Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 2 1950 0
23.12.2017

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)

Śmierć jest wielkim nauczycielem. Niepowodzenie w Counter-Strike: Global Offensive to, jak zawsze w tej serii, najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, gdzie powinieneś był odejść, czego nie powinieneś był robić i jak mógłbyś lepiej. Gracze Counter-Strike spędzają dużo czasu na nauce - w związku z tym zawsze są coraz lepsi.

Wzrost jest ważnym czynnikiem w globalnej ofensywie, zwłaszcza jeśli wchodzisz do Counter-Strike w świeży sposób lub po urlopie. Jest to niezwykle ostra, umiejętna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, która zmusza do myślenia inaczej niż inne współczesne strzelanki. Jeśli jesteś zawodnikiem Call of Duty, będziesz musiał zmienić styl gry, aby odnieść sukces tutaj. Counter-Strike również próbuje się rozwijać w coś nowego, mimo że robi niewiele, aby wyjść poza to, co zawsze było najlepsze. Global Offensive modyfikuje stare mapy, aby utrzymać weteranów na palcach i wprowadza oficjalne nowe tryby, które zachęcają różne style gry po raz pierwszy od prawie 15 lat.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dla niewtajemniczonych, Counter-Strike: Global Offensive to niewielka, oparta na drużynie strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, z permanentną śmiercią. Kiedy antyterrorysta zabija terrorystę sadzącego materiały wybuchowe w klasycznym meczu Defusal, lub eskorta CT połyka rundę snajperską w zakładniku Rescue, ofiara jest martwa na dobre i nie odradza się do następnej rundy. W związku z tym gracze po obu stronach muszą wykazać się umiejętnościami i dbałością. Cel bomby w międzyczasie daje każdemu cel. Oczywiście mecze kończą się, gdy wszyscy w zespole nie żyją, ale sprytny i skoordynowany zespół terrorystyczny da pośliźnie CT, zasadzi bombę i ochroni witrynę bomby. Między rundami wszyscy wydają zarobione pieniądze na lepszy sprzęt i broń, a cykl trwa.

Fragmenty formuły Counter-Strike są datowane w tym momencie, ale wspaniałe serce i dusza Global Offensive jest ponadczasowa. Drużyny są małe, karabiny śmiertelne, a rundy krótkie. Jest w tym uzależniająca, jedna-więcej-runda, ponieważ istnieje ciągłe pragnienie, aby zrobić lepiej niż ostatnio, aby zdobyć satysfakcjonujące zabójstwo lub wygrać w nowy sposób. Weterani z Call of Duty i Battlefield będą się zastanawiać, dlaczego nie mogą sprintować, by uciec przed ogniem wroga lub spojrzeć w dół na żelazne celowniki, aby poprawić cel; Gracze Counter-Strike poczują się tak, jakby weszli do swojego odremontowanego domu. Pewne przebudowy map złapie hardcore'owych fanów, ale zmiany są najlepsze - na przykład dławik w de_dust ma nową drogę ucieczki.

Nawet w obliczu ewolucji gatunku globalna ofensywa nie chce się przystosować. CSGO jest tak oddana ideałom starzenia się Counter-Strike, pomimo zmian na rynku i trendów, które brutalnie wymusza na drodze do sukcesu. Częścią tego, co czyni tę grę tak wciągającą, jest to, że zabijanie w Global Offensive wymaga zupełnie innego zestawu umiejętności niż inne strzelanki. Każdy jest ograniczony do tego, co ma i widzi, z niewielką ilością miejsca na modyfikację postaci lub zalety "w locie". Bieganie i strzelanie jest bezużytecznym stylem gry, nawet jeśli kupiłeś kask i kevlar w tej rundzie, do tego stopnia, że ​​ktoś stojący wciąż jest bardziej skłonny do zabicia. Chodzenie, skulenie się lub stanie to najlepsze rozwiązanie, aby zmniejszyć niedokładny strumień ognia z karabinu maszynowego.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W konsekwencji zabójstwo w Global Offensive jest dobre. Czuje się obrzydliwie, gdy ktoś upada, bo wiesz, że nie wróci. Satysfakcjonujące jest również to, że wykorzystałeś ograniczone zasoby, aby grać mądrzej niż ofiara. Jeśli gracze nie oglądają zakrętów, zapewniają zasłanianie ognia, granaty dymne i rzuty błyskami, częściej wykonują headshot z bardziej delikatnego i cierpliwego gracza. Chęć odczuwania tego wyraźnego uczucia jest silnym czynnikiem motywującym do kontynuowania gry, nawet jeśli walczy się z tobą o lepszy zespół.

