Jak to działa
Crossfire

Crossfire

Crossfire
3.9 (ocen: 75)
Graj Wymień walutę
Opis

Crossfire to darmowa strzelanka typu First Person Shooter (FPS) działająca na zasadzie free-to-play. Wchodząc do świata Crossfire poznasz dwie organizacje – Global Risk i Black List. Ta pierwsza gromadzi dawnych żołnierzy jednostek specjalnych, którzy specjalizują się w wykonywaniu niebezpiecznych misji na całym świecie. Black List to z kolei organizacja terrorystyczna skupiająca w swoich szeregach wyjątkowo groźnych najemników. Konflikt między obiema grupami jest nieunikniony. Pytanie brzmi: po której stronie staniesz Ty?

Każda frakcja oddaje w Twoje ręce szereg różnych klas postaci, a każda z nich to odzwierciedlenie jednostek specjalnych znanych z realnego świata. Będziesz mógł zatem wykazać się jako żołnierz S.W.A.T., dawny członek rosyjskiego OMOH-u, czy reprezentant brytyjskiego SAS-u. Każda z tych klas ma do dyspozycji szeroki arsenał broni, w skład których wchodzą m.in. karabiny, pistolety, broń biała, materiały wybuchowe i wiele, wiele innych
.
Do walki staniesz na jednej z kilkunastu map, a każdy z tych terenów jest w stanie pomieścić 16 graczy. Oprócz standardowych trybów gry, takich jak Team Match, czy Death Mach, w tej emocjonującej strzelance dostaniesz do wyboru kilka autorskich trybów zabawych, takich jak np. Ghost Match, w której staniesz do pojedynku wyłącznie na noże, a zadaniem Twojej drużyny będzie wysadzenie obiektów przy pomocy ładunków wybuchowych. Frakcja przeciwna będzie miała do dyspozycji pełen rynsztunek, z tą jednak różnicą, że w namierzeniu grupy terrorystów będzie mógł pomóc im jedynie słuch.

Zdobywaj kolejne wojskowe rangi podczas pokonywania kolejnych misji i awansuj ze zwykłego rekruta nawet do stopnia generała. CrossFire to niesamowicie ciekawy sposób na poprowadzenie wirtualnej kariery militarnej w towarzystwie atrakcyjnej oprawy graficzno-dźwiękowej.

pełny opis gry
Screeny
Crossfire screenshot1 Crossfire screenshot2 Crossfire screenshot3 Crossfire screenshot4 Crossfire screenshot5 Crossfire screenshot6 Crossfire screenshot7 Crossfire screenshot8 Crossfire screenshot9 Crossfire screenshot10
Video
Podobne gry