Jak to działa

Crossfire

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Crossfire

Crossfire to darmowa strzelanka typu First Person Shooter (FPS) działająca na zasadzie free-to-play. Wchodząc do świata Crossfire poznasz dwie organizacje – Global Risk i Black List. Ta pierwsza gromadzi dawnych żołnierzy jednostek specjalnych, którzy specjalizują się w wykonywaniu niebezpiecznych misji na całym świecie. Black List to z kolei organizacja terrorystyczna skupiająca w swoich szeregach wyjątkowo groźnych najemników. Konflikt między obiema grupami jest nieunikniony. Pytanie brzmi: po której stronie staniesz Ty?

Każda frakcja oddaje w Twoje ręce szereg różnych klas postaci, a każda z nich to odzwierciedlenie jednostek specjalnych znanych z realnego świata. Będziesz mógł zatem wykazać się jako żołnierz S.W.A.T., dawny członek rosyjskiego OMOH-u, czy reprezentant brytyjskiego SAS-u. Każda z tych klas ma do dyspozycji szeroki arsenał broni, w skład których wchodzą m.in. karabiny, pistolety, broń biała, materiały wybuchowe i wiele, wiele innych
.
Do walki staniesz na jednej z kilkunastu map, a każdy z tych terenów jest w stanie pomieścić 16 graczy. Oprócz standardowych trybów gry, takich jak Team Match, czy Death Mach, w tej emocjonującej strzelance dostaniesz do wyboru kilka autorskich trybów zabawych, takich jak np. Ghost Match, w której staniesz do pojedynku wyłącznie na noże, a zadaniem Twojej drużyny będzie wysadzenie obiektów przy pomocy ładunków wybuchowych. Frakcja przeciwna będzie miała do dyspozycji pełen rynsztunek, z tą jednak różnicą, że w namierzeniu grupy terrorystów będzie mógł pomóc im jedynie słuch.

Zdobywaj kolejne wojskowe rangi podczas pokonywania kolejnych misji i awansuj ze zwykłego rekruta nawet do stopnia generała. CrossFire to niesamowicie ciekawy sposób na poprowadzenie wirtualnej kariery militarnej w towarzystwie atrakcyjnej oprawy graficzno-dźwiękowej.

pełny opis gry
Screeny
Crossfire screenshot1 Crossfire screenshot2 Crossfire screenshot3 Crossfire screenshot4 Crossfire screenshot5 Crossfire screenshot6 Crossfire screenshot7 Crossfire screenshot8 Crossfire screenshot9 Crossfire screenshot10
Video

Crossfire wymagania

 • Windows XP, Vista, 7, 8
 • Pentium 4 - 1.5GHz
 • 512 MB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 64 MB
 • 1.2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat