Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1325 0
09.07.2017

Czy warto zagrać w CS:GO?

Witam w mojej recenzji. Otóż dzisiaj powiem Wam kilka zalet jak i wad gry Counter Strike Global Offensive. To zaczynajmy! Moim zdaniem gra ma dużo zalet. Między innymi jak ktoś lubi i interesuje się strzelankami i pracą drużynową. W grze są dwa teamy. Terroryści (w skrócie T) i Antyterroryści (w skrócie CT). Terroryści muszą podłożyć pake (bombę) na bombside A lub B. Natomiast antyterroryści nie mogą pozwolić im na to. Jednakże jak już T uda się podłożyć to CT muszą rozbroić. Łatwe nieprawdaż? Dobrze lećmy z tymi zaletami i wadami. Zalet jest troszkę, ale wymienię te najważniejsze i najlepsze. Grafika gry jest naprawdę dobra. Bronie są dobrze odzwierciedlone i można kupić do nich skórki dzięki czemu wyglądają naprawdę niesamowicie! Można grać ze znajomymi jak i samemu. Jest też dużo trybów np. turniejówki, uproszczone, wyścigi zbrojeń i wiele więcej. Dostępne też są rangi za mecze turniejowe. Dostaniesz je po wyznaczonej ilości wygranych meczy i są one przypisywane do Twoich umiejętności. Teraz polecimy z wadami. Niestety jak w wielu grach są cheaterzy, co naprawdę psuje rozgrywkę. Potrzebujesz też dobry, a przynajmniej średni komputer jeśli chcesz grać bez lagów, bo tak (mówię to na swoim doświadczeniu) sobie nie pograsz. Wspominałam, że trzeba ją kupić? Nie? To przepraszam, że dopiero teraz to mówię, ale grę trzeba kupić. Ogólnie moim zdaniem, warto zakupić grę jak lubisz takie klimaty. Przepraszam jak jakieś wyrazy się powtarzały, ale z pisania recenzji dobra nie jestem. Mam nadzieje, że ukazałam Wam plusy i minusy gry. Pozdrawiam i żegnajcie! :*
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zdjęcie powyżej ukazuje CT z bronią (M4A1-S) i pełną nazwą gry, którą serdecznie polecam. W grze jest dużo broni między innymi. P90, AK-47, M4A1 (bez tłumika), Negeva, kosy (noże) i wiele, wiele innych! Dostępne też są granaty: smoke, mołotow, granat zaczepny, flashbang, wabik. Najtańszy jest wabik, którego używa mało osób. Zastanawiasz się pewnie, czemu tak mało osób używa tego granatu? Odpowiedź jest niby prosta, a jednak. Mimo, że wabik jest tani porównując do wcześniej wymienionych granatów jest mniej przydatny od nich. Jednakże to nie znaczy, że nikt jego nie używa! Wabik czasem pomaga zmylić wroga. Np. rzucasz smoke i do niego wabik to osoby zaczną strzelać w dym, żeby Ciebie zestrzelić, a kiedy skończą im się naboje, ty wbiegasz i zabijasz! Musisz mieć niestety trochę skilla i szczęścia, bo nie zawsze ta metoda działa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W grze są dostępne również skórki (skiny). Na zdjęciu jest ukazana kosa, AWP i glock. Skiny ogólnie są ładne, jednakże nie idą za free. Jakbyś chciał/a kupić naprawdę ładnego skina to musisz wydać trochę euro. Czasem (przeliczając na polskie) wydajesz kilka tysięcy. Nie które skiny kosztują (na euro) kilka centów. Skiny możesz zdobyć też przez grę na turniejówkach lub uproszczonych. Najczęściej to są tanie i brzydkie skiny, ale możesz trafić jakąś dobrą skórkę (tego nie jestem pewna w 100%) Dużo osób mówi, że z skinami gra się lepiej. Osobiście nie wiem czy po prostu tak mówią, bo mówią, czy tak naprawdę jest. Jednak im dłużej grasz to napewno sam zaczniesz chcieć mieć jakiegoś skina. W internecie panuje dużo stron, na których musisz zebrać punkty i wymieniać je na skiny lub inne rzeczy (np. bananki ;) ) Istnieją też strony na których są ruletki itp. UWAŻAJ! NIEKTÓRE STRONY SCAMUJĄ! UWAŻAJ GDZIE SIĘ LOGUJESZ I NA JAKIEJ STRONIE GRASZ! BANANKI NIE NALEŻĄ DO SCAMERÓW, WIĘC TU GRAJ SPOKOJNIE ;) Strzeż się niektórych ruskich stron.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ezri1805

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) 4 Mapy do grania w 2+ osób

Poradnik Kowalski03
2

Pro Cycling Manager 2015 - moja opinia o grze.

Recenzja lynnSSky
3

Roblox Roblox - Kreator gier dla wszystkich

Recenzja kret9955
4

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
5

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
6

Minecraft Recenzja gry Minecraft!! Kup już teraz!

Recenzja xahnoed_essa
7

Metin2 Poradnik: Jak Szybko Wbić Level w Metin2

Poradnik baxre2
8

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
9

Armored Warfare Armored Warfare - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
10

Roblox Czym jest Roblox? Czy jest w stanie zastąpić minecrafta?!

Poradnik Bananek2012
Chat