Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
5.0 1 1620 0
11.12.2017

Co jeszcze nowego w aktualizacji The Dueling Fates

To jest wstęp skupiony na powodzie napisania tego artykułu (możesz przejść do akapitu niżej, nic nie stracisz): Opisywałem już dwie nowe postaci dodane przez The Dueling Fates. Aktualizacja ta nie dawała jednak tylko tego. Przez ograniczenia pozwalające na wysyłanie tylko jednego artykułu poczułem, że odłożyłem ten temat zbyt wiele razy, ale po tym miesiącu doceniłem to co dodali i nie może to zostać bez odzewu. Poza tym miałem czas na sprawdzenie, zatem nie będę jak niektórzy korzystać z materiałów poznajdowanych w Internecie, bez nawet próby gry.

Główne zmiany dotknęły tryby gry. Zmieniono wygląd Ability Draft. Jest teraz znacznie bardziej artystycznie wykonany. Głębie i immersyjność tej zmiany możecie zobaczyć na poniższym screenie. Jest to na tyle dopracowane, ze możemy się spodziewać kolejnych zmian naprzykład w Random lub Single Draft, gdzie liczba bohaterów jest ograniczona.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Dodano wcześniej pominiętych bohaterów w tym dwóch najnowszych. Poprawiono także animacje niektórych umiejętności, ponieważ zwykle postać brała ruch podczas rzucania zaklęcia z swojej domyślnie tu umiejscowionej umiejętności. Teraz wygląda to znacznie bardziej realnie. Udźwiękowienie jednak pozostaje niedopracowane, ponieważ postać korzysta z swoich dźwięków ataku mimo zmiany wyglądu pocisku dzięki umiejętności.

Tryb rankingowy otrzymał nowy system MMR. Działa to na systemie medali podobnym do CS:GO czy Herathstone. Za wygraną zdobywamy gwiazdki potrzebne do następnego medalu, za przegrane tracimy.

Następna zmiana jest właściwie skokiem do przodu. Mianowicie tryb Turbo. Dota 2 słynie z bardzo długich gier co zawdzięcza idealnemu balansowi między bohaterami. Tutaj jednak dostajemy tryb, w którym inba jest zachowana na poziomie Heros of the Storm. Taki mecz trwa zazwyczaj 20-30 minut. W czasie gry nawet krótkie odejście powoduje, że w rozwoju narasta przepaść wręcz wielopoziomowa. Czysty support wydaje się trochę zbędny...
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
..., a wynika to z posiadania przez każdego gracza super szybkiego kuriera (szybkość porównywalna z szybkością po użyciu przyśpieszenia kuriera, przed zmianą go na nieśmiertelność). Ukryte sklepy stają się mało przydatne, ponieważ każdy przedmiot możemy kupić w dowolnym miejscu mapy, szybko go otrzymać, a nawet sprzedać bez zbliżania się do sklepiku.
Najczęściej wygrywa drużyna, która szybciej i skuteczniej zacznie push'ować. Wieże są łatwiejsze do zniszczenia, a bohaterowie zdobywają więcej złota i doświadczenia. Tutaj poziom 25 to mały Pikuś. Można sobie wyobrazić jak wygląda rozgrywka po 20 minucie. Przy wyborze panuje znany ze starego All pick ,,kto pierwszy, ten lepszy", kompletny brak ograniczeń wyboru, poza banami.

Dodany został także element taktyczny pozwalający na wysyłanie już nie dwóch rodzajów pingu, lecz aż siedmiu. Wystarczy przytrzymać Alt i nacisnąć na mapę, by pojawiło się koło wyboru.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Kai'sa - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

Recenzja KOLEKCJI do The Sims 4

Recenzja Arines
3

Terraria - Eye of Cthulhu

Poradnik TheMaślak
4

Unturned Jak przetrwać na multiplayerze? - Czyli co i jak o flankowaniu nieprzyjaciół.

Poradnik VeniQs
5

Roblox Roblox - Event Sports

Poradnik Fragorski
6

League of Legends Zoe - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
7

League of Legends Xayah - uniwersalnu build

Poradnik Gremlininio
8

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
9

Grepolis Poradnik do Grepolis

Poradnik tomkedz2000
10

5 Polskich gier przed epoką Wiedźmina

Poradnik Tybero
Chat