Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 4 1214 0
16.06.2017

Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Witam, w dzisiejszym artykule przedstawię wam najładniejsze skórki do noży, które nie przekraczają ceny 50$. Skiny w tym zestawieniu mi odpowiadają, ale tobie niekoniecznie muszą odpowiadać. Zapraszam do czytania i nie zapomnij ocenić materiału, gdyż pisanie go zajęło mi nie mało czasu.
Pierwszą skórką, jaką wam przedstawię jest „Noc” do noża falcjon. Jeśli nie masz za dużo pieniędzy jest to jeden z lepszych wyborów. Skórka jest cała koloru czarnego, a jeśli się dobrze przyjrzysz jest lekko bardzo ciemno niebieska. Aby cena nie przekroczyła 50$ kup ten nóż w stanie przetestowanym w boju.
Drugą skórką, którą proponuję wybrać poniżej 50$ jest Nóż Falcjon bez żadnej skórki. Jeśli masz wybierać brzydkę skórkę do noża, lepiej kupić nóż bez skórki. Jako iż niema skórki, nie ma też stanu. Jako iż nie ma stanu jest koloru srebrnego.
Kolejna z ładniejszych skórek o niskiej cenie (jak na nóż w csgo) jest również skórka „Noc”, jednakże do Noża Składanego.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jego cena to 45$. Uwieżcie mi, warto go kupić mając mniejszą sumkę. Jak wygląda skin, opisałem przy pierwszej propozycji.
Czwarta skórka „Ultrafiolet” do noża składanego. Kosztuje 48$, a moim zdaniem jest jedną z najładniejszych omówionych w tym artykule. Ma fioletową rączkę, a reszta koloru szarego. Całkiem ładnie prezentuje się w grze.
Następna skórka, którą polecam, a kosztuje poniżej 50$ to „Śniedź” do noża składanego. Naprawdę fajnie wygląda, mimo iż w tym zestawieniu są ładniejsze skiny. Jest w odcieniach szarego. Polecam kupić ten nóż w stanie mocne zużycie. Jego cena, za którą go kupicie to minimalnie 47$, a maksymalnie prawie 60$. Dlatego też gdy chcecie go kupić, poczekajcie na niską cenę.
Kolejną z ładniejszych skórek do 50$ jest skórka do noża falcjon, a mianowicie „Popiół”. Sama nazwa wskazuje jak skórka wygląda i jakiego jest koloru. Nawet jest ładna jak na swoją niską cenę, czyli 46$.
Siódmą już skórką w moim zestawieniu jest „Śniedź” do sztyletów cienia.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ja osobiście nie przepadam za sztyletami cienia, ale moim zdaniem wyglądają one bardzo ładnie z tą skórką. Aktualna cena tej skórki to tego noża to 50$. Jest koloru srebrnego.
Ostatnią już skórką, która również jest ładna mimo iż jest do sztyletów cienia to „Miejski Zamaskowany”. Również koloru srebrnego, jak poprzednia skórka, jednakże poprzednia moim zdaniem jest troszkę ładniejsza.

To już wszystkie skórki do noży, którę proponuję kupić mając w portfelu 50$. Jeśli lista tych skórek podoba Ci się zostaw pozytywną ocenę. A może Ci podobają się o wiele inne skórki? Daj znać w komentarzu. Jeśli chcesz mi pomóc napisz również w komentarzu propozycję na kolejny artykuł, gdyż powoli kończą mi się pomysły na artykuły dotyczące Counter Strike : Global Offensive. Ja już nie przedłużam, widzimy się w kolejnych artykułach.

Zabraniam kopiowania artykułu bez mojej zgody, albo bez podania jego autora. Zdjęcia zawarte w tym artykule pochodzą jak zwykle z Google Grafiki.
5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

W jakie darmowe gry na steam warto zagrać ?

Poradnik polikkkk
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
4

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
5

World of Tanks Jakie zmiany, nowości oraz poprawki zobaczymy w wersji 9.19.1?

Poradnik JestemKacper
6

CSGO Prime (B2P) Astralis - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
7

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
8

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
9

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
10

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Poradnik rzulty
Chat