Jak to działa
Przejdź do gry Crossfire
Crossfire
5.0 1 2326 0
14.09.2017

Najlepsze bronie za walutę w grze :)

Zacznę od tego, że nie gram na serwerze europejskim, lecz zarejestrowałem się do gry poprzez z8games.com (Polacy niestety nie mogą już rejestrować się poprzez tą stronę :( ), więc ceny/przedmioty mogą różnić się na poszczególnych serwerach.
Najlepszą "darmową" bronią w grze jest bezdyskusyjnie SCAR Light. Broń jest tak dobra, że część comunity może nazwać was "SL noob" lub "Scar Gay" za korzystanie z niej. Kolejną, genialną dla początkujących bronią jest M12s, którą odradzam bardziej zaawansowanym graczom (łatwo zostać wyśmianym). Ma mały rozrzut, jest szybkostrzelna i ma spory magazynek (40 kul).
Jeśli ktoś lubi strzelać z Ak-47, to polecam wersję Camo, która posiada większy o 5 kul magazynek oraz ma ciut większy DMG. Broń ma ogromny DMG i jest szybkostrzelna, czego ceną jest wysoki rozrzut i hałas (dlatego odradzam grania nią na Ghost modach).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Moją ulubioną bronią jest XM8. duży DMG, jest dobra na średni oraz długi dystans oraz można korzystać z przybliżenia (kosztem szybkości strzału). Szybko się ładuje i zadaje spory DMG przez ściany. W Black Markecie możemy wygrać wersję ADV z większym magazynkiem (i pięknym, złotym kolorkiem :3 ).
Najlepszym pistoletem jest oczywiście Desert Deagle. W Crossfire pistolety mają bardzo dobre staty i mogą konkurować nawet z Rifle`ami. Ich wadą jest mały magazynek. W Black Markecie możemy otrzymać (z odrobinką szczęścia) Deagla Camo. Ten pistolet jest wg mnie najlepszą wersją Deagla. Czemu? Ponieważ ta wersja ma powiększony magazynek oraz o wiele szybciej się ładuje, czego nie spotkamy w jego innych, nawet płatnych wersjach. Jeśli ktoś chce grać na Ghost modach, to polecam Mk23 SOCOM, który ma mniejszą moc, jednak jest cichszy i posiada większy magazynek (10 nabojów).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Jeżeli chodzi o snajperki- zdecydowanie odradzam grania ze startową M700, ponieważ zabija jednym strzałem tylko po trafieniu w głowę. Lepiej zainwestować w AWM, która zabija jednym strzałem (oprócz strzałów w nogi i przez ściany). Pozycją godną do polecenia jest R93 T2, która jest do zdobycia w Black Markecie. Ma mniejszy magazynek i tylko pojedyncze przybliżenie, jednak szybciej się ładuje, co jest przecież w snajperkach kluczową kwestią.
Co do noży- standardowy nie jest taki zły, jak się wydaje, jednak trzeba umieć nim grać. Opanowanie techniki slashowania, czyli szybkiego i umiejętnego posługiwania się lewym przyciskiem myszy może dać nam przewagę nad innym, nawet płatnymi brońmi. Slash jeset użyteczny, gdy posługujemy się Kerisem, który możemy zdobyć ze skrzynek na krótki okres.

Mam nadzieję, że mój poradnik przydał się chociaż części początkujących graczy i rozwiązał odwieczny dylemat: "CO TERAZ KUPIĆ?". To mój pierwszy artykuł, więc proszę o konstruktywną krytykę i wyrozumiałość :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kacithebest

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
2

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
3

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
4

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
5

Metin2 Jak zarobić, na pierwsze eq / Jak zacząć grę ? TASMANIA

Poradnik BananowaBestia
6

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
7

Hero Zero Hero Zero, kolejna genialna gra Free to Play !

Recenzja Osa1020
8

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

Recenzja lynnSSky
9

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
10

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
Chat