Jak to działa
5.0 1 2378 0
06.09.2018

#2 Ultimate Custom Night - Poradnik

Witam ponownie. Oto druga część poradnika do Ultimate Custom Night. Dzisiaj tak jak mówiłem zaczniemy omawiać wszystkie animatrony w grze. Zatem jedziemy:

Przeszkadzajki:
- Bonnie - Przebywa w Pirate Cove razem z Foxym (chyba że go nie dodamy do nocy). Na biurku mamy figurkę która pokazuje kto z nich jest aktualnie aktywny. Jeżeli spojrzymy na kamerę 5 gdy aktywny jest Bonnie, to dostaniemy mini jumpscare i na chwilę zepsują nam się wszystkie kamery.
- Ballon Boy - Pojawia się w dolnym wencie gdy mamy włączony monitor. Jeżeli go zignorujemy i znowu zaczniemy przeglądać kamery, wejdzie on do pokoju oraz zablokuje nam na chwilę możliwość korzystania z latarki. Aby nie wpuścić go do pokoju musimy zamknąć dolny went
- JJ - Zachowuje się tak samo jak Ballon Boy, ale sprawia, że nie nie możemy zamknąć drzwi i wentów. Tak jak BB znika po paru sekundach.
- Phantom Mangle - Czasem może pojawić się na monitoringu. Jeśli dostatecznie szybko nie wyłączymy monitora, lub jeśli przełączymy na inną kamerę, wejdzie ona do naszego pokoju i zacznie hałasować. Znika po paru sekundach.
- Phantom Freddy - Co jakiś czas zaczyna się pojawiać w naszym biurze. Aby się go pozbyć musimy świecić na niego latarką dopóki całkowicie nie zniknie. Jeśli tego nie zrobimy zrobi nam jumpscare'a który daje czas animatronom z wentów na wejście do pokoju.
- Phantom Ballon Boy - Tak jak Phantom Mangle, pojawia się on czasami na kamerach. Gdy nie zamkniemy monitora lub nie zmienimy kamery dostaniemy jumpscare'a który chwilowo nas oślepi.
- Old Man Consequences - Raz na jakiś czas wyświetli nam się jego minigierka w której musimy złapać rybę (aby to zrobić należy wcisnąć C). Jeśli nam się nie uda, to zablokuje on nam chwilowo monitor.
- Trash and the gang - Grupka animatronów(?) Które przeszkadzają mam w grze na wszystkie sposoby. Jeden pojawia się w biurze i raczy nas przesterami. Inny zasłania nam kamery. Nie da się przed nimi uchronić!
- Helpy - Pojawia się na lewej stronie naszego biura (miejsce jego egzystencji zależy od wybranego biura). Musimy go klinąć, bo inaczej zrobi nam jumpscare'a i wywoła duży hałas.
- El Chip - Czasami co dziesiątą sekundę wyświetla się jego reklama która zasłania cały ekran. Jest to problematyczne jeśli gramy z Nightmarionne'm bo musimy nacisnąć myszką "zamknij" lub wcisnąć Enter (który jest bardzo odległy od reszty klawiszy używanych w grze). Moją osobistą radą jest zbinowanie sobie Entera pod Shift lub Control (na przykład za pomocą programu SharpKeys). Będzieny mogli wtedy bardzo szybko zamknąć reklamę.
- Funtime Chica - Co jakiś czas zasłoni nam ekran swoją sesją zdjęciową (chyba tak można to nazwać) i sprawi że ekran zacznie falować. Aby pozbyć się tego drugiego, należy wyłączyć opcję "Visual Effects" w menu nad startem.
- Phone Guy - Czasem może zacząć do nas dzwonić. Gdzieś na ekranie pojawi się wtedy przycisk "Mute Call", który musimy wcisnąć, bo inaczej PG wywoła dużo hałasu.

Dzisiaj zajęliśmy się tylko przeszkadzajkami. W następnej części weźmiemy natomiast pod lupę łatwe do ogrania animatrony. Na ten czas żegnam się z wami. I zapraszam wkrótce na kolejną część.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez TheMaślak

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Crap jakich mało, czyli Symulator Jazdy 2

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
2

Enemy Front - Gra o powstaniu warszawskim z dużym, niestety dość zmarnowanym potencjałem

Recenzja Wiktor0204
3

Roblox Roblox - Wieloświatowa Kreatywność w Jednej Grze

Recenzja Hox73738
4

Star Stable Recenzja Star Stable

Recenzja Florciaa
5

War Thunder Recenzja gry War Thunder - Przeżyj emocjonujące bitwy na całym świecie

Recenzja DzikiWedkarz
6

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
7

Roblox Czy warto grać w roblox?

Recenzja kikiniki
8

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet - nuda czy raczej zabawa?

Recenzja zahirgalop
9

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
10

League of Legends Jak wygrywać gry w niskich dywizjach? (adc, ale nie tylko).

Poradnik KaErEle
Chat