Jeśli grałeś już w Counter-Strike, Global Offensive prawdopodobnie brzmi całkiem jak Counter-Strike. Podobnie jak w Counter-Strike: Source before it, Global Offensive istnieje po to, aby unowocześnić wygląd klasycznej strzelanki, a jednocześnie zrobić niewiele, aby zakłócić podstawową formę i funkcję. Jednocześnie robi wystarczająco dużo, aby pokolorować poza tradycją, aby usprawiedliwić swój czas i wysiłek.

Ogień jest jedną z najciekawszych nowych zmiennych bojowych. Koktajle Mołotowa i granaty zapalające albo pieczą grupy facetów albo zmuszają je w innym kierunku. Płomienie są również przydatną taktyką dystrakcji lub strachu. Są szczególnie przydatne podczas meczów Rozbiórki, które koncentrują walkę na pojedynczej stronie bomby zamiast dawania terrorystom dwóch do wyboru. Nowe i zmodyfikowane mapy w tym trybie nie są tak duże, jak klasyczne areny Counter-Strike - całe sekcje zostały odcięte, by kierować zespołami w kierunku centralnej lokalizacji - ale ich przemyślany projekt jest tak zawiły jak zawsze. Mapa Jeziora jest wyjątkowa - w pobliżu miejsca, w którym znajduje się bomba, znajduje się szeroko otwarty, ale gęsto zaludniony dziedziniec, który znajduje się w przestronnym domu nad jeziorem z mnóstwem punktów widokowych i kryjówek. Aby oddzielić Demolition od Defusal, gracze mogą " t kupić między rundami. Zamiast tego jest to wskazówka z innego nowego trybu, Wyścig Zbrojeń, w którym każde zabicie natychmiast odblokowuje kolejną broń. Im lepiej grasz, tym więcej musisz zmieniać sposób gry, a ponieważ Demolka jest tak szybka, musisz być szybki na nogach.

W przeciwieństwie do innych rodzajów gier, Arms Race pozwala na respawny. Jest to najbardziej chaotyczny i bezobsługowy tryb w Global Offensive, z graczami rzucającymi ostrożność pod wiatr, aby wspiąć się po drabinie zabijania tak szybko, jak to możliwe. Szkoda, że ​​w grze Arms Race są tylko dwie mapy - problem, który najprawdopodobniej utrzyma się na konsolach niż na PC.

Jeśli masz taką możliwość, gra na PC jest bez wątpienia najlepszym sposobem na poznanie Counter-Strike: Global Offensive. Modyfikacje, mysz i klawiatura oraz zwykłe opcje dostępne tylko na komputerze są lepsze niż porty. Plus, Valve jest o wiele lepszy w długoterminowej obsłudze komputera - porzucił Team Fortress 2 na konsolach, a edytor poziomów w portalu 2 był wyłącznym komputerem. Jeśli wolisz grać na konsolach, Global Offensive to ta sama świetna gra.

Werdykt
Global Offensive to zdecydowanie kontynuacja Counter-Strike - wygląda i czuje się znajoma, z drobnymi zmianami tu i tam, aby pomóc zrównoważyć stare problemy i zaskoczyć graczy długoletnich. Jest to wymagająca, oparta na umiejętnościach gra wieloosobowa, która jest teraz tak satysfakcjonująca jak zawsze, ale jest przeznaczona dla konkretnego rodzaju graczy. Jeśli nie chcesz nauczyć się grać inaczej niż jesteś przyzwyczajony, poszukaj gdzie indziej. W przeciwnym razie jest to najlepsza gra taktyczna, która prawdopodobnie podzieli długookresową spuściznę swoich poprzedników.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Jak być coraz lepszym w cs go?

Poradnik J3DI
3

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1
4

CSGO Prime (B2P) Czy CS:GO to rzeczywiście najlepsza strzelaninka?

Recenzja JestemKacper
5

Crossout Budowanie Efektywnych Pojazdów

Poradnik Szmigacz
6

Brawl Stars Brawl Stars // Czy warto???

Recenzja moder19996
7

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge | O co chodzi, jak zdobyć trofeum?

Poradnik lynnSSky
8

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać fame i osiągnąć wyższy level w MSP.

Poradnik Tosiaa0721
9

Trading Legend (Android) Handlowiec w Krainie Kwitnącej Wiśni

Recenzja Milisia
10

Spiracony Gothic ? Piraci z Wysp Południowych. Recenzja Risen 2 Mroczne Wody

Recenzja Tybero
Chat