Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1810 0
11.02.2018

Moja opinia o Hero Zero, czyli gra widziana oczami starego gracza :P

Hero Zero było stworzone z zamysłem do osób młodszych, lecz co się okazuje dużą część graczy stanowią także osoby dorosłe. Dużym plusem jest to że Hero Zero jest darmowe. Gra idealna na odstresowanie i zabicie czasu. Statyczna rozgrywka nie wymaga od nas zbyt wielu umiejętności. Walka o top serwera zapewnia sporo emocji. Postać można dostosować do swoich upodobań, a także jej ubiór. Moim zdaniem Hero Zero to trochę gra "pay to win", bez wkładu pieniężnego także da się grać, lecz będzie nam ciężej w walce z elitą. Jak będziemy mieć silną postać zależy tylko od nas i poświęconego czasu na grę. Wyrobienie całej energii i treningów wymaga od nas sporo czasu, jednak jak raz zagracie, wciągniecie się w świat HZ i będzie wam ciągle mało. Sam gram na 3 światach, moje poziomy to: 299, 264 i 278. Gra się nie nudzi, rozgrywkę urozmaicają nam coraz to nowsze aktualizacje.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Możemy stworzyć lub dołączyć do drużyny, jest to fajny element gdyż zyskujemy grupkę znajomych z którymi razem zwalczamy bandy i inne drużyny. Niestety do jej rozwoju potrzebnych jest sporo monet oraz oponek co się wiąże z ich zakupem lub poleganiem na innych. Jednak wydaje mi się że jest to nie fair gdy inni wydają prawdziwe pieniądze aby drużyna stawała się coraz lepsza, a ty jesteś w niej bez żadnego wkładu. Drużyna umożliwia nam także komunikowanie się na czacie, gdzie przeważnie panuje miła atmosfera. Zawsze można się podpytać o coś bardziej doświadczonych graczy. Jeśli trafimy na zgraną drużynę to także możemy liczyć na pomoc swoich sojuszników. W większości drużyn panują określone zasady, przeważnie za ich nie przestrzeganie grozi wyrzucenie z drużyny. Możemy walczyć o trofea jeżeli pokonamy drużynę która je właśnie posiadała, trafia ono na nasze konto. Trofeum daje nam dodatkową energię, treningi czy odwagę która jest potrzebna do wykonywania pojedynków. Trzeba uważać jednak na oszustów, zdarzają się drużyny które wyrzucają nas po wpłacie do ich sojuszu oponek i monet.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Abyśmy mogli myśleć o top serwera musimy dawać z siebie wszystko. Nie ma tutaj mowy o chociażby opuszczonym jednym dniu, szczególnie kiedy serwer startuje. Wydaje mi się że doświadczenie także odgrywa tutaj istotną rolę. Osoby dłużej obcujące już z tą grą znają pewne haczyki jak np. ustawienie statystyk, umiejętności pod zwierzaka czy sam udział w tygodniowym turnieju. Jeżeli napotkamy jakiś problem czy niemiłą osobę na swojej drodze zawsze możemy się zwrócić do supportu. Osobie która wyzywała innych czy chciała wyłudzić hasło przyznawana jest blokada na konto, co uniemożliwia jej dalszą grę. Co jakiś czas na mapie pokazuje nam się tzw. łotr którego atakuje cały serwer, jeżeli zostanie on pokonany każdy dostaję jakąś nagrodę. Dla gracza który zadał najwięcej obrażeń oraz dla osoby która zadała ostateczny cios przyznawane są epickie części garderoby.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LeiTo8631

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Opera GX | Gaming Browser Najlepsza przeglądarka internetowa dla graczy

Recenzja Bozno260
2

zielone imperium najlepsze questy

Recenzja Duman1222
3

Metin2 Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Recenzja Diana07
4

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
5

Neverwinter Neverwinter-gra wymagająca dobrych decyzji

Recenzja Antonios007
6

Najlepsze gry na xbox one.

Recenzja AdminPL
7

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
8

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
10

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
Chat