Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
1.0 1 2074 0
21.08.2017

Najlepsze tricki! [3#] - Cache

Aby wygrać, nie trzeba tylko umieć strzelać, nie tylko mieć świetny movement, ale także znać wiele przydatnych tricków w celu zaskoczenia przeciwnika. Zapraszam was do kilku tricków na mapie Cache.

Stojąc na miejscówce zwanej w języku angielskim „Tree”, gdy nasz przeciwnik rzuci nam granat dymny zazwyczaj nie jesteśmy nic w stanie zrobić. Czyżby na pewno? Zaraz przedstawię Tobie trick, dzięki któremu będziesz nadal widział terrorystów wbiegających na bombsite B. Otóż idąc na tą miejscówkę z spawn’a antyterrorystów możemy zauważyć po prawej stronie skrzynie. Można na nie wejść podchodząc do kamieni przy nich leżących, a następnie blokując się i wskakując. Potem idziemy tak się na nich ustawić, aby mieć świetny widok i łatwe kille. Przydatny trick, terroryści raczej nie będą się Ciebie za pierwszym razem tam spodziewać.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tym razem przenieśmy się na drugi bombsite, czyli A. Tam mamy wiele wysokich skrzyń i innych. Ten trick jest prosty, ale sam nigdy nie pomyślałem, aby go wykonać, dopiero wczoraj się zorientowałem. Wystarczy, że kolega przy nich kucnie, a my na niego wskoczymy. Tak możemy zrobić przy prawie każdej skrzynce na bombsite. Nie polecam tego tricku nadużywać w jednym meczu, gdyż za którymś razem przeciwnik na pewno wceluje się w idealne miejsce. Co ciekawe na bombsite B też mamy dużo skrzyni, dlatego tam też możecie się podsadzać.

Teraz coś łatwiejszego, ale przy często i szybko skracających przeciwnikach całkiem przydatny. Na spawnie terrorystów mamy znak, a gdy na niego wskoczymy to mamy idealny widok na terrorystów wybiegających z miejscówki zwanej „toxic”. Polecam używać go jedynie w wypadku, gdy posiadasz snajperkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W tym artykule mówiłem już raz o skrzyniach i podsadzaniu. W „Vent Room” również możemy iść za skrzynki i podsadzić się, to znaczy kolega musi nas podsadzić, a my wtedy mamy idealny widok na przeciwnika wybiegającego z vent’ów.

Jak już mówimy tyle razy o podsadzaniu, to na spawnie antyterrorystów mamy niebieski kontener i koło niego worki ze śmieciami. Gdy kolega ukucnie, a my na niego wskoczymy to mamy całkiem dobry widok na samochód znajdujący się przy bombsite A. Jeszcze jednym ciekawym boostem jest wskoczenie na jedną ze skrzynek. Następnie kolega na niej kuca, a my na niej wskakujemy. Wtedy mamy idealny widok na „toxic”. Chodzi o bombsite B rzecz jasna.

To już na tyle z tego artykułu. Z pewnością napiszę jeszcze o trickach na wielu innych mapach. Dziękuję Tobie serdecznie za jego przeczytanie.
1.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
2

Podwodne odkrycie pełne tajemnic - Subnautica: Below Zero

Recenzja bananek_bananowski
3

League of Legends League of Legends: Fenomen na skalę światową

Recenzja XxadawitoxC
4

CSGO Prime (B2P) PENTA - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

CSGO Prime (B2P) Gambit - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Trading Legend (Android) Handlowiec w Krainie Kwitnącej Wiśni

Recenzja Milisia
7

World of Tanks World Of Tanks- Ocena gracza po 40.000 bitwach.

Recenzja CallMeGamer
8

League of Legends Aatrox, ostrze darkinów - poradnik do league of legends

Poradnik motina1548
9

Star Stable Recenzja Star Stable

Recenzja kochamlindvika
10

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
Chat