Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 4 7309 0
05.11.2019

Poziom doświadczenia w CS:GO

Witam,
Dzisiaj przychodzę do was z tutorialem/informacją, dzięki której możliwe, że szybciej będziecie zdobyć swój poziom w grze CS:GO.
Zanim przejdziemy do głównej części artykułu chciałbym przypomnieć, że nie trzeba już płacić za grę CS:GO a tzw. status Prime można łatwo zdobyć za darmo :) Wystarczy trochę pograć. Aby nabyć taki status należy osiągnąć minimum 21 LVL na profilu w CS. Osiągnięcie aż 21 poziomu nie jest może takie proste, gdyż naprawdę trzeba poświęcić dużo czasu na grę, ale lepsze to niż nic, prawda? Zawsze można kupić status Prime na steam, aktualna cena na dzień dzisiejszy wynosi 56,99zł. Są też inne strony gdzie można zakupić status Prime np. g2a lecz oczywiście najbardziej bezpiecznym sposobem jest jednak kupno statusu na steam.
Dobra, przechodzimy do rzeczy :)
Najlepszym sposobem na zdobycie poziomu doświadczenia jest oczywiście rozgrywka na meczach turniejowych oraz skrzydłowym! Lecz, aby rozegrać taki mecz nasz profil musi posiadać minimum 2 poziom. Jak go szybko zdoby

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Oto mnożnik według którego dostajemy punkty doświadczenia w danym trybie:
-Mecze uproszczone - 4x indywidualny wynik gracza
-Demolka - 2,5x indywidualny wynik gracza
-Wyścig zbrojeń - 1x indywidualny wynik gracza
-DeathMatch - 0,2x indywidualny wynik gracza
-Mecz turniejowy - 30x ilość wygranych rund swojej drużyny
-Skrzydłowy - 15x ilość wygranych rund swojej drużyny

Czyli zakładając, że dany gracz zabije 20 osób i osiągnie wynik 40 punktów każdym z trybów (oprócz turniejowego i skrzydłowego) dostanie kolejno:
-Mecze uproszczone - 120 punktów doświadczenia
-Demolka - 100 punków doświadczenia
-Wyścig zbrojeń - 40 punktów doświadczenia
-DeathMatch - 8 punkty doświadczenia

Niestety, są to tylko liczby i statystyki. Przekładając to na rzeczywistość, wyścig zbrojeń skończy się szybciej niż taki mecz uproszczony i co za tym idzie będziemy mogli szybciej skończyć więcej meczy, także szanse na zdobycie dużej liczy poziomu doświadczenia są mniej więcej wyrównane.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Nie możemy również zapomnieć o premiach tygodniowych oraz niestety zmniejszonym mnożnikiem poziomu doświadczenia. Im więcej gramy i zdobywamy poziom tym mniejsza jest nasza premia tygodniowa, a nawet wcale możemy jej nie mieć :( Wprowadzony jest również zmniejszony mnożnik poziomu doświadczenia, który jak sama nazwa mówi zmniejsza nam otrzymywany poziom w grze. Warto więc dużo grać na premiach, a przy zmniejszonym poziomie zrobić sobie małą przerwę od cs'a ;) Bonusowym sposobem na zdobywanie PD jest overwatch (nadzór). Po wbiciu 150 wygranych meczy w trybie turniejowym oraz po wbiciu minimum golda I odblokowuje nam się tzw. nadzór gdzie pomagamy Valve złapać cheaterów. Oglądamy tam różne demka zgłaszanych wcześniej osób i na koniec decydujemy o jego zgłoszeniu. Jeżeli będziemy mieć dobre wyniki (dobrze będziemy osądzać cheaterów) to również zdobędziemy jakieś punkty.

Zanim zakończę chciałbym przypomnieć, że za grę na serwerach społeczności nie dostajemy żadnych punktów doświadczenia!!! Są one tylko dostępne na oficjalnym serwerach CS:GO.
I taki mały bonusik już na sam koniec; co jakiś czas za wbicie kolejnego poziomu dostajemy jakieś nagrody typu skin, skrzynka czy jakieś graffiti więc warto pograć :)
PS Mi kiedyś poleciał skin wart 10zł!

Także to by było na tyle w tym małym tutorialu :) Mam nadzieję, że wszystko jest dla was zrozumiałe (starałem się opisać to jak najbardziej zrozumiale). Jeżeli czegoś nie wiecie lub chcecie zapytać odnośnie tego artykułu to zapraszam do wiadomości prywatnej!

A, i nie zapomnij ocenić poradnika w komentarzu! Dzięki ;)

5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez MrDevix

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - gra dzieciństwa

Recenzja Antonio Pustkowi
2

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+Prologue - gra warta uwagi

Recenzja Majqqeen
3

Wolni farmerzy Zostań Wolnym Farmerem

Recenzja Wisniazdw
4

Plemiona Plemiona, grać czy nie?

Recenzja Rockney
5

ARK: Survival Evolved (B2P) Ark survival Evolution recenzja krutka

Recenzja Uzzis
6

Minecraft Minecraft poradnik cz. 2

Poradnik PanPillager
7

Battlefield 4 (B2P) BATTLEFIELD 4 - WARTO?! | #szczerarecka

Recenzja GRACZWSKYRIM12
8

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
9

ARMA III (B2P) ARMA 3: Dokładna recenzja

Recenzja maciusspocinski
10

League of Legends Rumble - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
Chat