Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
1.0 1 673 0
10.07.2017

CSGO - Jak zdobyć skiny, wbić rangę

W CS GO są skiny i skrzynki. Jeżeli ktoś nie wie co to są skiny są to po prostu wyglądy do broni o swojej wartości (od 0.01$ do nawet 150 000$). Te rzeczy możemy zdobyć podstawowo 2x w tygodniu: raz za wbitą rangę, a raz losowo po meczu. Oprócz tego są operacje (teraz jest operacja Hydra) za które możemy zdobyć ponad 15 skinów, skrzynek lub grafiti. Zawsze są strony typu Bananki, darmowyskin (można odebrać jedną rzecz, najczęściej skrzynkę za 0.01$) albo aplikacje np.: skinbeast. Jest też taki sposób, że inwestujemy w skina powyżej 1.5$, wpłacamy go na csgopolygon i wypłacamy mniejsze skiny (jeżeli wcześniej graliście na tej stronie, a jak nie musicie zagrać i wypłacić skiny do momentu kiedy skończą wam się wypłacalne coinsy i nie będziecie musieli znowu zagrać. Robimy tak dlatego, że skiny na polygonie poniżej 1.5$ są zaniżone, a potem możemy je rozmienić na np.: csmoney.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W CS GO jest system rang zależny głównie od nas, ale też od naszego team'u (jeżeli gramy ze słabymi team'ami to nie wbijemy raczej rangi bo będziemy przegrywać). Jeśli chcemy mieć np.: LEM'a musimy umieć rzucać dużo smołków, i lepiej mieć wtedy swój team, a nie grać z randomami bo po swoim team'ie wiemy czego można się spodziewać. Dużo czasu trzeba spędzać na trenowaniu swoich umiejętności na mapach AIM gdzie strzelamy do botów albo serwerach społecznościowych każdy na każdego. To wszystko pozwoli nam, że z czasem zdobędziemy wyższą rangę i będziemy coraz lepsi. Nie musicie się tak mocno bać, że spadniecie bo twój team słabo gra, ponieważ jeżeli to ty otwierasz szansa na to, że spadniesz maleje bo to twój team przyczynił się, że przegrywacie, a nie ty. Warto też jest oglądać profesjonalne mecze bo możemy podłapać jakieś triki.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mam nadzieję, że pomogłem wam w tym poradniku i dzięki mnie będziecie coraz lepsi, że zdobędzie GLOBAL ELITE, a z wirtualnymi zabawkami też nie będzie u was biednie. Wiem, że lepsze są formy video niż tekst, ale może ktoś woli jednak tak nauczyć się bo z filmiku nie może wyciągnać dużo wiedzy bo uczy się tak, a nie inaczej. Są to moje rady, może ktoś lepszy napisze lepszy poradnik, a na pewno ktoś taki jest komu chcę się pisać i jest dobry w CS GO. Polecam też zarabiać na tej stronie bo to jest łatwy zarobek, a nie trzeba dużo robić bo jednak robienie rzeczy, które sprawiają ci przyjemności to nie trudny zarobek, a jak się mówi ziarnko do ziarnka uzbiera się miarka i to się sprawuje na tej stronie wprost idealnie. I co do Bananki.pl jeżeli jesteście tu pierwszy raz polecam wam zostać bo jest o wiele więcej sposobów wypłaty bananków niż na innych stronach i jest wypłacalne (czasami wystarczy trochę poczekać)
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez LogunPL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
7

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
8

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
9

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
10

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
Chat