Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
4.4 7 1566 0
09.12.2020

Operacja Broken Fang!

Witajcie Banankowicze!
Dzisiaj przychodzę do was z informacjami na temat nowej operacji, która weszła w świat CS:GO trzeciego grudnia - wraz z całą aktualizacją gry. Opiszę wszystkie najważniejsze informacje dotyczące operacji oraz przedstawię misję (i porady do nich) z pierwszych dwóch tygodni.
Operacja Broken Fang daje nam cotygodniowe misje, za których wykonanie - otrzymujemy gwiazdki. Nie wszystko jest jednak takie łatwe jak może się nam wydawać. Aby zdobywać jakiekolwiek nagrody za wykonywanie w operacji misje - musimy zakupić przepustkę. Kosztuje ona 58,99zł (równo 2 złote droższa niż poprzednia - Shattered Web). Przepustka oprócz samych gwiazdek, daje nam możliwość gry nowego trybu turniejowego - Broken Fang Premier, nowe statystyki meczy, odznakę na profilu (którą można ulepszać przez wykonywanie misji) oraz Premię do PD - przedmiot, który po użyciu dodaje nam równo 1 poziom w profilu gry. Przy okazji operacji w życie weszło również kilka innych dodatków takich jak: nowe mapy, poprawki map (głównie Cache) no i oczywiście nowe skiny, ale dzisiaj nie o tym :)

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Pewnie większość z was zainteresowana jest nagrodami, jakie możemy zdobyć dzięki tej operacji.
Zaczynając od najtańszych nagród (za 1 gwiazdkę) mamy do zdobycia, aż dwie nowe kolekcje naklejek oraz jedną kolekcje graffiti.
Za 2 gwiazdki mamy do kupna kolekcję metalowych naszywek oraz skrzynkę operacji.
Nowe skiny, a raczej ich kolekcje - mamy do kupna za 4 gwiazdki.
Na sam koniec za kolejno 5, 7, 10 i 25 gwiazdek - mamy do zdobycia nowych agentów! Oczywiście jak można się domyśleć - im droższy agent, tym w teorii ładniejszy i droższy :D
Niestety wykupując wszystkie wymienione wyżej kolekcje, nie mamy wpływu na ostateczny wybór nagrody (wyjątkiem jest agentka CT za 25 gwiazdek i skrzynka za 2 gwiazdki). System CS:GO sam wylosowuje wam nagrodę z kolekcji, jaką kupicie.
Jeżeli pamiętacie operacje Shattered Web, to tam system losowania nagród był podobny, lecz wtedy gra automatycznie dawała nam kolekcję nagród za zdobyte gwiazdki, a tutaj kolekcję wybieramy sobie sami.
W każdym tygodniu jest do zdobycia, aż 6 gwiazdek (z wyjątkiem pierwszego, w którym można było zdobyć 10). Jeżeli zdobędziecie maksymalną ilość gwiazdek w danym tygodniu - nie przestawajcie wykonywać misji! Kolejne misje wpływać będą na waszą odznakę z operacji oraz na przedmiot "Premia do PD". Odznaka ta ma aż kolejno 4 poziomy; zwyczajny (po kupnie przepustki), srebrny (po wbiciu 33 gwiazdek), złoty (po wbiciu 66 gwiazdek) oraz na samym końcu diamentowy - po wbiciu 100 gwiazdek, czyli limitu, jaki możemy zdobyć przez zwykłe wykonywanie misji. 100 gwiazdek jest również limitem jaki możemy sobie w każdej chwili dokupić.
Z najważniejszych rzeczy jest jeszcze informacja, że operacja (tak samo jak poprzednia) trwa 16 tygodni - do końca kwietnia, a misje możemy wykonywać właśnie do zakończenia operacji, bez względu na tydzień misji.

Na samym końcu opiszę wam misje, jakie występują w operacji w pierwszych dwóch tygodniach gry.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Tydzień 1:
-Wysokiej jakości bezołowie - należy wygrać kolejno 7, 15, 20 rund w nowym trybie Broken Fang Premier.
-Zima zaskoczyła drogowców - należy zabić kolejno 2, 4, 6 wrogów w trybie Strefy Zagrożenia (ale tylko na nowej mapie - Frostbite!)
-Opanowanie sprzęgła - należy wygrać kolejno 3, 7, 10 rund w nowym trybie - Odbijanie, na serwerach społeczności znanym jako Retakes
-Rozgrzewka - należy zabić kolejno 7, 15, 25 wrogów w trybie uproszczonym, ale znów tylko na nowej mapie - Ancient.
-Pod maską - należy przejść fabularną misje zabijając wrogich botów i przechodząc poziomy misji.
-Masowa produkcja - należy zabić 25 wrogów (botów) w trybie Obrońca - tryb ten poznaliśmy już przy poprzedniej operacji (należy obronić bombsite przed wrogimi botami)
-Manualna skrzynia biegów - należy wygrać kolejno 7, 15, 20 rund w trybie sparingowym, ale tylko na nowej mapie Engage.


Tydzień 2:
-Właściwy towar - należy zdobyć kolejno 3, 6, 9 MVP w trybie Broken Fang Premier. (MVP zdobywamy za podkładanie, rozbrajanie bomb, zabijanie dużej ilości wrogów w danej rundzie)
-Jeden mały krok - należy wygrać kolejno 7, 15, 20 rund w trybie sparingowym, na nowej mapie - Apollo.
-Deagle wylądował - z użyciem pistoletu Desert Eagle należy zabić kolejno 4, 9, 18 wrogów w trybie uproszczonym na mapie z zakładnikami
-Niska orbita okołoziemska - należy zabić kolejno 3, 8, 15 wrogów z jakiegokolwiek pistoletu w trybie Odbijania (retakes)
-Houston, mamy problem - należy każdym rodzajem pistoletu zabić minimum 1 wroga w trybie Obrońca. Nie martwcie się jeżeli z sojusznikiem macie ustawione te same pistolety startowe - boty, będą dostarczać wam nowy rodzaj pistoletu co kolejną falę (o ile oczywiście, zdołacie ich zabić :D )

Z nieoficjalnej strony tego całego tematu - są przecieki w sprawie misji na 3 i 4 tydzień, ale z racji, że są to nieoficjalne informacje - nie będę o nich pisał w artykule. Możecie poszukać w internecie, temat dość gorący.
Moja opinia na temat tej operacji?
Operacja, jak operacja, dobrze, że dodali coś nowego do gry, lecz bardzo podobna do poprzedniej. Mimo wielu nowych dodatków (wymienionych wyżej) tj. nowe statystyki gry, nowe tryby czy też nowe intro wejścia do gry, to sam widok i panel operacji - identyczny do poprzedniej. Postarali się, ale jak dla mnie - trochę za mało, chociaż ważne, że w ogóle coś dodali :D

Wiele rzeczy mogłem oraz pominąłem w sprawie operacji, lecz aby artykuł był bardziej czytelny - chciałem wymienić tylko te najważniejsze informacje. W każdej chwili możecie pisać do mnie w prywatnej wiadomości, a chętnie odpowiem na wszystkie pytania związane z operacją.

A, i nie zapomnij ocenić poradnika w komentarzu! Dzięki ;)


~MrDevix
4.4 (głosów: 7)
Art napisany przez MrDevix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
2

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
4

Duke Nukem Forever - co poszło nie tak?

Recenzja BLAZEJ1
5

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
6

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
7

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
8

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
10

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
Chat