Jak to działa

League of Angels

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis League of Angels

League of Angels to gra z gatunku MMORPG, która łączy w sobie mechanikę typową dla gier fabularnych z elementami strategicznymi. Ta darmowa gra online utrzymana jest w stylu charakterystycznym dla tytułów inspirowanych klimatem Azji.

W League of Angels wejdzies do świata fantasy, który przez całe wieki nie zaznał ani jednej wojny, a jego piękno oraz bogactwo potrafi wprawić w osłupienie nawet najbardziej wytrawnego fana MMORPG. Niestety pokój nie może trwać wiecznie, a do świata League of Angels wkracza złowieszczy Suurde, który pozbawia aniołów ich mocy. Teraz wszystko znajduje się w ludzkich rękach – w tym w Twoich.

Na początku wybierzesz swojego bohatera, decydując zarówno o jego wyglądzie, jak i przynależności klasowych – tutaj nie masz zbyt dużego pola do popisu, ponieważ w grze dostępne są jedynie takie klasy jak Wojownik i Mag. Następnie przejdziesz przez samouczek zapoznający Cię z mechaniką gry, która w zasadzie nie różni się wiele od tej typowej dla gatunku MMORPG.

Kiedy już zapoznasz się ze światem League of Angels, ruszysz w niepowtarzalną przygodę po magicznych krainach inspirowanych Dalekim Wschodem. Oprócz głównego trybu PvE, staniesz w obliczu wyzwań oferowanych przez rozgrywki PvP, w których stawisz czoła innym graczom. Oprócz tego będziesz mieć okazję doświadczenia pobocznych mini-gier, które potrafią urozmaicić rozgrywkę.

Czy czujesz się na siłach, aby odbudować tytułową Ligę Aniołów?

pełny opis gry
Screeny
League of Angels screenshot1 League of Angels screenshot2 League of Angels screenshot3 League of Angels screenshot4 League of Angels screenshot5 League of Angels screenshot6 League of Angels screenshot7 League of Angels screenshot8 League of Angels screenshot9 League of Angels screenshot10
Video

League of Angels wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat