Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 1552 0
10.12.2017

Jak być lepszym graczem ?

Witajcie w moim poradniku. Chciałbym Wam przekazać nowe umiejętności, które bardzo pomogą nam w grze. Dzięki nim będziesz lepszy, będziesz strzelał częściej "headshoty" oraz przechytrzysz swojego przeciwnika.

Rozgrzewka to podstawa!

Zacząć należy od samego początku. Zanim przystąpisz do zagrania matchmakingu w CSGO, pamiętaj o rozgrzewce. Jest ona bardzo ważna i wręcz niezbędna przed wystartowaniem go. Dzięki rozgrzewce wczujesz się lepiej w grę, pozwoli Ci to opanować swój refleks oraz poczujesz się pewniej niż z tzw "sztywną ręką" ponieważ wszedłeś do meczu bez wcześniejszego rozgrzania się.
Counter Strike oferuje nam wiele możliwości oraz metod rozgrzewki. Kilkadziesiąt jak nie kilkaset map typu aim, movement, czy też ustawianie się.
Wyścig zbrojeń, deathmatch czy też lokalna gra z botami.
To nic nie kosztuje, a może przyczynić się do wygranego meczu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wychylaj się „z głową”

Kucanie zwiększa naszą celność, zmniejsza szybkość poruszania się, ale sprawia również, że jesteśmy cichsi. Wróg nas zatem nie usłyszy, co teoretycznie daje nam milion możliwości. W praktyce sprawia jednak, że jesteśmy niesamowicie powolni, przez co łatwo nas wyeliminować.
Dlatego jeśli koniecznie chcemy sprawdzić, co jest za rogiem, koniecznie używamy do tego normalnego trybu chodzenia. Po prostu idziemy lekko w bok i szybko z powrotem chowamy się za ścianą za pomocą klawiszy A,D. Wychylanie to nazywamy potencjalnie "na łokieć". Za pomocą klawiszy A,D szybko wychylamy się zza rogu i automatycznie chowamy. Przeciwnik z wolną reakcją nie jest w stanie nas trafić, a my zyskujemy dzięki temu informację o jego pozycji. Daje to często ogromną przewagę dla drużyny, a gra drużynowa to podstawa.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Oszczędzaj naboje i nie nadużywaj mikrofonu.

Jak wiemy każda broń ma w magazynku ograniczoną ilość naboi. Oznacza to, że nie możemy strzelać w nieskończoność i prędzej, czy później zostaniemy bez amunicji. To prowadzi do problemu jakim jest przeładowanie broni. Jest to głośne i naraża nas na niebezpieczeństwo, ponieważ przeciwnik może nas usłyszeć. Należy pamiętać żeby przeładowywać gdy jesteśmy w bezpiecznym miejscu a nie podczas wychylania czy też próbie cichego zajścia przeciwnika.

Kolejnym i bardzo ważnym elementem jest poprawne podawanie informacji o położeniu przeciwników. Wiele osób nadużywa mikrofony, krzyczy do niego, ciągle coś mówi. Bardzo przeszkadza to teamowi w grze. Wystarczy podać krótką informację "dwóch na B" niż krzyczeć i żalić się bo zginąłeś. Pamiętaj również o nie podawaniu błędnego infa. Kiedy nie jesteś czegoś pewien - nie mów tego, powiedz, że "Prawdopodobnie dwóch na B". Dobra komunikacja to podstawa, która prowadzi drużynę do zwycięstwa.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Szynkar

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Najlepsza postać w lolu?

Poradnik Cesere
2

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
3

Warface Warface - dobre taktyki. Jak grać żeby wygrać?

Poradnik BananekEw
4

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
5

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
6

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
7

CSGO Prime (B2P) Jakie proporcje - 4:3, 16:9, a może coś innego?

Poradnik wzarek
8

Minecraft Jak ładnie budować? Wszystko na temat ładnego budowania!

Poradnik aligdansk
9

Grand Theft Auto V (B2P) GTA 5 - Ciekawostki i Easter Eggi! #1

Poradnik Malfour
10

League of Legends W sprawie postaci tak zwanych ''OP''

Recenzja Blachabana
Chat