Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
5.0 1 125 0
09.07.2020

Football Team-najlepszy sposób na bananki?

Witam, chciałbym wam przedstawić grę Football Team która według mnie jest najłatwiejszym sposobem i najszybszym na zdobywanie bananków.

Gra polega na treningach, sparingach, zadaniach za które dostaje się nagrody, a nawet pracy w mieście po której otrzymuje się pieniądze. W grze można budować od początku swoją własną drużynę i konfigurować według własnego uznania obiór zawodnika (butami, koszulką, spodenkami lub getrami), ubranie zawodnika wpływa na jego umiejętności w grze takie jak gra ofensywna, czytanie gry, rozgrywanie. Ubrania można ulepszać, sprzedawać, wymieniać, zmieniać ich umiejętności, a nawet sprzedawać je na rynku. Ciuchy otrzymuje się z otwierania paczek w grze otwieranych za pomocą kluczy które się automatycznie dodają do twojego konta po określonym czasie. W grze jest opcja zobaczenia kariery swojego zawodnika gdzie można obejrzeć swoje trofea, osiągnięcia, historię klubową, czy statystyki z różnych sezonów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj

W grze są różne rodzaje treningów np. podstawowy, centrum szkoleniowe lub tricki. Podstawowy trening polega na poświęceniu energii oraz pieniędzy, im wyższy poziom twoich treningów tym treningi zabierają więcej pieniędzy oraz czasu. Trening na 30 poziomie wymaga 600$ i 8 sekund, natomiast na 40 poziomie 900$, a także 10 sekund. Tricki Polegają na losowym trafieniu w punkt dzięki któremu możesz ulepszyć dany trick. W grze są tricki które dużo osób może znać natomiast pojawia się też trochę sztuczek które nie są już tak oczywiste np. ELASTICO, HOKUS POKUS, X OVER. Ulepszanie tricków jest równie potrzebne co podstawowy trening dlatego, że sztuczkami możesz rywalizować z innymi. Centrum szkoleniowe jest prawie tym samym co trening podstawowy, ale w centrum możesz tylko raz dziennie wyćwiczyć 1 fragment taki jak kondycja, pressing, skuteczność czy rozgrywanie i można jednym kliknięciem wykonać aż do 300 treningów w 1 jedną sekundę natomiast jest szansa na niepowodzenie.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj

W treningach znajduje się jeszcze trening klubowy do którego jak sama nazwa wskazuje jest potrzebny klub, aby dołączyć do takiego klubu dołączyć trzeba wejść w zakładkę klub po prawej stronie ekranu i kliknąć dołącz, do niektórych klubów nie da się dołączyć od tak, ponieważ niektóre kluby mają włączone prośby o dołączenie dlatego dla początkujących graczy polecam wyszukać klub który nie ma włączonej tej opcji.

Gra jest bardzo łatwa jeśli ma się około trzydziestu minut dziennie na wykonanie treningu czy wykonania tricków, jeśli chodzi o zdobywanie bananków jest tak samo jak w poprzednim przypadku wystarczy od trzydziestu do maksymalnie sześćdziesięciu minut dziennie i zrobicie wszystkie zadania małym kosztem czasu. Według mnie gra jest bardzo łatwa ale za razem przyjemna na odstresowanie się po ciężkim dniu czy nawet na jakichś przerwach w pracy/szkole. Wydaję mi się, że WARTO poświęcić ten wolny czas na tę grę być może nawet się wciągniecie w tą niesamowitą rozgrywkę.


Mam nadzieję, że przedstawiłem wszystko poprawnie.

Polecam zagrać naprawdę nie będziesz żałować! :D


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Pan Piana/

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
4

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
5

Football Manager 2018

Recenzja Musik
6

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
7

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
8

SAO's Legend Recenzja gry SAO's Legend

Recenzja Damix_1
9

3 najlepsze gry skradanki

Tutorial Jakacz
10

Nowa waluta na serwisie Steam. Jak z cenami gier i przedmiotów ?

Recenzja OberLeutnant
Chat