Jak to działa

Agar io

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Agar io

Chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności w grze logicznej, która skradła serca już wielu tysięcy graczy na… całym świecie? Koniecznie odpal więc rozgrywkę Agar Io i wypełnij kreatywnie swój czas w nudne, zimowe wieczory!
W grze Agar Io będziesz miał szansę kontrolować komórki bądź nawet liczne… grupy komórek. Poprzez poprawne kontrolowanie ich błyskawicznie możesz nauczyć się, jak uzyskać… największą masę! Dzięki wchłanianiu mniejszych od siebie komórek będziesz stale powiększać swoją komórkę – a właśnie o to chodzi w Agar Io! Zadanie wydaje się banalnie proste, jednak warto mieć na to swój… sprawdzony sposób! Losowo generowane kulki wypuszczane są na planszę po to, żebyś je następnie zjadał – w małym stopniu zwiększając masę Twojej komórki. Będziesz mógł walczyć o bycie „większą komórką” z graczami z innych miast, a także dzielić się z nimi na 3 drużyny – wszystko po to, by stanąć do boju… przeciwko sobie. Na mapie są umieszczone m.in. groźne wirusy strzelające masą, a plansza stale się zmniejsza. Tego typu zastosowania z całą pewnością mocno urozmaicą Twoją grę i nigdy nie pozwolą, byś się zanudził! W Agar Io możesz również zmieniać wygląd swojej komórki co sprawi, że będzie… jeszcze ciekawiej!
Obierz doskonałą strategię na swoją grę, zbierz drużynę, z którą mógłbyś powalczyć na planszy, powiększaj swoją komórkę i zostań… niepokonanym Mistrzem rozgrywki! Wystarczy, że włączysz Agar Io na bananki.pl! Dzięki temu, na pewno nigdy nie będziesz się nudzić na przerwie w szkole czy… w autobusie powrotnym do domu!

pełny opis gry
Screeny
Agar io screenshot1 Agar io screenshot2 Agar io screenshot3 Agar io screenshot4 Agar io screenshot5
Video

Agar io wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat