Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 636 0
12.01.2022

Ocena operacji Riptide i w co inwestować w tej operacji?

Witajcie, w tym artykule dam wam moja ocenę na temat operacji Riptide i powiem w co warto inwestować. Operacja Riptide zawitała do counter strika 21 września 2021 roku. Wraz z nią do gry zawitało wiele nowych skinów niektóre ładne a niektóre przeciętne. Razem z nią zostały dodane mapy dla wszystkich graczy. Operacja ta kosztuje 58 zł 99 groszy. Operacja może nam się zwrócić, ale nie możemy w niej ryzykować ponieważ może oddać wtedy bardzo dużo albo zabrać dużo. Najładniejsze skiny tej operacji to min. awp pustynna hydra, desert eagle fenek pustynny i sg 553 niebezpieczne warunki. TE skiny możemy zdobyć za wydanie 4 gwiazdek z operacji i otwieranie kolekcji, lecz szansa na zdobycie któregoś z tych skinów jest ogromnie mała. Dlatego lepiej inwestować jest gwiazdki w coś pewniejszego na czym możemy zarobić może nie tak dużo jak gdyby dropnął nam czerwony skin z kolekcji lecz zarobek mamy wtedy pewny. Po zdobyciu 100 gwiazdek najlepiej jest zainwestować w tańsze rzeczy.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Najbezpieczniejszym sposobem jest wydanie wszystkich gwiazdek na skrzynki. Mamy wtedy pewny dochód i nie musimy się o nic martwić. Niestety, ale dzięki temu sposobowi nie zarobimy fortuny jedynie zwróci się nam operacja i może kupimy sobie jakiegoś dodatkowo skina albo tańszą grę. Sposób dzięki któremu możemy więcej zarobić ale też lekko stracić jest otwieranie kolekcji train 2021 która kosztuje 20 gwiazdek. Mamy tam 3 skiny Mac-10 Propaganda Usp Wybielenie i Famas Topnienie. Mamy szansę tam na trafienie np. Uspa wybielenie factory new, który na obecną chwilę jest warty aż 573 zł po trafieniu tak drogiego skina operacja by nam się w 100% zwróciła i stać by nas było nawet na jakąś średnią kosę. Otworzyć tę kolekcję za wbite gwiazdki możemy 5 razy znajduje się w niej mac-10 propaganda, który w najgorszym możliwym wypadku kosztuje około 10 zł. Famas i usp też w najgorszym stanie kosztuja około 10 zł, lecz szansa na trafienie samych najgorszych stanów 5 razy z rzędu jest bardzo niska.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Dobrym sposobem będzie również otworzenie kolekcji train 2021, która kosztuje 4 gwiazdki. Znajdują się w niej skiny, które mogą nam zwrócić operację np. zakładając, że będziemy najczęściej trafiać awp cyberwojna która w najgorszym możliwym wypadku kosztuje około 3 zł i 50 groszy trafiając ją 25 razy bo tyle możemy otworzyć za 100 gwiazdek i tak zwróci nam operację i będziemy około 10-15 zł na plusie. Lecz są też inne skiny droższe i tańsze pewnie nie będziemy trafiać awp 25 razy z rzędu bo na to szanse są niskie. Kolejnym i ostatnim sposobem, który przedstawię w tym artykule będzie otwieranie kolekcji naklejek. Kosztują one zaledwie 1 gwiazdkę co daje nam możliwość otworzenia ich 100 razy. Niestety najtańsze naklejki kosztują tylko 10 groszy, lecz przy otwarciu ich w tak wielkiej ilości mamy szansę na zdobycie lepszych naklejek, które są droższe np. naklejka surfer lub naklejka refleks. To już wszystko w dzisiejszym artykule. Pozdrawiam czytelników i życzę powodzenia w dropach.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Pitergta

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Aktualizacja przedmiotów w przed sezonie 2021

Poradnik TurboBagiety
2

League of Legends Nowe przedmioty dla ADC - Co warto wiedzieć?

Poradnik QuicklyFaster
3

Assassin's Creed Odyssey czyli piękny świat Grecji

Recenzja adrianos253
4

Dead by Daylight - poradnik

Poradnik SamurajKarol
5

League of Legends Kha'Zix - build do LoLa

Poradnik LiquidSnake
6

Gacha Life Gacha Life - Jak robić dobre postacie?

Poradnik EmpiL
7

H1Z1: King of the Kill (B2P) Pierwsze kroki w H1Z1: KotK

Poradnik BananowaBestia
8

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
9

Speedway Manager Speedwaymanager.pl recenzja gracza

Recenzja xKamileK3
10

Margonem Margonem MMO-RPG, Czy warto zagrać?

Recenzja Trykpiarz
Chat