Jak to działa
5.0 1 1242 0
02.10.2018

Co słychać u Dziejów Khorinis ?

Jak zapewne część z was wie powstaje duża modyfikacja do Gothic II. Mod jest tworzony przez studio SoulFire. Nie dawno wrzucili film na swój oficjalny kanał na youtube, gdzie złożyli raport o ich pracach i dali nam wskazówkę kiedy modyfikacje zostanie nam udostępniona. Przede wszystkim pierwsze co tam co przykuło moją uwagę to wielkość tego świata. Na ich oficjalnych deweloperskich transmisjach na żywo wspominali, że świat w Dziejach Khorinis będzie TRZY razy większy od tego co znamy w Gothic II razem z Jarkendarem. W myślach było ,,Ok fajnie", ale jak się spojrzało na film to ,,Wow". Na filmie również pokazali nam północno-zachodnią część wyspy. Nie sądzę, aby ta mapa tak wyglądała, pewnie będą ją przerabiać, ale mimo wszystko robi wrażenie. Ale oczywiście mapa i wielkość świata to nie wszystko.
Kolejną istotną rzeczą są nowe animacje w grze. W filmie pokazali kilka z nich i jedna w szczególności przykuła moją uwagę, a mianowicie dobijanie. Mamy tam pokazane jak ktoś dobija prawdopodobnie bandytę toporem w efektowny, potężny i skuteczny sposób. Podejrzewam, że SoulFire zrobią animacje dobijania na każdy rodzaj broni, od mieczy dwuręcznych aż do broni drzewcowych. Na wideo mogliśmy również zobaczyć zupełnie nową animacje zombi. Może tam zobaczyć jak zombi czołga się rękoma nie mając nóg. Co ciekawe można można w nim dostrzec, że jego w jego prawej ręce jest odsłonięta kość. Prawdopodobnie zombi w modzie będą się od siebie mocno różnić się. Kolejną animacją jest otwieranie, wskoczenie i zamknięcie klapy w podłodze. Wygląda to świetnie, widać, że animatorzy się starają. Ostatnią animacją jest danie życie goblinom. Widać tam jak włamują się do skrzyni, piją i rzucają zaklęcia. Myślę, że jest to ważna zmiana w rozgrywce, a w szczególności w postrzeganiu goblinów. Tam będziemy mogli poznać je na nowo. Tych animacji jest o wiele więcej, lecz nie mam na to miejsca.
Ostatnią z ważniejszych spraw związaną z rozgrywką gry w podanym nam raporcie jest dodanie kilkadziesiąt nowych zbroi. Mogliśmy tam między innymi zobaczyć przepiękną zbroje rycerza. Na jednej z transmisji na żywo wspominali, że mają już ponad 100 różnych rodzai zbroi i jest duża możliwość, że ta liczba przekroczy 200, jak widać może im się uda. I to tyle z rozgrywki, pozostaje nam do omówienia scenariusz, który wynosi im już ponad 800 stron i może ta liczba jeszcze urosnąć. Dla porównania znana dobrze niektórym osobą gra Grand Theft Auto: San Andreas posiada jedynie 32 kartki, a GTA V, aż 3000 stron. Te w Dziejach Khorinis jak i w GTA kartki są w formacie A4. Oprócz tego SoulFire polepszyła zabezpieczenia swojego dzieła. I oto najważniejsze rzeczy jakie podano nam w raporcie z ich pracy. Jak widać wszyscy dają z siebie 100% i będą to robić do końca. Oczywiście każdy kto czeka na tę modyfikacje musi wiedzieć, że oni to robią z miłości do Gothic i robią go tylko wtedy kiedy mają chęci i czas, więc musimy mieć do nich dystans. Każdy kto chciałby śledzić ich działania to serdecznie zapraszam na ich kanał na YouTobe i stronę na Facebook'u. Dziękuje za przeczytanie artykułu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mikros06

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends League of Legends Olaf Top - Krótki Poradnik BANANKI.PL

Video ★✘нαcкεd✘★™
2

Minecraft Minecraft SkyWars Vertez pl #3

Video mitrefo pro banan :D
3

Garry's Mod (B2P) Krótkie zasady podstawowych trybów

Tutorial kubb
4

Manhunt, czyli esencja gier Rockstar Games

Recenzja LiquidSnake
5

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
6

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
7

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
8

Retro Sektor XIII. Warcraft III: The Frozen Throne

Recenzja Tybero
9

League of Legends Jak gankować linie - Czym grać

Poradnik Davi69
10

MovieStarPlanet MSP Jak zdobyć dripa na MovieStarPlanet?

Poradnik Sylwiszel
Chat