Jak to działa
0.0 0 451 0
22.04.2018

Co ma do zaoferowania studio Ninja Kiwi?

Ninja Kiwi to wydawnictwo założone w 2006. Obecnie liczy ok. 35 pracowników, a na swoim koncie ma mnóstwo świetnych gier. A jakie to gry? Właśnie o tym jest ten artykuł.

1. Seria Bloons Tower Defense
Największą sławę studiu Ninja Kiwi przyniosła seria BTD. Mechanika jest dosyć prosta. Mamy do dyspozycje różne rodzaje małpek i musimy przebić balony zanim dojdą do końca drogi. Pierwszą część mogliśmy zobaczyć już w 2007. Obecnie dostępne są również BTD 2, BTD 3, BTD 4, BTD 5 oraz BTD Battles. Ta ostatnia trochę różni się od całej reszty. Jest to walka z przeciwnikiem. Kto pierwszy straci 150 hp przegrywa. Mamy możliwość ataku poprzez wysyłanie balonów, ale musimy się też bronić, bo nasz przeciwnik też może balony wysyłać. Została zapowiedziana gra BTD 6 i być może pojawi się w tym roku.

2. Bloons Monkey City
Nieco mnie znaną grą wydawnictwa jest Monkey City. Gra polega na rozbudowywaniu naszego małpiego miasteczka. Gdzie jest trudność? Nasze miejsce do rozbudowy jest ograniczone, a żeby zdobyć miejsca więcej musimy walczyć z balonami. Akurat część walki nie różni się o tej z BTD. Gra jest naprawdę rozbudowana. Mechaniką przypomina trochę Clash of Clans.
3. SAS: Zombie Assault
Inną serią studia Ninja Kiwi jest SAS: ZA. Gra polega na przechodzeniu misji polegających głownie na zabijaniu zombie. Po każdym poziomie zwiększamy swój poziom. Po osiągnięciu kolejnych poziomów odblokowujemy nowe części fabuły. Mamy do wyboru różne rodzaje broni. Dostępne są gry SAS, SAS 2, SAS 3, SAS 4 oraz praktycznie nie znana SAS: Tower Defense.

4. Bloons Super Monkey
W grze wcielamy się w tytułową super małpkę. Naszym celem jest przebijanie nadlatujących z góry balonów, Służy nam do tego arsenał super małpki. Gra ma dwie części. Pierwsza jest dosyć banalna. Druga jest świetnie zrobiona i mocno rozbudowana. Gra nie jest tak łatwa jak się wydaje. Z każdym poziomem balony nadlatują coraz szybciej. Ulepszanie arsenału jest tutaj kluczowe.
5. Inne gry
Oczywiście Ninja Kiwi ma masę innych gier. Przykładami takich gier są np.: Tower Keepers, Fortress: Destroyer, Last Line of Defense, Orc Assault, Battle of the Galaxy i wiele, wiele więcej. Wszystkie gry znajdziecie na oficjalnej stronie Ninja Kiwi.

Podsumowując oferta Ninja Kiwi jest naprawdę szeroka. Od typowych gier Tower Defense, czyli BTD, aż po wciągające gry akcji, czyli SAS: Zombie Assault. Od teraz, kiedy masz chwilę, ale nie wiesz w co zagrać, nie szukaj po całym internecie! Wystarczy, że wybierzesz jedną z gier Ninja Kiwi. A gdy jesteś w podróży - wiele gier jest dostępnych w wersji mobilnej. A gdy chcesz zapisać swoje postępy na komputerze - BTD 5, BTD Battles i SAS 4 dostępne są na Steam. Jeżeli chcesz więcej załóż konto Ninja Kiwi w przeglądarce - odblokujesz wiele nowych możliwości.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Gerluk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
5

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
6

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
7

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
8

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
9

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
10

Średniowieczne gry #1 - Stronghold HD

Recenzja ArilsO
Chat