Jak to działa

Big Farm

4.5 (ocen: 1068)
Gry z odznakami Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Big Farm

Big Farm to symulator gospodarstwa rolnego, w którym wcielisz się we właściciela farmy, a Twoim zadaniem będzie rozwinięcie swojego przybytku i wykazanie się zmysłem biznesmena i gospodarza z krwi i kości.

Ten symulator farmy jest niesamowicie prosty w obsłudze technicznej, a to oznacza, że możesz zapomnieć o zaprzątaniu sobie głowy długimi instrukcjami – twórcy z firmy Goodgame zadbali o to, aby proces zapoznawczy był jak najbardziej intuicyjny.

Jak to bywa na początku każdej przygody, Twoja farma daleka będzie od rozwiniętego gospodarstwa. Do dyspozycji będziesz mieć wyłącznie podstawowe jednostki, a pomimo swojej łatwości, symulator od Goodgames wymaga od gracza ciężkiej pracy – w końcu nikt nie mówił, że orka na roli należy do łatwych!

Na szczęście nie musisz się przejmować mozolnym zdobywaniem kolejnych połaci swoich pól, ponieważ już w pierwszych dniach spędzonych w Big Farm posiądziesz m.in. młyn, magazyn, kurnik, a także spory kawałek pola. Nic jednak nie zrobi się samo. Twoja farma będzie wymagać obsiewania, dokładnego doglądania plonów, a także sprzedawania nadwyżek surowców lub zamieniania ich na inne produkty potrzebne dla rozwoju swojego gospodarstwa. W Big Farm wszystko jest ze sobą połączone – młyn pozwala Ci produkować mąkę, z której później będziesz mógł wypiekać chleb albo przeznaczyć zapasy mąki na paszę dla zwierząt. Nauczysz się, że tak jak w przyrodzie, tak i na farmie nic nie ginie.

Podczas zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia w tym symulatorze gospodarstwa domowego nauczysz się, że aby biznes kwitł w najlepsze, niezbędne jest planowanie i wzorowa organizacja pracy. Nauczysz się, kiedy produkować konkretne warzywa i produkty, co z nich uzyskać, a także kiedy je sprzedawać, jeśli chcesz zmaksymalizować swoje zyski.

Big Farm czeka na Ciebie, więc lepiej zakasać rękawy i wziąć się do pracy!

pełny opis gry
Screeny
Big Farm screenshot1 Big Farm screenshot2 Big Farm screenshot3 Big Farm screenshot4 Big Farm screenshot5 Big Farm screenshot6 Big Farm screenshot7 Big Farm screenshot8 Big Farm screenshot9 Big Farm screenshot10
Video

Big Farm wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat