Jak to działa
5.0 1 646 0
22.04.2018

Co ma do zaoferowania studio Ninja Kiwi?

Ninja Kiwi to wydawnictwo założone w 2006. Obecnie liczy ok. 35 pracowników, a na swoim koncie ma mnóstwo świetnych gier. A jakie to gry? Właśnie o tym jest ten artykuł.

1. Seria Bloons Tower Defense
Największą sławę studiu Ninja Kiwi przyniosła seria BTD. Mechanika jest dosyć prosta. Mamy do dyspozycje różne rodzaje małpek i musimy przebić balony zanim dojdą do końca drogi. Pierwszą część mogliśmy zobaczyć już w 2007. Obecnie dostępne są również BTD 2, BTD 3, BTD 4, BTD 5 oraz BTD Battles. Ta ostatnia trochę różni się od całej reszty. Jest to walka z przeciwnikiem. Kto pierwszy straci 150 hp przegrywa. Mamy możliwość ataku poprzez wysyłanie balonów, ale musimy się też bronić, bo nasz przeciwnik też może balony wysyłać. Została zapowiedziana gra BTD 6 i być może pojawi się w tym roku.

2. Bloons Monkey City
Nieco mnie znaną grą wydawnictwa jest Monkey City. Gra polega na rozbudowywaniu naszego małpiego miasteczka. Gdzie jest trudność? Nasze miejsce do rozbudowy jest ograniczone, a żeby zdobyć miejsca więcej musimy walczyć z balonami. Akurat część walki nie różni się o tej z BTD. Gra jest naprawdę rozbudowana. Mechaniką przypomina trochę Clash of Clans.
3. SAS: Zombie Assault
Inną serią studia Ninja Kiwi jest SAS: ZA. Gra polega na przechodzeniu misji polegających głownie na zabijaniu zombie. Po każdym poziomie zwiększamy swój poziom. Po osiągnięciu kolejnych poziomów odblokowujemy nowe części fabuły. Mamy do wyboru różne rodzaje broni. Dostępne są gry SAS, SAS 2, SAS 3, SAS 4 oraz praktycznie nie znana SAS: Tower Defense.

4. Bloons Super Monkey
W grze wcielamy się w tytułową super małpkę. Naszym celem jest przebijanie nadlatujących z góry balonów, Służy nam do tego arsenał super małpki. Gra ma dwie części. Pierwsza jest dosyć banalna. Druga jest świetnie zrobiona i mocno rozbudowana. Gra nie jest tak łatwa jak się wydaje. Z każdym poziomem balony nadlatują coraz szybciej. Ulepszanie arsenału jest tutaj kluczowe.
5. Inne gry
Oczywiście Ninja Kiwi ma masę innych gier. Przykładami takich gier są np.: Tower Keepers, Fortress: Destroyer, Last Line of Defense, Orc Assault, Battle of the Galaxy i wiele, wiele więcej. Wszystkie gry znajdziecie na oficjalnej stronie Ninja Kiwi.

Podsumowując oferta Ninja Kiwi jest naprawdę szeroka. Od typowych gier Tower Defense, czyli BTD, aż po wciągające gry akcji, czyli SAS: Zombie Assault. Od teraz, kiedy masz chwilę, ale nie wiesz w co zagrać, nie szukaj po całym internecie! Wystarczy, że wybierzesz jedną z gier Ninja Kiwi. A gdy jesteś w podróży - wiele gier jest dostępnych w wersji mobilnej. A gdy chcesz zapisać swoje postępy na komputerze - BTD 5, BTD Battles i SAS 4 dostępne są na Steam. Jeżeli chcesz więcej załóż konto Ninja Kiwi w przeglądarce - odblokujesz wiele nowych możliwości.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Gerluk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

BlockStarPlanet Gra BockStarPlanet- bardzo przyjemna gra

Recenzja Baldi191
2

Roblox Top 10 najlepszych tycoonów na Robloxie

Poradnik Mivi51
3

Star Stable Szybki poradnik ~ jak zdobywac bananki na bananki pl i byc pro B)

Video NanaBanana132
4

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
5

Agar io Recenzjo-Poradniko-Tutorial Agar.io

Recenzja Bananon nr1
6

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
7

Najlepsze gry ubieranki

Poradnik Porarzo
8

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
9

League of Legends Draven - Mistrz wśród ADC

Poradnik 01001101
10

League of Legends Mechaniczny potwór - Urgot

Recenzja LeeCoper
Chat