Jak to działa

Blade of Queen

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Blade of Queen

Jeśli szukasz gry, która odbiega od typowego zarysu fabularnego pt. “Zbierz przyjaciół i pokonajcie razem Mrocznego Pana”, to możesz sobie darować ten tytuł. Jeżeli natomiast zależy Ci na lekkim i przyjemnym MMORPG, to Blade of Queen jest właśnie dla Ciebie.

W tym side-scrollowym MMORPG od Carol Game doświadczysz podobnej rozrywki, co w takich tytułach, jak Naruto Online, One Piece Online, czy SAO’s legend. Na początku musisz wybrać bohaterkę, którą będziesz rozwijać przez resztę gry, a następnie wyruszysz do świata, w którym zło panoszy się bez żadnych ograniczeń, a Twoim zadaniem jest ten świat od niego uwolnić.

Oprócz charakterystycznej oprawy graficznej, która ma na celu przyciągnięcie głównie męskiej części publiczności, w Blade of Queens znajdziesz wiele dramatycznych i zabawnych momentów dotyczących fabuły, która z każdym wykonaniem zadania przybliży Cię do odpowiedzi na najbardziej nurtujące graczy pytanie - kto chce zniszczyć ten magiczny świat?

Co ciekawe, w Blade of Queens rozwijasz nie tylko siebie, ale także swoją drużynę. Nowych bohaterów możesz rekrutować w tawernie, ale aby to zrobić, musisz zdobyć odpowiedni poziom reputacji wśród obecnych tam śmiałków. W przeciwieństwie do innych gier z gatunku MMORPG, mikstury nie służą do przywracania zdrowia czy many - użyjesz ich za to do ulepszania bazowych statystyk. Talenty natomiast odblokowują kolejne umiejętności bohaterki.

Na uwagę zasługuje również tzw. System Królowych, w którym do Twoich zadań będzie należało zaspokajanie “intymnych potrzeb”, aby uzyskać w końcu dostęp do potężnej Boginii.

To tylko jedne z wielu cech Blade of Queen. Zarejestruj się, zagraj za darmo i dołącz do rozwijającej się społeczności tego specyficznego graficznie MMORPG.

pełny opis gry
Screeny
Blade of Queen screenshot1 Blade of Queen screenshot2 Blade of Queen screenshot3 Blade of Queen screenshot4 Blade of Queen screenshot5 Blade of Queen screenshot6 Blade of Queen screenshot7 Blade of Queen screenshot8 Blade of Queen screenshot9
Video

Blade of Queen wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat