Jak to działa
5.0 1 8689 0
15.06.2017

Dead Island- która postać będzie dla mnie najlepsza?

Gra Dead Island na początku daje nam cztery postacie do wyboru- Sama B, Purne, Logana i Xian. Każda z tych postaci specjalizuje się w danym typie broni i w czasie rozgrywki skupia się na umiejętnościach związanych z danym typem broni. Każda postać charakteryzuje się osobistym drzewkiem umiejętności, a właściwie aż trzema, ponieważ jest drzewko dotyczące sztuki przetrwania, walki oraz trybu furii. Każda postać posiada inne bonusy i umiejętności na swoich drzewkach, co urozmaica rozgrywkę.

SAM B

Amerykański raper, który zasłynął z piosenki „Who do you codo b**ch?" Jest postacią uznawaną za najłatwiejszą do gry, ponieważ ma najlepsze statystyki ze wszystkich czterech bohaterów. Sam B specjalizuje się w broni obuchowej, więc jego umiejętności przydają się już od samego początku rozgrywki. W dalszej części gry, gdy poziom postaci wzrasta można nabyć umiejętność taranowania hordy zombie, która jest bardzo przydatna, gdy chcemy szybko przedostać się przez grupkę tych nieciekawych stworzeń. Sam B jako jedyna postać posiada umiejętność samodzielnej odnowy życia. Tryb furii Sama B to bicie przeciwników gołymi pięściami. Jest to najmniej wydajny tryb furii porównując go do innych.
Sam B rekomendowany jest dla osób odważnych, które nie boją się konfrontacji z przeciwnikiem i czerpią radość z pokonywania dużej ilości przeciwników. Rekomendowany jest również dla nowych graczy, niezaznajomionych z tą gra.

Statystyki:
Życie: 110
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 90
PURNA

Purna to ekspertka od broni palnej, jak możemy się dowiedzieć przed apokalipsą pracowała jako ochroniarka, więc jej umiejętności nie powinny nikogo dziwić. Umiejętności Purny nie przydają się na początku rozgrywki. Dopiero w dalszej części gry, gdy udajemy się do miasta, Purna może zacząć używać broni palnej. Jej dużym atutem jest fakt, że gdy zainwestujemy w odpowiednią umiejętność, Purna może nosić i produkować dużo więcej pocisków niż inni bohaterowie. Pozwala to uniknąć sytuacji, kiedy po pokonaniu kilku szwenda czy, nie mamy już żadnej amunicji i jesteśmy zmuszeni szukać alternatywnych sposobów, by np. wysadzić butle z gazem. Tryb furii Purny polega na tym, że Purna strzela do przeciwników z broni palnej z zadziwiającą szybkością i precyzją, na bardzo duże odległości. Jej furia jest uznawana za najlepszą i najskuteczniejszą Purna rekomendowana jest dla graczy lubiącym strzelanie z broni palnej i unikających bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem, a także dla osób gustujących w rozgrywce opartej na trybie furii.

Statystyki:
Życie: 100
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 90

XIAN

Xian jest ekspertką od broni siecznej. Przed epidemią była recepcjonistką w hotelu, w którym zaskoczyła ją epidemia. Ze względu na swoje statystyki i umiejętności wielu graczy ma do niej mieszane uczucia. Jest specjalistką w najbardziej lubianej przez graczy walce, ale posiada przy tym bardzo mało życia, co przeszkadza wielu osobom. Rozgrywka Xian powinna być dość ostrożna, ponieważ jest nią dużo łatwiej zginąć, zwłaszcza, jeśli wpadnie się w grupę zombie. Grając Xian zawsze warto mieć zapas apteczek. Jej furia polega na cięciu przeciwników nożem.
Xian Rekomendowana jest dla graczy ostrożnych, lubiących walkę wszelkimi ostrymi przedmiotami.

Statystyki:
Życie: 90
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 100
LOGAN

Logan to amerykańska gwiazda futbolu. Jest nieco uzależniony od alkoholu, co zamiast szkodzić w całej rozgrywce, ku zdziwieniu wielu - pomaga. Logan wypracował w sobie umiejętność leczenia się alkoholem, więc zamiast używać pateczek można napić się alkoholu. Grając nim, można wybrać w drzewku umiejętności bonus do siły, gdy bohater walczy z zombie pijany.
Mimo tych niecodziennych umiejętności jest uznawany za najcięższą postać do gry. Wszystko przez jego bardzo niską wytrzymałość i broń w jakiej się specjalizuje. Specjalizuje się on w broni rzucanej. W grze nie ma broni przeznaczonej specjalnie do rzucania, więc Logan musi zadowolić się wszelkimi broniami jakie znajdzie. Wraz z postępem rozgrywki, rzucona przez nas broń będzie miała większe szanse, że po rzuceniu wróci do naszej ręki, pod warunkiem, że zainwestujemy swoje punkty umiejętności właśnie w tę zdolność. Tryb furii Logana polega na rzucaniu w przeciwników małymi ostrzami na duże odległości.
Logan rekomendowany jest dla osób lubiących wyzwania oraz niecodzienny, mieszany i nieco chaotyczny styl walki.

Statystyki:
Życie: 100
Szybkość: 100
Wytrzymałość: 80
Życzę miłej gry!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez rzulty

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
2

Dlaczego gracze mają dość Assassin's Creed?

Recenzja BLAZEJ1
3

Minecraft Recenzja gry Minecraft!! Kup już teraz!

Recenzja xahnoed_essa
4

Metin2 Poradnik: Jak Szybko Wbić Level w Metin2

Poradnik baxre2
5

S.K.I.L.L. - Special Force 2 Jak szybko i skutecznie "farmic" Lucky pointy

Poradnik LeGioNNN
6

Roblox JAK ZDOBYĆ DARMOWE ROBUXY W 2022

Poradnik PogromcaTrolli
7

CSGO Prime (B2P) Counter Strike GO - Aktualizacja

Recenzja wegorz08
8

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
9

Ultimate Custom Night

Recenzja Mariuszna
10

BlockStarPlanet Jak szybko wbić level na Blockstarplanet?

Poradnik Fire cookiex
Chat