było przeciwnie (gdybyśmy oddawali skiny za mniejszą ilość bananków niż jest to warte).
Żeby nie było "spamu" przyjmowanych skinów, można by sprawić, aby w różnych dniach, były różne przyjmowane skiny, o określonej jakości.
Według mnie jest to całkiem dobry pomysł, ponieważ obie strony mogły by zyskać.
Ja powiedziałem swoje, teraz czekam na odzew administracji. Ciekawe co o tym sądzą :)
Rzetelny Społecznik5 Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Skiny do CS:GO - 07.02.2016, 20:13
Dominik Newby
Posty: 5
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Zamieściłem sugestię w tym dziale, ponieważ w pewnym sensie jest to "Doładowanie bananków"
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: Skiny do CS:GO - 10.02.2016, 11:36
Khaar Newby
Posty: 20
Dołączył: 18.12.2015
Status: Offline
Jedyny sens to będzie miało, jeśli zostałoby wprowadzone ograniczenie dot. skinów, które można na takie bananki wymienić.
Rzetelny1 Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll1
RE: Skiny do CS:GO - 11.02.2016, 18:18
Dominik Newby
Posty: 5
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Khaar - no przecież to napisałem :)
Rzetelny Społecznik Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Skiny do CS:GO - 12.02.2016, 11:58
MadBetty Newby
Posty: 37
Dołączył: 15.12.2015
Status: Offline
Hejka, Dzięki za sugestię. Prawdę powiedziawszy jedyny problem tkwi w "zautomatyzowaniu" tego typu transakcji i stworzeniu czegoś na wzór rynku już w naszym serwisie. Podejrzewam, że spotkalibyśmy się z dużym zainteresowaniem tego typu wymiany, dlatego musielibyśmy stworzyć naprawdę dogodne dla użytkownika środowisko.
Rzetelny1 Społecznik1 Pomocny1 Wulgarny Troll
RE: Skiny do CS:GO - 28.05.2016, 22:15
Koko_szambo Newby
Posty: 16
Dołączył: 28.05.2016
Status: Offline
MadBetty (admin) napisał:Hejka, Dzięki za sugestię. Prawdę powiedziawszy jedyny problem tkwi w "zautomatyzowaniu" tego typu transakcji i stworzeniu czegoś na wzór rynku już w naszym serwisie. Podejrzewam, że spotkalibyśmy się z dużym zainteresowaniem tego typu wymiany, dlatego musielibyśmy stworzyć naprawdę dogodne dla użytkownika środowisko.
Spróbujcie zrobić tak jak w jakichś ruletkach do cs. W sensie, że dajemy skiny, a wy obliczacie ile to jest warte w banankach.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat