Jak to działa
4.2 5 2490 0
20.07.2017

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Brak nowych artykułów z mojej strony był spowodowany nowymi wymaganiami ze strony administracji strony. Aby móc uzyskać dostęp do pisania w Bananapedii trzeba zarejestrować się do pięciu różnych gier i wykonać w nich po minimum jednym zadaniu. Decyzja ta była spowodowana tym iż dużo osób skusiło się na ogromne ilości bananków, które można było uzyskać w krótkim czasie i odebrać atrakcyjne nagrody, a sprawdzanie tak dużych ilości tekstów przez pracowników strony było nie lada wyzwaniem.
Niektórzy myślą iż jest to herkulesowy wyczyn aby spełnić wymagania administracji, ale nic bardziej mylnego. Po paru dniach doszedłem jak w miarę krótkim czasie dojść do wyznaczonego odgórnie celu.
Drodzy panie i panowie, przedstawiam wam gry i wymagania do odblokowania Bananapedii.
Pierwszą grą w której w łatwy sposób można wykonać swoje pierwsze zadanie jest "SAO's Legend", produkcja bardzo miernie wykonana, ale jej największa wada jest w tym przypadku jest naszą największą zaletą. Po rejestracji i potwierdzeniu naszego emaila wchodzimy do świata gry, gdzie naszym jedynym zadaniem jest klikanie na nazwę zleconego nam questa, a postać samoistnie idzie i go wykonuje, nie ważne co by to nie było. Już po paru minutach nasz poziom wzrośnie do odpowiedniej wartości, a nam zostaje zrobienie zrzutu ekranu i wysłanie go do administracji.

Drugim tworem w kolejności jest "Vikings : War of Clans". Tutaj także wymaganiem do ukończenia pierwszego zadania jest uzyskanie wymaganego poziomu doświadczenia. Już na samym początku otrzymamy w ramach samouczka dużą ilość rzeczy oraz znacznie rozbudujemy naszą osadę. Nie ma tutaj co oszczędzać naszej specjalnej waluty, czy też surowców. Rozbudowujemy nasze królestwo jak tylko się da i już w paręnaście minut nasz poziom wskaże pożądaną wartość
"Roblox" to kolejna gra w tym zestawieniu. Posiada ona najłatwiejsze zadanie do wykonania ze wszystkich pięciu i można je wykonać w dosłownie pięć minut. Aby szybko je wykonać należy po pobraniu klienta gry wejść w "Games" i wyszukać frazę : "Theme park tycoon 2". Po dołączeniu już na sam początek na serwerze uzyskujemy około 10000 pieniędzy. Zostaje nam wykonanie zrzutu ekranu i wysłanie go do administracji.

Czwartą grą będzie "Estogan". Po rejestracji zostaje nam dosłownie wykonywanie co parę minut dwóch kliknięć. Nasza postać idzie podróżować gdzie zdobywa doświadczenie, a nasz poziom rośnie. Po osiągnięciu wymaganego nasze zadanie dobiega końca i wykonujemy screenshot'a.

Ostatnią gierką z mojej listy jest "Stronghold Kingdoms". Jest to najbardziej żmudne ze wszystkich zadań i wymaga od nasz cierpliwości. Po zarejestrowaniu się i potwierdzeniu emaila ustawiamy podatki w naszym królestwie na jak najniższe przez co waluta specjalna potrzebna do osiągania nowych poziomów doświadczenia szybciej wzrasta, ale tracimy przez to złoto w naszym skarbcu. Nie ma jednak co się przejmować, pieniędzy starczy nam na 100% aby uzyskać 6 level.
4.2 (głosów: 5)
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze darmowe gry na IOS/ANDRIOD.

Recenzja sandalino
2

Star Stable Aktualizacja 12.10.2022 | STAR STABLE

Tutorial pytelcnie990
3

Minecraft Minecraft- Kwadratowy świat

Recenzja cezard002
4

Opera GX | Gaming Browser Darmowy VPN w Opera GX

Poradnik Mirta
5

Hacki do zielone imperium

Poradnik Duman1222
6

MovieStarPlanet MSP Czego brakuje mi na MovieStarPlanet?

Recenzja Arines
7

Melex, niezły ten Elex. Gigarecenzja Elex

Recenzja Tybero
8

CSGO Prime (B2P) Przydatne mapy do CS:GO

Poradnik Typowypolak nr 1
9

League of Legends Jinx - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
10

Recenzja KOLEKCJI do The Sims 4

Recenzja Arines
Chat