Jak to działa
Przejdź do gry League of Angels
League of Angels
5.0 1 1689 0
25.06.2017

Leauge of Angels, najgorsza gra tego typu

"Leauge of Angels" to jeden z tych tytułów, których reklamy pojawiają się tam gdzie ich nie chcemy : filmy na YouTube, wyskakujące okienka, na Facebooku itd. Jednak nawet taka gra według mnie powinna dostać swoją szansę aby się wykazać, dlatego też kliknąłem aby przekonać się co to w ogóle jest za tytuł.
Rejestracja w grze przebiegła bezproblemowo, ot podałem swoje dane i już mogłem grać.
Po dołączeniu go gry, nie dostajemy żadnego kreatora postaci ani nic z tych rzeczy. Nasza postać nazywa się Hero i jakimś tajemniczym sposobem znalazła się w dziwnej krainie. Zauważając w pobliżu anioła, postanawia do niego zagadać. Tak oto rozpoczyna się nasza wielka przygoda.
Gra sprawia dobre pierwsze wrażenie, ładne tła oraz dobrze narysowane postaci, do momentu aż nie postanowimy się ruszyć naszym awatarem. Ruch jest składa się z około czterech spritów, nie żartuje. To chyba najbardziej uboga animacja poruszania się jaką w życiu widziałem. I to nie tylko nasza postać jest tak zrobiona, a wszystko w tej grze, od postaci sterowanych przez innych ludzi do npc.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Nic to, postanowiłem przymknąć na to oko i ruszyć dalej. Zaraz potem dochodzimy do naszej pierwszej walki. System pojedynków jest..... do niczego. Znowu nie mamy praktycznie żadnego wpływu na to co się dzieje na ekranie, na akcje naszej postaci, i możemy tylko obserwować jej poczynania. Sam nie wiem co kieruje twórcami, że implementują ten schemat do każdej swojej gry.
Po pokonaniu drugiego przeciwnika, zostajemy teleportowani do innej lokacji, gdzie możemy nazwać naszą postać wybrać jej klasę :
- Wojownik męski / żeński
- Mag męski / żeński
- Łowca męski / żeński

Rozgrywka sprowadza się znowu do klikania na nazwę zadania, które mamy do wykonania, a postać sama zaczyna biec w jej kierunku i sama je wykonuje. Nie daje to graczowi żadnego wyzwania, żadnego pola do interwencji, czy możliwość wczucia się w świat gry.
Grafika jest, jak już wspominałem, wcześniej bardzo dobra. Ręcznie rysowane postacie i tła potrafią przykuć spojrzenie i sprawiają wrażenie wykonanych bardzo starannie.
Muzyka przygrywająca w tle koi uszy i nie przeszkadza, ot fortepian plumka w średniej jakości i źle zapętlony, co można usłyszeć po paru chwilach.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowując, gra "Leauge of Angels" to produkt bardzo średni. Z jednej strony produkt jest ładny, wykonany z wysokiej jakości obrazków, pewnie ręcznie rysowanych, z drugiej natomiast bardzo niedopieszczony i ograniczony, Animacje kuleją, system walki leży, a samoistne poruszanie się postaci nie pomaga. Gdyby twórcy bardziej skupili się na innych aspektach, niż tylko na grafice, to mógłby być to nawet sukces, a tak niestety mamy małego potworka, który stara się pokazać światu poprzez liczne reklamy jaki to on nie jest wspaniały.

Plusy :
- Projekt postaci i lokacji
- Ładna muzyka, ale...

Minusy :
- ... źle zapętlona i po jakimś czasie męczy
- Biedne animacje postaci
- System walki
- Samo poruszająca się postać
- Brak języka polskiego

Grafika : 9/10
Muzyka : 4/10
Gameplay : 2/10
Klimat : 1/10
+ Bonus za fałszywe reklamy, przedstawiające grę taką jaka nie jest co wprowadza wiele osób w błąd : -2 punkty do oceny końcowej
Ocena końcowa : 2/10
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Osa1020

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Poradnik dla Maga! (1-25lvl)

Poradnik Dominicekk
2

League of Legends Zoe - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
3

League of Legends Varus - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
5

World of Tanks World of Tanks - Czy to najlepsza gra z tematyką wojenną?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
6

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
7

5 Polskich gier przed epoką Wiedźmina

Poradnik Tybero
8

League of Legends League of Legends - jak stać się pro?

Poradnik Davey
9

Beefighters Poznaj świat pszczół!

Recenzja RoseGold85
10

Minecraft 16 serwerów Minecrafta

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
Chat