Jak to działa
Przejdź do gry CSGO (B2P)
CSGO (B2P)
0 0 52 0
10.12.2017

Jak być lepszym graczem ?

Witajcie w moim poradniku. Chciałbym Wam przekazać nowe umiejętności, które bardzo pomogą nam w grze. Dzięki nim będziesz lepszy, będziesz strzelał częściej "headshoty" oraz przechytrzysz swojego przeciwnika.

Rozgrzewka to podstawa!

Zacząć należy od samego początku. Zanim przystąpisz do zagrania matchmakingu w CSGO, pamiętaj o rozgrzewce. Jest ona bardzo ważna i wręcz niezbędna przed wystartowaniem go. Dzięki rozgrzewce wczujesz się lepiej w grę, pozwoli Ci to opanować swój refleks oraz poczujesz się pewniej niż z tzw "sztywną ręką" ponieważ wszedłeś do meczu bez wcześniejszego rozgrzania się.
Counter Strike oferuje nam wiele możliwości oraz metod rozgrzewki. Kilkadziesiąt jak nie kilkaset map typu aim, movement, czy też ustawianie się.
Wyścig zbrojeń, deathmatch czy też lokalna gra z botami.
To nic nie kosztuje, a może przyczynić się do wygranego meczu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Wychylaj się „z głową”

Kucanie zwiększa naszą celność, zmniejsza szybkość poruszania się, ale sprawia również, że jesteśmy cichsi. Wróg nas zatem nie usłyszy, co teoretycznie daje nam milion możliwości. W praktyce sprawia jednak, że jesteśmy niesamowicie powolni, przez co łatwo nas wyeliminować.
Dlatego jeśli koniecznie chcemy sprawdzić, co jest za rogiem, koniecznie używamy do tego normalnego trybu chodzenia. Po prostu idziemy lekko w bok i szybko z powrotem chowamy się za ścianą za pomocą klawiszy A,D. Wychylanie to nazywamy potencjalnie "na łokieć". Za pomocą klawiszy A,D szybko wychylamy się zza rogu i automatycznie chowamy. Przeciwnik z wolną reakcją nie jest w stanie nas trafić, a my zyskujemy dzięki temu informację o jego pozycji. Daje to często ogromną przewagę dla drużyny, a gra drużynowa to podstawa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Oszczędzaj naboje i nie nadużywaj mikrofonu.

Jak wiemy każda broń ma w magazynku ograniczoną ilość naboi. Oznacza to, że nie możemy strzelać w nieskończoność i prędzej, czy później zostaniemy bez amunicji. To prowadzi do problemu jakim jest przeładowanie broni. Jest to głośne i naraża nas na niebezpieczeństwo, ponieważ przeciwnik może nas usłyszeć. Należy pamiętać żeby przeładowywać gdy jesteśmy w bezpiecznym miejscu a nie podczas wychylania czy też próbie cichego zajścia przeciwnika.

Kolejnym i bardzo ważnym elementem jest poprawne podawanie informacji o położeniu przeciwników. Wiele osób nadużywa mikrofony, krzyczy do niego, ciągle coś mówi. Bardzo przeszkadza to teamowi w grze. Wystarczy podać krótką informację "dwóch na B" niż krzyczeć i żalić się bo zginąłeś. Pamiętaj również o nie podawaniu błędnego infa. Kiedy nie jesteś czegoś pewien - nie mów tego, powiedz, że "Prawdopodobnie dwóch na B". Dobra komunikacja to podstawa, która prowadzi drużynę do zwycięstwa.
Jak być lepszym graczem ? 0.0 0
0 0
Art napisany przez Szynkar

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
2

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
3

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
4

CSGO (B2P) VAC BANNED - Kontrowersyjna recenzja

Recenzja toya_xd
5

Roblox Wszystko o robloxie.

Recenzja kacperleague9
6

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
7

Forge of Empires Zaopatrzenie. Do czego służy i jak je zdobyć.

Poradnik Banankowiec2453
8

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
9

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
10

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK