Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 2400 0
11.12.2017

Czym jest Roblox? Czy jest w stanie zastąpić minecrafta?!

Roblox jest słynną grą i zapewne każdy z was ją zna, albo kojarzy. Główną możliwością tej gry jest granie z przyjaciółmi w rozmaite parkury, survivale, serwery chowanego lub serwery gdzie zbieramy wirtualne pieniądze i wykorzystujemy w grze. Serwery są różne, zazwyczaj jest to połączenie danej gry z Roblox'em. Przykładem może być serwer typu Need for Speed, w którym jeździmy określonymi pojazdami, ścigamy się z graczami lub zdobywamy coraz to lepsze pojazdy, a wszystko to zrobione jest w kwadratowym świecie. Kolejnym serwerem, który warto opisać jest serwer, w którym mamy własną pizzernie. Ulepszamy ją, modyfikujemy i produkujemy pizze które następnie dajemy kosumentom lub dostarczamy je do ich domu. Serwerów jest wiele, więc mamy zagwarantowaną grę na wiele godzin. Każdy z nas znajdzie modyfikację, która mu się podoba.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jest to gra typu MMO, przeznaczona dla graczy w każdym wieku. Aby w nią zagrać należy ją pobrać, a następnie uruchomić. Pobierając ją pobierzemy również Roblox Studio. Jest to bardzo fajna rzecz, ponieważ możemy tam zaprojektować swój własny świat, a po tym wszystkim oprowadza nas samouczek. Możemy w nią zagrać razem z przyjaciółmi. Jej rozmiar na dysku nie jest duży, a grafika nie wymaga jakiegoś specialnego komputera. Równica miedzy grą Minecraft nie jest wcale duża. Brakuje tutaj jedynie budowania swoich domków z wybranych surowców, zwiedzania ogromnego świata oraz takiej swobody. Gra jednak oferuje nam mini-gry oparte o kwadratowy świat. Nie zabraknie tutaj różnego rodzaju parkourów, budowania swojej działalności oraz ulepszania jej, czy walki z przeciwnikami takimi jak np. zombie
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podczas gry nie zdobywamy wirtualnych pieniędzy, a nasz exp nie jest nam potrzebny. Najważniejszą rzeczą jaką możemy otrzymać po zakończeniu meczu to klucz do skrzynki, sama skrzynka lub wyższą rangę. Ranga może nam również spaść, jeśli przegramy kilka meczy. Brak zdobywania pieniędzy, wydawania je na naprawę broni, lub ich kupno jest ogromną zaletą tej gry. Jedyną potrzebną walutę otrzymujemy w czasie gry. Możemy kupić za nią broń, amunicję, pancerz oraz różnego typu granaty. Zwykle otrzymujemy jej wystarczająco dużo, aby w każdej rundzie grać swoim ulubionym pistoletem. Mapy nie są duże, a rozgrywka kończy się jeśli drużyna przeciwnika zostanie wyeliminowana, lub podłożona bomba przez drużynę terrorystów wybuchnie, lub też bomba zostanie rozbrojona przed drużynę antyterrorystów.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Bananek2012

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Deus Ex Human Revolution - recenzja

Recenzja BLAZEJ1
2

Team Fortress 2 Jak handlować i zarazem zarabiać w TeamFortess2

Tutorial DROBOT
3

CSGO Prime (B2P) System rang w cs'sie co o nim sadzę?

Tutorial Seb0L03
4

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
5

#3 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
6

MovieStarPlanet MSP Nwm COŚ FAJNEGO ROBIĘ NA MSP

Recenzja Im Na Yeon
7

Transformice Na jakie umiejętności szamana najlepiej przeznaczać punkty?

Poradnik yeonrie
8

Star Stable Gra o koniach pełna przygód- doskonałe określenie!

Recenzja pupkacz
9

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
10

Roblox Roblox Natural Disaster

Recenzja Maczgracz
Chat