Jak to działa
0.0 0 123 0
08.07.2017

Enigmatis Mgły Ravenwood

Enigmatis Mgły Ravenwood to świetna gra Hidden Object Puzzle Adventure. Gra zaczynamy się gdy my, czyli prywatny detektyw poszukujący zaginionej dziewczyny w Maple Creek, 2 lata temu przyjeżdżamy w okolice parku Ravenwood, bo krążą plotki, że ludzie znikają tam w niewyjaśnionych okolicznościach. Jako, że naszą pracą jest prywatny detektyw, musimy to sprawdzić. Zaczyna się gdy przejeżdżamy przez pustą drogę bez żadnych samochodów i powoli docieramy na miejsce, przed nami jest wielki autokar kempingowy, który prawdopodobnie przewrócił się na drodze. Zatrzymujemy się na miejsce aby to sprawdzić. Na początek musimy się rozejrzeć. Po chwili znajdujemy kluczyki do zamkniętego autokaru. W nim nie znajdujemy nic ciekawego ani nikogo. Jednak gdy dobrze się rozejrzymy możemy zauważyć pewną, małą, postać.
Ta mała postać ukryta była w małym pojemniku na bagarze. Jest to mała, bardzo wystraszona, ruda dziewczynka, która ma na dodatek ranę na ręce. Dziewczynka nie chce nam nic powiedzieć. Gdy opatrzymy jej ranę za pomocą apteczki, którą mogliśmy znaleźć na drodze przy autokarze, dziewczynka rzekła, że nie powie nam nic bez swojego ulubionego misia, którego zabrała ze sobą. Możemy go odnaleźć oraz naprawić w krzakach obok autokaru. Gdy wręczymy dziewczynce jej ulubioną zabawkę, ona zacznie opowiadać coś o potworach. My wyśmiewamy się z jej opowieści mówiąc, że potwory nie istnieją. Kilka sekund po tym, autokar atakuje wielki, czarny kruk, co mogliśmy przez krótką sekundę zauważyć go podczas podjeżdżania na miejsce. Przez wielkiego silnego kruka autokar przewraca się, co powoduje nasze wypadnięcie z wozu.
Budzimy się 40 minut po tym tragicznym wypadku. Ku naszemu zdziwieniu nie było żadnego autokaru, naszego samochodu ani żadnej rzeczy, która była tu przedtem. Z wielkim zdziwieniem wchodzimy do wnętrza parku. Spotykamy w niej pewnego pana. Przedstawił nam się jako Gerald Whitmarsh. Twierdzi on, że jest właścicielem tego parku. Gdy opowiadamy mu o tym wypadku sprzed 40 minut on nie chce nam w żadne słowo uwierzyć. Pros nas o podejście do kasy i odebranie biletu na darmową przejażdżkę kolejką. Robimy to. Możemy także w okolicy znaleźć przecinak do szkła, dzięki któremu dostaniemy się do mini-baru, który był obok kasy z biletami. Mini-bar został zamknięty od środka. Po naszym wejściu również jesteśmy zdziwieni, gdyż nikogo tam nie było. Otwieramy właz, i gdy chcemy do niego wejść ktoś nas spycha. Poprzestańmy na tym momencie gry, gdyż jest długa.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez _SkyLone

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
7

Co wiemy o Fifie 19?

Tutorial ElSkiller
8

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
9

Team Fortress 2 Team Fortress 2 - Zestawy Broni dla Skauta

Poradnik Fragorski
10

Badass Hero [Early Access] - Poczuj się Badassem!

Recenzja Dawid035
Discord