Jak to działa
Przejdź do gry Big Farm
Big Farm
5.0 1 1306 0
05.01.2018

ZOSTAŃ PRAWDZIWYM FARMEREM

Big Farm to idealna gra dla każdego fana farmerskich produkcji. Polega na prowadzeniu własnej farmy. Zaczynamy z małym gospodarstwem w miarę postępów budujemy nowe budynki, hodujemy nowe zwierzęta poziom trudności się zwiększa i wykazując się odpowiednimi umiejętnościami zarządzania i ekonomii możemy stać się naprawdę bogatym rolnikiem. Choć na początku gra może wydawać się banalnie prosta to z przybywaniem leveli robi się trudno i czasami trzeba naprawdę natrudzić się żeby osiągnąć zamierzony cel. Grafika również nie jest brzydka, wręcz przeciwnie jest bardzo ładnie, detalicznie zrobiona. Nie ma się do czego przyczepić same animacje też są starannie wykonane. Big Farm i Goodgame Empire (które też recenzowałem) pochodzą od tego samego wydawcy lecz ta pierwsza w moich odczuciach wydaję się o wiele trudniejsza. Wymaga większej cierpliwości i większego sprytu związanego z wydawaniem pieniędzy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Głównym zamiarem gry jest rozwijanie gospodarstwa i czerpanie z niego jak najwięcej pieniędzy, za które będziemy mogli zbudować lub ulepszyć kolejne kurniki, pola, obory itd po to żeby generować jeszcze więcej pieniędzy. I tak koło się zapętla. Jednak to nie jest takie proste jak się wydaje. Na początku jest łatwo, czas oczekiwania na zbudowanie budynku czy produkcje karmy to 2-4minuty jednak potem na ulepszenie np. młyna musimy czekać nawet kilkanaście godzin. To wymaga naprawdę cierpliwości. Zwłaszcza dlatego że jeśli młyn się ulepsza to nie możemy produkować paszy, a jak nie możemy produkować paszy to nie ma czym karmić zwierząt które produkują towary które później sprzedajemy. Jak widać w tej grze tak jak w prawdziwym życiu wiele rzeczy jest od siebie uzależnionych co sprawia że gra wymaga więcej skupienia a zarazem staje się bardziej realistyczna. Gra szybko się nam nie znudzi ponieważ do hodowli oprócz podstawowych zwierząt jakimi są kury, krowy, świnie jest też wiele innych. Nasze gospodarstwo może produkować sery, dżemy, ciasta i około 90 innych produktów. Dostępnych budynków jest też około 50 więc zanim skompletujemy wszystkie elementy to minie dużo czasu. Jakby tego było mało to mamy dostępnych kilka "światów" normalna farma, stadnina, miejsce połowów, farma kwiatowa, farma smakosza.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Cenię też sobie społeczność w tej grze. Dołączając do sojuszu każdy jest pomocny ( przynajmniej tak było w moim przypadku). Można poradzić się bardziej doświadczonych graczy którzy na pewno pomogą. Aktualnie jestem w trakcje wykonywania 3 zadania na banankach i jeszcze nie wiem ale chyba po jego wykonaniu zostanę z Big Farm na dłużej. Podsumowując Big Farm to nie jest gra dla każdego. Gracza który chce zacząć z nią przygodę musi cechować cierpliwość, spryt i umiejętność logicznego myślenia. Na koniec mam małą poradę dla początkujących graczy. Zwracajcie uwagę na swoje fundusze oraz wykonujcie wszystkie zadania w których można zdobyć złoto bo w późniejszym okresie może okazać się ono naprawdę cenne. No chyba że macie wolne parę złotych i przeznaczycie je na zakup złota. Pozdrawiam Ravvis123 :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Ravvis123

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Gra pryskające bańki

Recenzja TurboBagiety
3

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
4

The Sims 4 - Życie Eko! Moja opinia.

Recenzja Miruki
5

League of Legends Bard - uniwesalny build

Poradnik Gremlininio
6

Star Stable Recenzja Star Stable Online

Recenzja Iza1133
7

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
8

Football Team Zagrajmy w Football Team!

Poradnik Aseczka
9

League of Legends Rammus kręć się kręć!

Poradnik Ulicznybanan
10

RETRO: Castlevania II: Simon's Quest (1988)

Recenzja LiquidSnake
Chat