Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
3.0 2 1418 0
08.06.2017

Opis Gry i trochę informacji

Gra CS GO jest grą dosyć popularną choć znajdą się tacy którzy jej nie znają. Jest to gra w którą grają gracze z całego świata oraz są turnieje na całym świecie zaczynając od USA kończąc na Polsce w której jest dosyć głośno o tej grze. Grają w nią dzieci lat 11 jak i dorośli ludzie ok 40.
Jest to strzelanka z bardzo rozbudowanymi dodatkami, takimi jak Skiny bądź teraz (czerwiec 2017r) jest wypuszczona operacja, ale to nie jest naszym sednem powiem tylko że jest to ciekawe rozmaicenie gry tylko trochę przydrogie jak spojrzeć na to że kupujemy grę za 50zł a w niej rozmaicenia za które można płacić w nieskończoność.
W dalszych punktach chciałbym powiedzieć wam o co chodzi w tej grze i jak mniej więcej na nią patrzeć , oczywiście każdy ma inny pogląd na takie sprawy lecz dzięki tej pracy można spojrzeć pod innym kontem.
Nie starajcie się patrzeć na gry jak na pracze mózgów bądź za zrzeraczy czasu które są nam w życiu niepotrzebne.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wyrzej pokazana jest mapka z miejscami na najpopularnijszej mapie w grze czyli de. Dust 2

Jak wspominałęm gra jest strzelanką ale też niesamowicie strategiczną. Rzecz którą podziwiam jest oczywiście dopracowanie wszystkich elemantów mapy wszystkie "gadżety" jakie tam są np. Smoke który się rzuca tylko z danej pozycji i dolatuje idealnie na miejsce. Jak każda gra ma ona też niedoskonałości czyli modele postaci się nie załadowują często można dostrzec że mimo tego iż strzelamy w daną postać ona nie dostaje obrażeń, albo rozrzut broni często pociski lecą gdzieś nie wiadomo gdzie mimo tego że calujemy w postać tak jak autor zalecał stojąc w miejscu. W grze jest pardzo potrzebna komunikacja między zawodnikami bowiem bez komunikacji nie wygrają oni żadnego meczu.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wspomniałem też o skinach, dodatek do gry który kosztuje DUŻO DUŻO więcej niż gra, owszem jest to prawda i jest to też łatwy zarobek dla producenta. Skórki na bronie przejęły rynek steam i obeszły cały świat w formie kto ma drozszy ten leprzy. W swoim poprzednim artykule mówiłem że tak nie jest.


Gra ta jest bardzo rozmaita, ma dużo DROGICH udoskonaleń lecz ma też dużo ważnych błędów które twórcy powinni naprawić a nie dodawać nowe skórki, moim zdaniem jest to poważny błąd z ich strony. rozumiem że chcą udoskonalać swoją gre i rozmaicać lecz czy każde orzmaicenie musi dużo kosztować? czy nielepiej naprawić błędy by gra stała się jeszcze leprza i milsza? Sami oceniajcie ja was tylko nakieronkowuje i podaje cechy na którę warto popatrzeć.

Ta Gra objęła cały świat niewiem czy słusznie czy nie sami oceńcie. Powiem każdy ma swój pogląd na gry tak jak wspominałem wcześniej.


Miałbym sporo do powiedzenia lecz ilość miejsca na to niepozwala gdyż niechce przesadzić ;) oczekujcie kolejnych artykółów
3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez ramolus

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale NosTale - jak najkrócej grać w tę nudną grę?

Poradnik Bananek2012
2

Hero Zero Różne sposoby na oponki w hero zero

Poradnik Domen1234
3

Roblox Roblox - Top 3 Roleplay Gier!

Recenzja xOliwicia
4

Star Stable Recenzja Koni Arabskich 3 Generacji.

Recenzja Zuzanna Kurzeja
5

Crossout Crossout - MMO z możliwością zdobycia bananków

Recenzja Gremlininio
6

Anocris Anocris - przeglądarkowa gra z banankami

Recenzja Gremlininio
7

Big Bait Big Bait, czyli najnudniejsza gra świata

Recenzja Osa1020
8

Minecraft Czym jest gra Minecraft?

Tutorial Małpka jumbo
9

Karty w Clash Royale - Minion Horde

Poradnik TheMaślak
10

Hero Zero Ironiczna podróż do marzeń - recenzja Hero Zero.

Recenzja AbbadoN.
Chat