Jak to działa
5.0 1 53 0
11.03.2020

Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Pierwszym z trybów gry Agar.io jaki dziś wymienię będzie Battle Royale.

Battle Royale w agario tak jak w innych grach tego typu polega na losowym rozmieszczeniu graczy oraz zbieraniu w agar.io kulek . W grze zostajemy rozmieszczeni w losowym miejscu z którego zbieramy kulki tak jak w każdej tego typu grze istnieje tak zwana "Strefa" Na mapie możemy zauważyć gdzie ta strefa będzie a gdzie nie ... Strefa "zjada" gracza po pewnym czasie .

W tym trybie celem gracza jest zdobycie zwycięstwa poprzez zostanie ostatnim istnieją na to dwa sposoby. Sposób pierwszy gdy zaczynamy grę zbierać kulki i zbieramy je do końca gry a ostatniego przeciwnika zjadamy jednak polecam taktykę numer dwa . Taktyka druga polega na zbieraniu kulek na początku (zawsze tak samo zaczynamy) Oraz zjadaniu innych graczy którzy są mniejszymi kulkami od naszej oraz "pełzanie" po środku mapy .Gdy zaczniemy zjadać graczy nasza masa powiększa się o masę gracza którego zjedliśmy . Ten sposób polecam osobą które mają doświadczenie. :)

Drugim trybem w grze Agar.io jest FFA (Free for all - Każdy na każdego) .W tym trybie gracz nie ma określonego celu oraz nie ma możliwości "wygrania" gry. Tryb ten zawiera tabelę dziesięciu najlepszych graczy , każdy gracz stawia sobię swój własny cel np. Dostanie się do tabeli aby być top jeden. Jest to najbardziej popularny tryb wśród graczy Agar.io oraz z tego trybu właśnie na youtoube pojawiają się najczęściej filmy. W grze musimy unikać większych kul oraz zielonych kolczastych kształtów typu kuli. Kształty te nazywam "kolczatkami" ponieważ możemy je wykorzystać przeciw wrogom ale i oni mogą wykorzystać to przeciw nam gdy dokarmimy "kolczatkę" przyciskiem w w wyznaczonym kierunku i odpowiednią masą wyleci z niej druga kolczatka jeżeli przeciwnik ją "pożre" zostanie podzielony na kilka części dzięki czemu łatwiej będzie go zjeść . "Kolczatkę" Można zauważyć na screenie poniżej (nad niepodpisaną kulą oraz pod nią) .Gra jest bardzo dobra można bardzo łatwo nauczyć się w nią grać , nie dziwię się że gra ta jest jedną z najbardziej popularnych gier internetowych .

Ostatni tryb Agar.io to gra Drużynowa . Polega on na zdominowaniu pozostałych dwóch drużyn z trzech . Zasady gry są bardzo proste właściwie to tryb FFA tylko że z dwoma różnicami . Pierwsza to zmiana wskaźnika top dziesięć na wykres kolorów (Dlaczego w grze pojawia się jakiś wykres o co chodzi ???) Już tłumaczę wykres jeżeli będziemy grać i zjadać kule będzie się powiększał dla naszej drużyny wykres ten wskazuję która drużyna dominuje . Drugą różnicą jest to że w trybie FFA można zjadać każdego gracza który nam się nawinie . W trybie Drużynowym nie możemy zjadać członków swojej drużyny (Są oni zaznaczeni tym samym kolorem co my) . Na przykład jeżeli gra doda nas do drużyny Zielonych będziemy mogli zjadać Niebieskich i Czerwonych itd. Gra opiera się na współpracy na początku (jak zawsze ) Zbieramy kulki . Całą grę mogę ocenić na plus posiada ona wiele trybów . Człowiek może obrać różne taktyki . Moim zdaniem gra zbyt mocno opiera się na zbieraniu kulek . Dziękuję ślicznie za przeczytanie mojego artykułu :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananon nr1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
2

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
6

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
7

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
8

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) Rainbow Six Siege czyli najlepsza taktyczna strzelanka ostatnich lat

Recenzja BLAZEJ1
9

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
10

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
Chat